Skocz do zawartości

Telewizja TP wraz z pakietem N na kilku TV?


jary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł:

(nie wiem jak technicznie uda mi się wytłumaczyć ale mam nadzieję, że w miarę klarownie :) )

 

z tego co dzwoniłem i dowiadywałem się w TP to oferują oni pakiet podstawowy Witaj HD do którego dorzucają swój dekoder kartę i livebox.

w momencie kiedy mam już aktywną opcję Witaj HD i umowa do nich kurierem wróci, można dobrać wtedy jakiś wyższy pakiet np. Świat HD, FULL HD i tu uwaga:

przesyłają klientowi nowy inny dekoder i tu pada pytanie czy jest dekoder N z kartą jak w telewizji N gdzie nic nią nie zrobimy, która jest przypisana do dekodera i tu koniec dywagacji.

czy może jednak coś innego czyli karty które można rodzielić.

 

w internecie jest sporo różnego rodzaju sprzętu który teoretycznie powinien działać z kartami TP.

np.http://www.hollex.pl/splittery-programatory/smartcard-splitter/1489-bezprzewodowy-splitter-clone-z-dwiema-kartami

do tego dokupić Fergusony do każdego odbiornika TV http://www.ferguson-sklep.pl/produkt/10527,ferguson-ariva-120-combo.html

i powinno działać?

 

ma ktoś jakieś doświadczenia związane z nową ofertą TP po wzięciu pakietów n-ki?

jak wygląda sytuacja z podłączaniem dekoderów TP do livebox-a czy jest to konieczne również z np Fergusonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tp dostaniesz tylko 1 dekoder,

 

fatycznie babka z TP mówiła, że wymieniają mi dekoder przy wzięciu pakietu na np. Świat HD. a tamten w ciągu 14 dni muszę zdać punkcie TP.

 

przechodziłeś przez coś takiego? i jaki oni wtedy dekoder dają? z jakim systemem kart? Viaccess?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...