Skocz do zawartości

Rezygnacja z polsatu w ciągu 7 dni bez przyczyny


januszek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Czytałem, że mogę zrezygnować z polsatu w ciągu 7 dni bez podania przyczyny. Czy to prawda?

 

Potrzebuję tylko i wyłącznie polsat sport extra na turnieje tenisowe, a niedługo ciekawy turniej w Madrycie. Nie zamierzam płacić po 40 zł za 1 turniej tenisowy na miesiąc. Czy mogę tak sobie brać co miesiąc zestaw i po tygodniu oddawać bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma możliwości odstąpienia od umowy zawartej w punkcie - za wyjątkiem umowy na internet, wtedy faktycznie obowiązuje 7-dniowy termin odstąpienia. jeśli idzie o telewizję, jest możliwość odstąpienia w ciągu dziesięciu dni od umowy na dekoder zamówiony przez infolinię/internet.

chyba jednak najwygodniej poszukać streamingu danego meczu w necie, zamiast bawić się w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Czytałem, że mogę zrezygnować z polsatu w ciągu 7 dni bez podania przyczyny. Czy to prawda?

 

Potrzebuję tylko i wyłącznie polsat sport extra na turnieje tenisowe, a niedługo ciekawy turniej w Madrycie. Nie zamierzam płacić po 40 zł za 1 turniej tenisowy na miesiąc. Czy mogę tak sobie brać co miesiąc zestaw i po tygodniu oddawać bez konsekwencji?

 

Po co 40 jak Polsat Sport Extra jest w w pakiecie Mini Max za 19.90 a poza tym to co chcesz robi jest nielegalne i karalne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 dni na odstąpienie od umowy jest tylko i wyłącznie przy podpisaniu umowy na internet Cyfrowego Polsatu bez podania przyczyny. Zasady i ewentualne koszty takiej rezygnacji opisuje regulamin promocji internet na próbę. W wypadku usługi DTH (telewizji) odstąpienie od umowy w ciągu 10 dni przysługuje klientom zawierającym umowę na odległość (zasadę tą opisuje regulamin świadczenia usług).

Należy rozumieć co się czyta. Słuchać a nie słyszeć co się chce słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co 40 jak Polsat Sport Extra jest w w pakiecie Mini Max za 19.90 a poza tym to co chcesz robi jest nielegalne i karalne!

 

A to że muszę płacić 40 zł za jeden turniej Twoim zdaniem jest opłacalne? 20 zł. mógłbym płacić, ale nie 40 zł. I tak utrzymuję dwie inne platformy dla piłki nożnej, ale tam jest więcej relacji niż jedna na miesiąc. Może gdyby były emisje w 3D i mógłbym zobaczyć Nadala czy Federera w 3D to byłoby warto, ale na to w polsacie nie ma co liczyć.

 

Wszystko ma swoją cenę i wartość. Kanały sportowe polsatu nie są tyle warte, uwzględniając to że lubię piłkę nożną i tenis.

 

chyba jednak najwygodniej poszukać streamingu danego meczu w necie, zamiast bawić się w taki sposób.

 

Tak będę musiał zrobić, ale oglądanie w necie to nie to samo. Myślałem, że się uda ich jakoś przechytrzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie chodziło mi o MiniMAx tylko o Mini Extra HD

Ta, tylko pakietu Mini Extra HD jako osobnego pakietu nie ma. Aby mieć dostęp do pakietu Mini Extra HD najpierw trzeba podpisać umowę, co najmniej na pakiet Familijny HD na 29 miesięcy. Przynajmniej tak było przy promocjach, w których miałem jeszcze jako takie rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...