Skocz do zawartości

Wyłączenia sygnału analogowego w Polsce


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Łodzi sprawa ma się tak, że o 1:04 wyłączyli TVN z Sienkiewicza, a o 1:15 TVP1 z Zygier. Teraz działa tu tylko analog z komina EC4, którego jakoś nie spieszy im się wyłączać. Nagrywa ktoś Łódź? Ja mam nagrane póki co tylko Sienkiewicza, Zygier nie udało mi się niestety ustrzelić, utrwaliłem ten zanik tylko w pamięci ;)

 

BTW, robię playlistę ze wszystkimi filmami z wyłączeń, jakby ktoś znał jakiś filmik do umieszczenia tam, a jeszcze go nie ma, to podeślijcie. Swoje wrzucę pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki koniec kolego @wizjaTV, oficjalny finał V etapu wyłączeń telewizji analogowej nastąpi około godziny 6:00 w Krakowie.

Nastawiłem nagrywanie TVP Info z DVB-T, od 05:30 do 07:00, tak aby nagrać wyłączenie telewizji analogowej z Chorągwicy. Nagranie to pojawi się równocześnie z nagraniem z wyłączenia telewizji analogowej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się o pierwszej gapiłam w tv i czekałam, czekałam... potem tv słuchałam sobie tylko "w tle" i siedziałam w necie, bo wydawało mi się że wyłącza rano,

usłyszałam tylko ten szum po wyłączeniu polsatu, szkoda że nie załapałam się wzrokowo na ten moment :P mogliby dać jakąś planszę, odliczanie czy cokolwiek, a takto było tylko takie "pstryk" i koniec

może jak będzie ostatni etap wyłączania to będzie jakoś symbolicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...