Skocz do zawartości

A co z kanałem dla dzieci?


zyga00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Ciekawostką był komentarz Macieja Sojki co do kanału Disney Channel (to już poza konferencją). Jak wiadomo, w “n” na razie go nie będzie, bo - jak ponoć przyznali przedstawiciele Disney Channel w nieoficjalnej rozmowie z Sojką - były duże naciski ze strony jednego z nadawców.

Jeśli to prawda, to już oznacza jedno: wojna totalna :-)"

 

cytat z http://www.telewizjanowejgeneracji.pl

Mnie jakos i tak kanaly dzieciece nie ruszaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To tak samo jakby teraz C+ powiedziala, ze nie maja Discovery Channel HD bo kots tam naciskal. Umowa na wylacznosc to umowa na wylacznosc, a ze CP i C+ z Disnyem sie umialy dogadac to coz zrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, swiadczy to raczej o nienajlepszej formie negocjatorów z n :)

ale nie jest tak jak mówi Pawop, ze normalna umowa na wyłącznosc

po pierwsze naciskala spolka matka ( wszystko oczywiscie niedopowiedziane - zeby nikt nikogo nie ciagal po sadach :) ) na szczeblu europejskim

po drugie, to raczej zmowa ( oligopol ) jesli dwa formalnie niezalezne podmioty umawiaja sie ze sobą ze zrobią wszystko zeby przeszkodzic konkurentowi

 

Dla mnie to juz jest nieuczciwa konkurencja. Ale rak nie zalamuje, bo takie rzeczy sa pewnie na porzadku dziennym w biznesie

wszak chodzi o pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Ci nie powie wprost, bo to jest juz chyba przestępstwo :) wiec trzeba mieć nowe taśmy prawdy :)

ale jak inaczej rozumieć slowa prezesa Sojki, który powiedzial ze w nieoficjalnych rozmowach powiedziano mu ze są naciski z góry. Nie mam teraz materialu z konferencji, wiec moze nie jest to slowo w slowo to samo ale sens przekazuje

 

zreszta nawet ja napisalem "o ile to prawda " :)

cyfra nie spi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja mysle, ze to jest takie gadanie zeby sie jakos wybronic przed tym, ze konkurencjach ich ubiegla. Naciski z gory - a co to kolejna afera z grupa trzymajaca wladze :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze niepowodzenie negocjacji mozna winic ITI. Slabi niegocjatorzy

ale takie praktyki zapewne sa dosc powszechne. Co chwila w roznych branzach wybuchaja procesy o praktyki monopilistyczne i ograniczanie konkurencji. W sumie chodzi o niezla kase.

Wiec nie ma sie co podniecac ze jest jakas afera.

 

Nie zmienia to faktu ze cyfra tak sie boi ze poprosila mamusie o wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda disney channel dobra propozycja ale nadmiar tych bajek ogłupia bałbym się o własne dziecko jakby miało całymi dniami to oglądać

 

Disney ogłupia...?? wiec co trzeba było by powiedzieć na temat CN czy Jetix...?? Disney najlepsza marka... lepszej nie ma... i nie będzie.

Choć przyznam że dla odmiany N'ka mogła by dodać nowy kanał SONY "A+" z japońskimi bajkami anime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...