Skocz do zawartości

Usługa telewizyjna Netii.


grzechu1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę i według mnie to ciekawie się zapowiada.

Cena pakietu maksymalnego to 89 zł (o ile dobrze spojrzałem) więc bardzo dobra.

 

Oferta dla dzieci (5 kanałów)- głównie dla młodszych dzieciaków, oprócz Nicka, ale jak dla mnie OK. Przynajmniej bez CN i Disneyów dla nastolatek.

Oferta sportowa (4 kanały)- no tu jest trochę gorzej, plusem napewno polsat futbol, ale oprócz tego to słabo. Mogliby dodać chociażby Eurosporty obecne wszędzie.

Oferta filmowa- tu jak dla mnie ok choć mogłoby być lepiej, np. przydałby się FOX.

Kanały naukowe- także paczka Discovery i Animal i inne. Dla mnie starczy.

 

Na plus możliwość wzięcia pakietów dodatkowych (brakuje HBO) np. C+ i wtedy jest super oferta filmowa jak i sportowa i to w HD.

 

Podsumowując: Za przyzwoitą cenę dostajemy wszystkie TVN-y, Polsaty (bez JIM JAM), trochę kanałów naukowych, filmowych i sportowych.

Miejmy nadzieję że ten projekt się rozwinie i oferta poszerzy ale i tak jest nieźle :)

 

Szkoda że nie było tej opcji w zeszłym roku, to pewnie bym się skusił na to :) he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Używa ktoś telewizji w Netii?

Obecnie przy wyborze Internet+Telefon za 99,90zł dostajemy gratis Pakiet na Start z podstawowymi kanałami.

Z tego co wyczytałem tuner podłącza się tylko pod router, nie pod żadną antene czy satelite.

Więc zastanawia mnie to czy podczas oglądania telewizji i np. pobierania plików nie będzie np. skakania obrazu lub zwolnienia łącza.

To była porażka dlatego proszę o użytkowników o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pakietu maksymalnego to 89 zł

 

Ja widzę cenę 40zł. To całkiem OK jako uzupełnienie (np w jednym pokojum mam C+ w drugim Netię). Dzięki temu niedrogo polsaty sportowe (w P2C za to koło 60zł).

Jednak dalej już nie jest różowo. Jak ktoś chce Canal+ i HD to wychodzi 105,90. Ja mam w Cyfrze Superpremium+HD za 91zł. Zresztą... 19zł za 3 kanały HD (TVP HD, Polsat sport HD i MTV HD) to chyba spora przesada??

No i cena Canal+ 34,90 + HD 12zł... Gdyby maksymalny był za 40 a Canal + HD za 35, do tego cena HD podobna do tego w Cyfrze (11zł za 9 kanałów) to by byłą świetna oferta...

A tak, sam maksymalny OK, dodatki zbyt drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...