Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka 1/5 miesiaca po premierze? Ogladam Californication na biezaco od 2 miesiecy. Bylo juz 8 odcinkow na 12. Czasowo to weszlo tak samo jak Hidden Palms na FoxLife. Tam tez konczyli a u nas zaczeli.

30 zl miesiecznie, zgoda. Ale jesli to bedzie chociaz w 16/9 i do wyboru lektor/napisy. Juz nie trzeba mi HD. A z tego co wiem to jest w 4/3 i tylko z lektorem. Wiec mi osobiscie nie odpowiada.

Półtora miesiąca po premierze bo Californication miało premierę w Showtime 13 sierpnia. I jest w 16/9 z lektorem i w wersji oryginalnej ale bez napisów za co mają u mnie minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD jest dobrą opcją (oglądasz kiedy chcesz) ale nie w wydaniu N'ki. Mało filmów i drogo czyli jak dla mnie kompletna dyskwalifikacja.
To kto ma w Polsce VOD które spełnia te warunki i ma ogólnokrajowy zasięg? Nie ma? Więc na razie w żadnym wykonaniu, nie tylko N. VOD - temu Panu na razie dziękujemy.

 

PS

To wykonanie na razie nazywam umownie "polskim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo oficjalny i potwierdzony ten news Pawopa o HBO jak i mój. :P

Kto powiedział, że będzie tylko 5 seriali i gdzie indziej zobaczysz je wcześniej a i niektóre w HD? Będą chętni to zostanie 30 złotych. Nie będzie to zjadą z ceną. Proste. Głupotą to jest dla mnie kupowanie HBO by oglądać tam seriale. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej głupotą jest płacenie 30zł za 5 seriali, gdy można będzie mieć to samo i jeszcze więcej za ok. 20zł.

 

Swoją drogą było mówione, żeby już skończyć z tym tematem HBO na innych platformach :roll:

Za 20 zł to może w jakiejś kablówce jest HBO, w Cyferce trzeba kilka złotych więcej dać i oczywiście nie do podstawowego abonamentu, podobnie byłoby zapewne w innych platformach. Ja na HBO z seriali to tylko SG1 oglądałem :) Teraz mi tego brakuje, no ale dla jednego serialu też nie będę tyle płacił, niezależnie czy to będzie HBO czy nScreen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry pomysl z tym ala sky One ;-) taki mix serialowo,lifestyleowy i filmowy i powinni to dac do pakietu informacje i rozrywka za free ... Nawet nie widze jakiegos problemu ... maja juz tyle wlasnych kanalow moga zrobic all in one dodajac kilka fajnych seriali (The Simpsons) i filmow w weekendy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kanał z nowymi serialami (oferowanymi w nScreen) byłby ciekawym wyjściem. Od razu przypomina mi się autorki kanał Wizji TV - Wizja Jeden. Wg mnie lepszej oferty programowej to teraz ze świecą szukać... No ale zapewne, jak już wspomniano wcześniej prawa do wyświetlania w TV wykupione (m. in. przez TVP i Polsat) więc zostaje już tylko VOD albo płatna telewizja w rodzaju C+ lub HBO (gdzie seriale mogą trafić wcześniej aniżeli do bezpłatnej tv). Gdybym jednak miał wybierać: C+/HBO czy VOD to zostałbym przy VOD ;) Nie ma to jak komfort oglądania ulubionego serialu w terminie wybranym przez siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...