Skocz do zawartości

Jaki to program TVP?


kondrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oglądając Teleexpres od dłuższego czasu przyciąga moją uwagę to co jest wyświetlana na tv za prowadzącym.

Rozpoznaje logo TVP; pod logiem jest napis, nie jest to Historia, ani Sport. Napis jest wyraźnie dłuższy od loga TVP i wydaje mi się ze składa się z dwóch członów. Dzisiaj podczas Teleexpres'u prezentowany był materiał z kroniki filmowej. Jakieś testy? Czy może to być jakiś kanał telewizji regionalnej?

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawna to zauważyłem i mie też to ciekawi jakie to tam kanały pokazują na monitorach. Może to testy jakiś całkiem nowych kanałów???? Raz pamietam jak oglądałem telekspres to był na jednym z monitrów sport pokazywany. Pewnie test prowadzili jeszcze przed startem TVP SPORT. Innym razem widziałem jak leciał dokument, koncert a nawet film to pewnie testy tych kanałów, które mają wystartować w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to po prostu "dekoracja"- odtwarzają z magnetowidów materiały, aby ładnie tło wyglądało a przy okazji łapie się na to kilku telewidzów :wink: i robi szum- prędzej na forum a później idzie to w Polskę:!::wink::wink::wink:

 

 

ps. burli ja też odbieram z Astry Warszawę(wczoraj nadawali siatkówkę) a naziemnie czyściutko! Bydgoszcz-(leciał hokej) i Poznań -(był jakiś koncert)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Tak rano trochę pogłówkowałem. I przypomniało mi się, że w teleexpres'ie ten kanał widoczny w tyle nie miał 3. Logo jak na Kulturze. Tak jak pisałem transmitowali wtedy coś z kroniki, był podpis WFid (coś w tym stylu, domyślicie się) Acha zobaczyłem program niedzielny np. TVP3 Warszawa odpada http://www.telemagazyn.com.pl/?p=1&dzien=2006-11-26&godzina=15&nadawca=TRWA&kategoria=0&x=24&y=17

 

Według mnie gdyby to był program wewnętrzny to by nie "wciskali" trójkącika z 12lat.

 

[EDIT]:15.40

 

http://ww6.tvp.pl/134,20061126426295.strona

Tutaj macie linka do Niedzielnego Teleexpresu (nie wiem kiedy będzie update poniedziałkowego programu, czyli jak długo pozostanie niedzielny)

Poprosze włączyc na 1minute 25sekund, obejrzycie dokładnie pocztek jakies napisy i jak chłopiec skacze.

Przełączcie na 3minuty 03sekundy. Jest znowu to samo. Jak by coś "chodziło w "kólko"

Chyba, że mi się coś przewiduje... Zobaczcie sami

 

Może kiedyś zakończ śledztwo...

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...