Skocz do zawartości
  • 0

Telewizor THOMSON 32HS2244


nestetin
 Udostępnij

Pytanie

Witam

 

Wczoraj w Media-Markcie była akcja bez VAT-U wybrałem się i zauważyłem telewizor THOMSON 32HS2244. Jak widziałem obraz jaki leciał i te parametry to na moje oko dobre. Ale czy któryś z jakiś ekspertów z forum mógłby się wypowiedzieć nt, tego telewizora. Bo mogę go w ciągu tygodnia zwrócic.

Proszę o rzetelne informacje nt. tego telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przede wszystkim ile za niego dałeś? Pytasz czy warto. Ale jednocześnie teraz sam na co dzień z nim obcujesz. I na zadane tak pytanie powinieneś sobie sam odpowiedzieć, co i jak widzisz i, co słyszysz.

Ani ja ani nikt z Forum nie da Tobie odpowiedzi takiej w czym się utwierdzisz.

THOMSON! Kiedyś zacna firma. Dziś o niej chodzą różne plotki. A ja plotek nie słucham.

Oto kilka opinii, które może coś wyjaśniają?!:

Polecam!

Opinię napisał(a) aro dnia 08-03-2011 r.

Witam,moja opinia po dwóch dniach od zakupu tego telewizora: Jest to TV który ewidentnie udowadnia że można dzisiaj kupic tanio a dobrze.Skusiła mnie przede wszystkim cena.W sklepie dałem za niego 1199zł. Chciałem coś niedrogiego a dobrego z dekoderem MPEG4 i HDready.Nastawialem sie na wydatek do 1500zł.A tu prosze:) "Prezentem" jak za ta cenę od Thomsona jest z pewnością wejście USB.Choc czyta mi tylko zdjęcia (producent zablokował dostęp filmów i muzy:( ) to i tak jestem zadowolony! Podłączonego mam go do Pols..u Cyfrowego. Obraz bez zarzutu choc super specjalista nie jestem, a na kanałach HD obraz- bajka! Kąt widzenia faktycznie jest niemal idealny. Bardzo dobrze przemyślał producent rozrzucenie wyjśc zewn. na bok TV.Ulatwia to sprawe gdy podłączam lapa przez HDMI czy ewent. pendrive'a z fotkami. Ja jestem zadowolony.Rodzina również...więc moge tylko polecic:)Zwłaszcza ze za taka małą kasę:D

Opinię napisał(a) malowany30 dnia 12-03-2011 r.

Zalety produktu

POPROSTU SUPER TV

Zalety produktu

SWIETNY POPROSTU SUPER MAM I POLECAM , LEPSZY OD SAMSUNGA I LG, NAPRAWDE LADNY TELEWIZOR , MENU SWIETNE, SAM JESTEM W SZOKU ZE COS TAKIEGO ZROBILI, a ja jestem wybredny bardzo

Wady produktu

BRAK UWAG BO NIE MA

bardzo dobry obraz w sygnale cyfrowym i HD

niska cena

cena/jakośc 10/10!

Wady produktu

wygląd jest taki średni:(

Opinię napisał(a) niewybredny dnia 10-03-2011 r.

faktycznie w kerfurze prawie za darmo :) zaryzykowałem i kupiłem, w końcu jak za te piueniądze padnie to żal niewielki i strata też. w każdym bądz razie samo uruchomienie intuicyjne, pełna automatyka. podłączyłem pod "n" - obraz rewelacja, kolorki miłe dla oka. co do wykonania nie mam uwag, obudowa wysoki połysk, z usb nie czyta mp3 ani avi.

dla zwykłego szaraka - świetna ekonomiczna propozycja

Mieszane odczucia

Opinię napisał(a) vieslav dnia 27-04-2011 r.

Chyba najlepszy wybór wśród telewizorów 32 cale. Zaskoczył mnie obraz - idealny nie jest, w końcu to LCD, ale bardzo przyzwoity. HD wygląda bardzo ładnie, analog to niestety tragedia, ale cyfrowe SD także znośnie wygląda. Za tą cenę na prawdę najlepsza opcja. Widziałem sporo tv lecz za cenę w okolicach 1000zł nic lepszego nie znalazłem.

Zalety produktu

- bardzo dobry stosunek cena/jakość

- przyzwoity obraz

Wady produktu

- lekko rozmazany obraz

- lekkie smużenie

- brak osłony matrycy, przez co staje się podatna na uszkodzenia

- analog oraz divxy w rozdzielczości SD wyglądają tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...