Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie opłacałoby się rozdzielać opcji c+, gdyż abonenci, których interesują wszystkie kanały z tej paczki to byliby stratni. Skąd ta pewność? Przykład na opcji HD MIX - są w niej 9 kanałów hd. Większość może wie, że każdy kanał kosztuje po 5 zł. Gdyby nie byłoby opcji HD MIX to łączna kwota za wszystkie opcje hd wynosiłaby 45 zł (pomijam, że TVP HD i FOX LIFE HD jest tylko w HD MIX-ie), zaś cała paczka o nazwie HD MIX 24,90 zł. Teraz wiadomo czemu nie oplacałoby się rozdzielać opcji c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym obawiam się, że łączna cena za pakiet sportowy i filmowy byłaby wyższa niz teraz za cały pakiet Canal+ (musieliby sobie zrekompensować utratę części zysków), więc abonenci, którzy chcą miec jedno i drugie nie wyszli by na tym najlepiej.

No trudno, wybierasz opcje na której ci najbardziej zależy. Nie ma nic za free. Jak tez byłbym za tym aby rozdzielić kanały sportowe od filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pewniaki.org.pl-"abonenci, których interesują wszystkie kanały z tej paczki to byliby stratni"-dlaczego więc teraz mają być stratni ci których interesuje tylko sport albo tylko film?A może wystarczyłoby żeby cena za jedną opcję była nieco wyższa niż połowa ceny OBECNIE za cały pakiet-.W tedy byłby i wilk syty i owca cała. Pozatym proponuję zakończyć spór i powrócić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym obawiam się, że łączna cena za pakiet sportowy i filmowy byłaby wyższa niz teraz za cały pakiet Canal+ (musieliby sobie zrekompensować utratę części zysków), więc abonenci, którzy chcą miec jedno i drugie nie wyszli by na tym najlepiej.

No trudno, wybierasz opcje na której ci najbardziej zależy. Nie ma nic za free. Jak tez byłbym za tym aby rozdzielić kanały sportowe od filmowych.

Ale dlaczego mam wybierać skoro chcę obie opcje? I nie uśmiecha mi sie płacenie więcej za to samo. Dlatego mam nadzieję ( graniczącą z pewnością), że nic w tym wypadku sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mam wybierać skoro chcę obie opcje?

No to płacisz za te 2 opcje jak cię stać w czym problem :D . Nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka. Kanał sportowy to sportowy a filmowy to filmowy.

Nie czytasz tego co napisałem. Wyraziłem obawę, że obie opcje w sumie bedą droższe niż teraz całość.

Zresztą cała ta dyskusja jest bez sensu, bo cyfra nie zdecyduje sie na podzial Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego pogodzić. Jedni chcą rozdzielenia bo chcą mniej oglądać i mniej płacić, a drudzy nie chcą rozdzielenia bo chcą oglądać więcej i nie płacić więcej niż teraz. Obie strony mają swoje racje i jedyny możliwy kompromis byłby taki, żeby po rozdzieleniu cena całości nie uległa zmianie - ale wątpię aby to było możliwe. Dlatego jestem przeciwny rozdzielaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, bo HBO ma te same wytwórnie co Canal+. Że nikt, o tym nie pomyślał!

Jest silne parcie na to, aby rozdzielić Canal+ na paczkę z filmami i na paczkę ze sportem. I tych co tego chcą, jak najbardziej rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak nie chcecie dzielić to zrobić w Canal + tylko sport a w HBO filmy.

 

Zamiast uruchamiać kolejny Canal + Sport.

 

 

A najzabawniejsze jest to że dzwonił do mnie parę dni temu gościu z Cyfry i usiłował mi wcisnąć Canal + za połowę ceny.

I na moją odpowiedź że nie oglądam sportu i na głównym Canal + też leci często sport to wyraził wielkie zdziwienie i zarzekał się że już nie będzie.

No i mamy w sobotę wieczór prawdomówność tego pana.

 

Już nie mówiąc że jak nie chciałem włączyć tej opcji to zaczął być niemiły i robił durne porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rafał111

 

prawdomówność tego Pana ?!

konsultant co najwyżej się zbłaźnił.

Tobie się upiekło, bo zawsze mogłeś dodać, że cyfra jest fu, kłamie i naciąga klientów.

Jak Ci się wydaje ?! czy osoba usiłująca Ci, w kiepski sposób jak słysze, sprzedać Canal+, ma jakikolwiek wpływ na ramówkę ?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Jestem tu nowy.Jeśli chcecie znać moje zdanie to myślę że Cyfra+ powinna dodać zapowiadane już kanały z paczki BBC oraz kanał ESPN America oczywiście myślę że od razu w wersji HD.Jako użytkownik wszystkich platform do niedawna stwierdzam że zdecydowanie brakuję tych kanałów w ofercie Cyfry+.Jeśli chodzi o inne to zdecydowanie jakieś kanały muzyczne ponieważ oferta Cyfry+ jak innych platform w Polsce prosi się o dobre kanały muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajestem zapalonym pokerzystą z 3 letnim stażem gry i dlatego też jak dla mnie brakuje mi kanału z pokerem np. Poker Channel - aktualnie ma go tylko Vectra. Uwielbiam oglądać rozgrywki pokera, ale najbardziej w nich uczestniczyć. N-ka ma sportklub, gdzie w nocy jest Full Tilt Poker, ale to za mało, bo tylko niecała godzina na cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak jest zapotrzebowanie na kanały sportowe w ofercie Cyfry+.Prawdę pisząc SportKluby są w kiepskiej jakości i w czasie transmisji np.meczów zdarzało się tak że były one bez głosu.Więc myślę iż bez sesnsu jest wprowadzać te kanały.Ciekaw jestem czy Canal+ Futbol wykupi prawa do ligi Argentyńskiej którą straciła stacja SportKlub czy ligi Szkockiej do której prawa straciła Telewizja Polsat???To by była miła niespodzianka.Ogólnie Cyfra+ ma za wysokie ceny jeśli chodzi o nasz kraj.Mogli by np.znieść opłaty za wynajem dekoderów a do dekoderów prowadzić jakiś nowoczesny Soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...