Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Kino Polska HD to ja bym się zastanowił jak te filmy byłyby tam pokazywane, przecież nie wszystkie produkcje są przynajmniej w 16:9, a jeszcze takie stare dzieła to już w ogóle...
Pewnie część filmów miałaby czarne pionowe paski po lewej i prawej stronie czyli tak samo, jak w przypadku muzycznego Bliss z 28.5E. Nie każdy klip został przygotowany pod format panoramiczny, a że kanał w całości nadawany jest w prawdziwym 16:9 i nadaje mnóstwo starszych hitów, to musi stosować pionowe czarne pasy. Na tradycyjnym telewizorze z kineskopem wygląda to ohydnie, z kolei na takim LCD już jest znośnie. Oczywiście telewizji HD nikt raczej nie będzie oglądał na telewizorze z tzw. "długą pupą" :lol:

 

Kino Polska w HD? Jak najbardziej tak :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadam to pytanie tu bo to forum jest chyba najbardziej oblegane

mianowicie chodzi mi o Discovery HD mam tuner samsung dsb-h370g

Wydaje mi sie że gdy widze ze jest mało klatek na obrazie który sie szybko

przesówa to jak przełacze na inny kanał i spowrotem to jest ok

czy to możliwe że tzw"dekoder" muli

czy to bardziej zbieg okoliczności albbo póki co czasami mało klatek a czasami normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość HD w CP nie jest warta nawet 19,90 zł. za cały pakiet .

W jakości w jakiej ( aktualnie ) nadają kanały HD , powinny być nadawane wszystkie kanały SD . Wtedy można by było je oglądać w europejskich standardach .

Ewentualnie taka poprawa jakości kanałów SD podniosła by prestiż platformy CP , a dopiero póżniej mogą zabrać się za kanały HD , żeby były naprawdę w jakości HD , a nie pseudo HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SPRAWIE TNĄCEGO Discovery HD

 

Na zatrzymujące sie Discovery HD działa też chyba przycisk FREEZE

jest to zdecydowanie szybsze niż przełączanie i cały czas mamy fonię

Ale wg mnie to skandal jak miałby ten dekoder tak mulić mam nadzieje że to tylko kwestia nowszego oprogramowania jakie powinni nam

wysłać ale jakoś sie muszą dowiedzieć i nie będzie to trwało latami

nie wyobrażmam sobie zebym miał za to płacić 6 zeta

ale narazie chyba czekać bo nawet na oficjalnej stronie nie ma że juz leci

jeśli ten tzw "dekoder" tak ma i już to ... (sami sobie dopiszcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam tego samsunga i zauważyłem ten problem co 997marek na Discovery HD i na Polsat Sport HD. Nie widziałem jeszcze zjawiska "przeskakiwania klatek" na Eurosport HD i MTV HD. Podejrzewam, że nasz dekoder muli się przy programach HD o wyższym bitrate...

 

Rozumiem że płacisz za polsat sport HD 6pln i też ci zacina

ja nie moge tego sprawdzić bo mam tylko Familijny ale jeśli jest tak jak piszesz

to chyba bardzo NIE HALO ze strony Polsatu

 

P.S. Mam ustawione na 720p hdmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

mój sąsiad ma samsunga hd z pakietem familijnym, jednak z kanałów hd oglada/ma możliwość ogladania tylko mtv hd i discovery hd, gdyż są aktualnie

bezpłatne...wspominał też, że spłaca dodatkowo dzierżawę za tunerek, jakie są aktualnie w porównaniu ze starymi stawki za taką dzierżawę, bo jak czytam jakość jest nie najwyższa :/

 

proszę o link aby zerknąć na odp stawki :read:

 

dzięki :brawo:

pozdrawiam świątecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...