Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to z emisją 4 sezonu Gotowych na Wszystko powinni poczekać do zakończenia emisji 3 serii na Polsacie.

To będzie czysta głupota, jak dadzą ten serial wcześniej. Tylko nie piszczie, że kto chciał obejrzeć to sobie z netu zassał, bo tacy ludzie, nie będą chcieli płacić za VOD tylko 4 serie też ściągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to z emisją 4 sezonu Gotowych na Wszystko powinni poczekać do zakończenia emisji 3 serii na Polsacie.

To będzie czysta głupota, jak dadzą ten serial wcześniej. Tylko nie piszczie, że kto chciał obejrzeć to sobie z netu zassał, bo tacy ludzie, nie będą chcieli płacić za VOD tylko 4 serie też ściągnął.

Właśnie pojawił się 1 odcinek 4 serii. 3 seria była chyba przecież na Foxlife więc nie jest to czysta głupota tylko czysty biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głupota i tyle.

Foxa nie ma na nce, więc abonenci nie mogli tego oglądać.

Co innego z Herosami i z Lostem, tu jest ok. Były one w TV otwartej i każdy mógł obejrzeć.

Bo oni licza na to,ze nowi rzuca sie na te oferte..Starych abonentow,jak wszyscy maja gdzies.Poza tym trudno,zeby posiadajac jakies prawa cofac sie w rozwoju,albo zatrzymac sie i czekac az laskawie konkurencja dowlecze sie ze swoja oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wprowadza HBO HD i cena bedzie zblizona do tych 30 przestanie sie oplacac.Bedzie moze i troszke pozniej,ale w tej samej jakosci,tez bez reklam,a z mozliwoscia kilkukrotnego obejrzenia.Vod w Polsce jest usluga idiotyczna.Jedynie w miare ma sens dla ludzi,ktorzy poza praca nie maja czasu na normalne zycie i chca miec tv w pigulce.Poki co na szczescie pracocholikow az tak wielu u nas nie ma(nie mowie o niewolnikach w marketach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z Tobą bo VOD jako usługa jest super. Mysle że większość podzieli moje zdanie. Oglądasz kiedy chcesz to jest teraz najwazniejsze... ale dla mnie w wydaniu N'ki dyskwalifikuje tą usługe. CENA... :!: ten numer nie przejdzie. No i oczywiście kilka filmów na krzyż i marna jakość dźwięku... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal, ten 11 screen z jakiego serialu? chyba musze zacząć go oglądać :D

 

Według mnie cena jest ok (może Picture Box powinno być tańsze), cena za pojedyncze filmy w granicach 15 zł jest dla mnie do zaakceptowania i trudno oczekiwać, że ktoś zaoferuje niższą, nScreen też jest ok, za jeden sezon dobrego serialu na DVD trzeba zapłacić często około 200 zł, a tu mamy kilka i dodatkowo niektóre HD.

Gdzieś czytałem, że ten problem z dobly digital mają poprawić w następnej aktualizacji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dla mnie Vod nie ma sensu.Owszem jest wygodny,ale placenie 15 zl za jeden film mija sie z celem.Kwartal pozniej,w skrajnych przypadkach do pol roku i tak bedzie na kanalach premium i to wielokrotnie.Za takie pieniadze to juz lepiej isc do kina,bo wtedy byloby duzo wczesniej za te same pieniadze.Co innego gdyby to byly same hity,tylko w HD i max 3miesiace po premierze kinowej...

Vod w N-ce jest wrecz odpychajacy tez ze wzgledu na filmy wrecz stare,lecace juz dawno na kanalach premium,a nawet otwartych,co jest juz szczytem niedorobstwa tej uslugi.Taki Vod to antyVod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No, niestety chce się obejrzeć film w domku i szybko (w sensie zaraz po premierze), to 15zł trzeba wyłożyć. Nie ma lekko, chociaż podobnie uważam, że to strata kasy i lepiej poczekać na ten sam film w kanałach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal, ten 11 screen z jakiego serialu? chyba musze zacząć go oglądać :D

Californication oczywiście. Mowię ci - Cud serial :D:D:D

Cóż. Ja 2 serię Herosów będę miał za sobą rok przed emisją w TVP.I to w HD. 2 serię Californication gdy na HBO się dopiero rozkręci i to w marnej jakości. Lost 4 podobnie. Dexter podobnie. I tak dalej można wyliczać. Dla mnie te 30 złotych to nie majątek( ot choćby nie palę więc zamiast puszczać kasę z dymem w ilości kilkuset złotych miesięcznie,mam na inne przyjemności) a już śmieszą mnie komentarza na temat cen od osób mających dekoder HD, telewizor HD i płacących też niemałą kasę za kanała "HD" z 3% tego HD w ramówce. Nie kupuje się MercedesaCLK jak kasy na paliwo mamy co najwyżej dla Fiata. :P

Żałosne teksty typu " na torrencie to ja to mam już od dawna" już mi wiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usługa n screen jest O.K,warta swojej ceny,a już płacić za pojedyńczy film i to w takiej cenie i jakości już nie,dla mnie szkoda kasy.Swoją drogą co oni będą puszczać jak strajk scenarzystów się przedłuży? już teraz wiele seriali stoi pod znakiem zapytania lub zostały zdjęte z ramówki do odwołania np.Lost,24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te 30 złotych to nie majątek( ot choćby nie palę więc zamiast puszczać kasę z dymem w ilości kilkuset złotych miesięcznie,mam na inne przyjemności) a już śmieszą mnie komentarza na temat cen od osób mających dekoder HD, telewizor HD i płacących też niemałą kasę za kanała "HD" z 3% tego HD w ramówce. Nie kupuje się MercedesaCLK jak kasy na paliwo mamy co najwyżej dla Fiata.

Rozumiem,ze to glownie o mnie chodzi.Ja pale,ale mi nie chodzi o pieniadze.W NG HD jest duzo wiecej tego HD,na C+ sport tez jest jest tego wiecej.Opcje HD na C+ mam przede wszystkim dla sportu,filmy sa przy okazji,tez to wkurza,ale nie ma innej alternatywy.W N-sport nie ma zadnych lig do ogladania.Owszem,jesli nie ma czym zapelnic ramowki,lepszym rozwiazaniem byloby zrobic jak w Premiere-tylko jeden kanal sportowo-filmowy.Ja tez mam na co narzekac i tez sporo place.Lubisz seriale,wiec ten Vod ma jakis sens,zwlaszcza ze trzyma jakis poziom.Ja akurat nie trawie zadnych seriali.Jednak Vod filmowy w N-to jest taka sama farsa,jak C+film HD w Cyfrze.Wracajac do watku paliwa do mercedesow i fiatow.Mnie jeszcze na razie stac placic w przedziale ok 200-250 zl.Nie ukrywam,ze to juz maksymalny pulap.Tylko na razie jakos nie widze w zadnej platformie towaru wartego podobnej ceny,nawet sumujac je wszystkie razem.Mam nadzieje,ze dozyje polacznia platform i wreszcie jedynej normalnej,porzadnej oferty dla doslownie kazdego,z mozliwosciami wyboru pakietow pod siebie.To co jest obecnie na rynku ze wszystkich platform,warte jest mniej wiecej lacznie okolo 180 zl(z HD i wszelkim premium) +ceny za Vod.Gdyby to polaczono placilbym ok 200-210 zl/miesiac i to dosc chetnie.Skoro nie ma takiej mozliwosci trzeba na razie wybierac.Biorac wszystko odrebnie trzeba przeplacac i za Cyfre i za N-ke i nawet za CP.Wszedzie wiekszosc oferty stanowia te same kanaly,wiec branie wszystkiego i placenie za to jest bezsensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD musi być w Polsce konkurencyjny przede wszystkim wobec piractwa. Nowe filmy, szybko po premierze kinowej i max do 10zł. Inaczej czarno to widzę.

PS. PawelU1981 --> I nie propaguję torrentów :)

Plus powinna być możliwość wypalenia ściągniętego filmu - w końcu za niego płacę, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...