Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

można byłoby zrobic pakiety np sportowy(eurosport 2 espn classic tvp sport orange sport eurosport 1 i 2 hd za dodatkowa opłata ) dla dzieci ( cartoon network disney xd bommerang ??)czy dokumentaly (animal planet kanały discovery )lub fimowy np cinemax +hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie żartować? Niech jeszcze rozdzielą C+ film od C+ "skorumpowana polska piłka" i bym płacił tylko za to co rzeczywiście oglądam. Zapewne wtedy wyszłoby, że nie opłaca się wyrzucać pieniędzy na polską kopaną, a kosztowałoby mnie to tyle samo, żeby utrzymać nieopłacalne i mało popularne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ma nie żartować, że Cyfra+ to nie jest platforma n. Jak wam tak zależy na pakietach tematycznych to zmieńcie sobie platformę.

Rozdzielenie C+ Film od C+ Sport nie wyszłoby nikomu na dobre - skutkiem byłoby tylko podniesienie ceny za całość C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie żartować? Niech jeszcze rozdzielą C+ film od C+ "skorumpowana polska piłka" i bym płacił tylko za to co rzeczywiście oglądam. Zapewne wtedy wyszłoby, że nie opłaca się wyrzucać pieniędzy na polską kopaną, a kosztowałoby mnie to tyle samo, żeby utrzymać nieopłacalne i mało popularne kanały.

Jak Ci nie pasuje to przejdź do n,tam nie będziesz płacił za polską skorumpowana bo jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie rozdzielenie c+ wyszłoby na dobre. Oczywiście tylko jako opcje-każdy płaci za to co faktycznie ogląda-w końcu taki ruch zbliżyłby c+ do modelu platformy a'la carte(tak jak miało to być w tvp). Pakiety tematyczne to dla mnie kiepski pomysł, zwłaszcza te w wykonaniu n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur6436 Zgadzam się całkowicie. Płacę za C+ Sport i C+ Sport 2, a jeszcze ani razu ich nie włączyłem. Do tego od wrześnie dorzucają jakiś C+ Gol co to będzie nadawany w pt, sb i nd, a podnoszą opłatę o 4zł. Mogliby w końcu rozdzielić tą opcję na film i sport i podzielić opłatę na 2x 19.99. Moim zdaniem sporo osób by się zdecydowało na sam film. Jak komuś by zależało na sporcie to też nie miałby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A może by wprowadzili możliwość zakupu opcji C+ FILM, C+ SPORT oraz łączonej oferty tak jak ma to miejsce teraz. I od razu by mieli więcej klientów:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi to może być człowiek nic nie wiedzący, a skoro praktycznie wszyscy użytkownicy którzy nie oglądają kanałów sportowych opowiadają się za rozłączeniem opcji, to wg. ciebie jest głupie? ogarnij się trochę człowieku, jakieś minimum tolerancji zachowaj. ty zapewne oglądasz sport to tobie akurat pasi, ale nie każdy ma takie zdanie jak ty. i zapomniałem dodać, że akurat tobie by nie zaszkodziła taka opcja, więc tym bardziej nie powinieneś swojego zdania wypowiadać, albo konstruować je w mniej zaborczej formie. ("jak mi się coś nie podoba to jest głupie i nic nie warte"). kiedyś był taki człowiek co mu pewna część ludzkości nie pasowała... jak to się skończyło to wiesz, i sam powinieneś się zastanowić czy takie nietolerancyjne (a w moim przykładzie ksenofobiczne) myślenie jest prawidłowe. rozdzielenie opcji canal plus było by świetnym pomysłem i bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich abonentów, tylko samemu operatorowi mógłby się taki pomysł mniej spodobać.

pozdrawiam jednak mimo wszystko, w wierze, że te słowa w jakiś sposób dotarły :)

 

tyle poza tematem, w ofercie cyfry plus moim zdaniem zdecydowanie nadal najbardziej paczki bbc, paru dobrych kanałów muzycznych i discovery historia brakuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...