Skocz do zawartości

wymiana na recorder


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie 3 pytanka w kwestii wymiany nboxa na nbox recorder:

 

1.Gdy brałem nbox to brałem bez anteny. Czy teraz nie będzie problemu z wymianą na recorder i antenę ? I ile dopłacę.

 

2. Jakie dokumenty mam zabrać ? Czy umowe i dowód czy znowu konieczne są dwa dokumenty ze zdjęciem ?

 

3. Czy do czasu wezwania montera do anteny, będę mógł podłączyć recorder tak jak teraz mam nboxa do anteny po Cyfrze+ ? Chodzi mi o to czy na jakiś czas będę mógł mieć jeden kabel antenowy. Wiem, że nie będę mógł korzystać wtedy ze wszystkich funkcji, ale czy będę mógł oglądać n-kę ? Czy do czasu przyjscia montera i podłączenia dwóch konwerterów recorder będzie nieczynny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Za recorder dopłacisz 350 zł.Antena Triaxa z konwerterem twin bedzie kosztować ok.80 zł

 

2.tak,musisz zabrać dwa dokumenty

 

3.recorder bedzie dzialal bez problemu na antenie Cyfry.Nie będzisz miał jedynie dostepu do VOD i możliwości nagrywania innego programu niż ten aktualnie oglądany

 

edit:okazało sie jednak że nbox recorder poprawnie współpracuje tylko z konwerterem twin,w innym wypadku(czyli jak mamy tylko pojedyńczy konwerter) tuner wyświetla brak sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...