Skocz do zawartości

TNK vs NNK


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
A w czym gorsza ?

w niczym gorsza i w niczym lepsza

 

Jedna i ta sama oferta ... z tym że TNK ma rok pakietu free więc ma jeden plus więcej :)

a cóż to za plus? Czyżby istnieli użytkownicy, którzy wydają 300-400 złotych (w zależności od zestawu) żeby delektować się przez rok pakietem za free? Może jak by w nim jeszcze jakieś cuda były ale tam w zasadzie jest tylko to co znaleźć można w DVB-T i FTA.

 

Jeszcze raz napiszę - na chwilę obecną to są w zasadzie takie same oferty a nieznaczne różnice są tak mało istotne, że nie warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nurtuje Twoje pytanie, zadane dość nielogicznie, sam musisz podjać decyzję co do zakupy "enki" na kartę, do każdej oferty należy podejść indywidualnie, ja korzystam z TNK SD + DVBT, ale być może w dalekiej czy niedalekiej przyszłości przejdę na CP prepaid, a czemu? bo w podobnej cenie jest więcej kanałów, brak jest w CP programów HD ale......z sd można żyć, przy czym jakość polskiej hd nie powala, a za logo hd to myślę że kasy szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba go nie zrozumiałeś... Wydaje mi się, że jemu chodziło bardziej o warunki przejścia niż o ofertę, może teraz będą jakieś bonusy a później nie. Na chwilę obecną nic nie wiadomo jak ta migracja ma wyglądać i na jakich warunkach. Praktycznie nic nie wiadomo jak ten projekt będzie wyglądał, jak będzie za niego płacone (czy zostaną obecne nr kont po migracji?), czy to co teraz widzimy to ostateczna oferta i wiele innych pytań się nasuwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czyżby istnieli użytkownicy, którzy wydają 300-400 złotych (w zależności od zestawu) żeby delektować się przez rok pakietem za free? ...

 

Trochę źle liczysz :)

Ja np. kupiłem moduł CAM za 209 zł. Oglądałem 3 m-ce - odliczam 120 zł abo.

I teraz mam odbiór kanałów free z TVN HD - którego jakość wbrew opiniom wielu malkontentów jest bardzo dobra za 89 zł z możliwością doładowania kiedy tylko będę chciał - np. wtedy jak jak Wisła będzie grała w finale Ligi Mistrzów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Trochę źle liczysz :) Ja np. kupiłem moduł CAM za 209 zł. Oglądałem 3 m-ce - odliczam 120 zł abo.(...)

OK taki wariant wygląda bardziej korzystnie tylko w swoich obliczeniach nie uwzględniłeś, że nie wystarczy zakupionego modułu CAM położyć tylko koło telewizora i wszystko będzie śmigało a więc kupując jakikolwiek dekoder ponosisz jednak dodatkowe koszty - koszty te są zbyt wysokie, żeby całość użytkować jedynie dla tych kilku kanałów :wink:

 

 

(...) którego jakość wbrew opiniom wielu malkontentów jest bardzo dobra (...)

z tym się oczywiście zgodzę - może nie jest to szczyt możliwości ale niewątpliwie różnica między SD jest wyraźnie odczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TNK HD w tym momencie (do września) jest korzystniejsza. Mam tuner 2850ST i po 3 miesięcznym okresie raptem raz doładowałem pakiet za 20 zł. Teraz w okresie wakacyjnym nie doładowuję. Mam pakiet darmowy i kanały DVB-T. Gdybym miał N na kartę po miesiącu musiałbym im znowu dać zarobić 20 zł. Oferta N na kartę jest nastawiona na większe zyski na kliencie.

Ale niewykluczone, że we wrześniu dodadzą kilka kanałów do N na kartę i stanie się ona bardziej opłacalna. Wtedy można będzie pomyśleć nad migracją do N na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nurtuje Twoje pytanie, zadane dość nielogicznie, sam musisz podjać decyzję co do zakupy "enki" na kartę, do każdej oferty należy podejść indywidualnie, ja korzystam z TNK SD + DVBT, ale być może w dalekiej czy niedalekiej przyszłości przejdę na CP prepaid, a czemu? bo w podobnej cenie jest więcej kanałów, brak jest w CP programów HD ale......z sd można żyć, przy czym jakość polskiej hd nie powala, a za logo hd to myślę że kasy szkoda

 

no ale co będzie kiedyś nie wiemy. Ale mogę z góry założyć że oferta za rok będzie inaczej wyglądała zarówno w N jak i w CP. Nigdy nie wiadomo, kto pokusi się bardziej powalczyć i wytrzebić konkurencję. Może będzie to walka na przetrwanie jak w przypadku komórkowych prepaidów. Klienci zyskają.

 

Chyba go nie zrozumiałeś... Wydaje mi się, że jemu chodziło bardziej o warunki przejścia niż o ofertę, może teraz będą jakieś bonusy a później nie. Na chwilę obecną nic nie wiadomo jak ta migracja ma wyglądać i na jakich warunkach. Praktycznie nic nie wiadomo jak ten projekt będzie wyglądał, jak będzie za niego płacone (czy zostaną obecne nr kont po migracji?), czy to co teraz widzimy to ostateczna oferta i wiele innych pytań się nasuwa...

 

no właśnie te warunki migracji najbardziej ciekawią i nie tylko mnie. Wydaje się, że może będzie dodatkowy bonus - ze np. ci co zmigrują do N dostaną coś na fajnych warunkach bo nikt z sam z siebie tego nie zrobi jeśli nie będzie motywatora. A wręcz przeciwnie może się zdenerwować i uciec do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy (powiedzmy większość :D )kto kupuje N na Kartę czy tam TNK HD, nie po to to robi, żeby oglądać darmowe FTA po skończeniu doładowania,

 

więc twoje pretensje do N-ki, że skróciła okres darmówki (w ofercie N na Kartę) są trochę nudne.

 

no to prawda z tym jestem 100% się zgodzić. Mnie również na tym nie zależy i nigdy nie zależało. Raczej interesują mnie programy nieco ambitniejsze., ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...