Skocz do zawartości

Pomorska TV - lokalny kanał z Gdańska


mariusz09
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy pojawi się w sieci UPC w Trójmieście Pomorska TV robiony naprawdę dobrze pod względem technicznym,oby szybko.Progamowo jeszcze tak sobie,ale sporo sportu jest i podobno jeszcze trwają testy w niektórych kablówkach w Gdańsku,W necie natomiast zamieszczają swoje materiały już od dawna....

 

 

http://telewizja.pomorska.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorska TV Kwiczy i Ryczy ;/

 

Mam Jarsat < lokalna kablówkę z Gdańska> przez tydzień była Pomorska .... potem obraz był"posiatkowany" .... potem tylko sam głos .... teraz całkiem sygnał znikł. Brak ramówki itp bo pewnie brak im kasy na rozruch stacji. Myślę że bez mocnego inwestora stacja na dobre nie ruszy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze kanal Pomorska TV w koncu ruszy z kopyta jak juz pojawi sie w sieci kablu UPC w Trojmiescie....:)Cos z tymi lokalnymi tv u nas w Trojmiescie zawsze nie jest za dobrze...Tele-Top,Sky Orunia,TV Siesta (TV Trojmiasto),TTK- wszystkie te stacje rozpadly sie.Dzialaja jeszcze EiA ,CSBTV ,ale poziom ich delikatnie mowiac do najwyzszych nie nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hmmm a czemu nie ma? Może znów coś im łącze nawala? Bo dziwne aby całkiem zaprzestali nadawania,w necie cały czas puszczaja nowe materiały,a pozatym dowiedziałem się ze niebawem maja pojawic się w kabówce TTK z Zaspy która działa tez w paru innych dzielnicach i ma całkiem spory zasięg.Powinni jednak pomyśleć o nadawaniu sat bo ten ich obecny sposób nadawania sygnału do sieci kablowych jest coś nie stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co obecnie leci w Pomorska TV w wersji w sieci kablowej ? Czy tak samo jak na ich stronie panuje od pewnego jakaś stypa?Bo praktycznie oprócz nowych materiałów sportowych i w dodatku coraz rzadszych, prawie nic więcej innego ma. Podobno zapowiadali nawet Livestream kanału i nici nadal z tego...Nic dziwnego, że nadal nie mam ich w UPC ,jak praktycznie nie mają żadnej ramówki,a materiały filmowe czasem trwają nawet nie więcej niż minuta. Poza tym na ich stronie nadal leci info ,że są dostępni od marca 2011 w najlepszych sieciach kablowych....Heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh niesamowite już od 5 marca Pomorska TV w UPC w Trójmieście- Cyfrowa tv kanał 350 :) Ciekawe czy po tak dużym zwiększeniu uatrakcyjnia swoją ramówkę?Oby ,bo od jakiegoś czasu coraz mizerniej to wyglądało. Ostatnio zmienili wystrój swojej strony,ale są tam puki co stare materiały,no ale widać ze coś kombinują..:)

 

https://satkurier.pl/news/73228/edusat-t ... j-upc.html

 

http://www.pomorska.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle zapowiedzi lokalna stacja Pomorska TV świeci się już w dekoderach UPC w Trójmieście na kanale 350 :) Ciągle jednak jest to emisja testowa-(już od marca 2011!;), gdy pojawili się w pierwszych mniejszych sieciach co oznajmia napis wraz z zegarem.Pomiędzy nadawanymi materiałami są spore przerwy,a na razie to co zobaczyłem w Pomorska TV to znany z ich strony cykliczny program - Na tropie ciekawostek,jakiś program ze studia na Manhattanie,Na sportowo i dzingiel reklamujący stacje , poza tym to co nie jest pokazywane w necie -teledyski nawet ciekawe:), dwa materiały z pokładem muzycznym pokazujące piękno naszych pięknych Trójmiejskich terenów:) i kilka reklam. Mam tylko nadzieję ,że wejście tej stacji do największej sieci w Trójmieście pomoże im w rozwoju stacji co zaowocuje ciekawymi nowymi programami i przydałby się codzienny program informacyjny z wiadomościami lokalnymi . Niestety czasem zdarzają się jakby szatkowania obrazu i nadają obraz z czarnymi pasami na dole i górze ,oby niebawem przeszli na normalne 16:9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Właśnie dziś ruszył live stream lokalnej Pomorska.TV z Gdańska na ich stronie.Ostatnio w jednym materiale w wiadomościach lokalnych można było usłyszeć głos pana Waldemara Solińskiego który dawniej prowadził wiadomości w już nie istniejącej legendarnej lokalnej stacji TELE-TOP z Gdyni czy też prowadzącego wiadomości w Radiu Kaszebe.Niewątpliwie osoba Pana Waldemara do duży zysk dla Pomorska TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Heh,w UPC to wątpie że ten kanał się pojawi skoro jest to kanał innej kablówki,dobrze że przynajmniej Pomorską TV dali ,ale od dłuższego czasu co pikseloza na tym kanale za ze masakra i nic z tym dalej nie robią .W końcu pojawiły się jakieś nowe programy ,bo już do bólu puszczali codziennie te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...