Skocz do zawartości

Reklamacja wysokości abonamentu


TommyLee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakieś dosąwiadczenia w tym zakresie?

 

Ja złożyłem zażalenie, że płacę za pakiet Hity Filmowe a tak na prawdę nie mam połowy oferty:

-TVP FILM dopiero od stycznia 2007

-Wojna i Pokój miała być od 15 a będzie od 17

-kanał HD dopiero od grudnia

 

Został Comedy Central i AXN-y, za które w listopadzie powinni policzyć taniej.

Infolinia przyjęła zgłoszenie 1 Listopada i odpowiedź mam dostać w ciągu 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowe określenie/zwrot/forma a może po prostu tryb. TVN też jest przygotowywany przez pracowników iti, TVP1 jest przygotowywany przez pracowników TVP itp. Nie oznacza to, że kanały te nie istnieją. Są to "produkty" dynamiczne i są realizowane na bieżąco. Nie można użyć wobec nich trybu dokonanego.

 

Nigdzie nie ma natomiast mowy, iż od 1.01.2007 ruszy kanał taki czy inny. Chyba właśnie dlatego wycofali się z wpisywania w ofercie kanału filmowego HD, który miał być wkrótce, ale nie było wiadomo kiedy i jak się będzie nazywał. Na początku dużo o tym pisali, aby zainteresować klientów swoją platformą, a potem z oferty wycofali.

 

Skończy się zapewne tak jak napisałeś, ale i tak uważam, że nie jest to OK. Jeżeli usługa nie jest kompletne to opłata tez nie powinna być w pełnym wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przykładowo wiemy, że nie ma tych kanałów!

 

Mój niedaleki sasiad kupił sobie Nke i myslałem ze te kanały juz sa!

I zastała go nie miła niespodzianka!

 

Sam mi mówił po co oni reklamują te kanały, jak ich nie ma, a żeby chociaż przeprosili.

 

Zależało mu głównie na TVP Film, odniósł dekoder do sklepu i powiedział, że przyjdzie po niego ja włączą te kanały na których mu zależy.

 

Edycja: bogdan425 nie wolno pisać nawet tych w domyśle przekleństw.

Sasiad mógł spytać Ciebie a tak za gapowe się płaci. Grzebałem tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wszystko śmieszy. :D Ci z Was, którzy kupowali ,,N-kę" przecież wiedzieli jaką mają ofertę , znali ceny pakietów, wiedzieli które kanały są, których nie ma. To po co kupiliście, a teraz narzekacie. Trzeba było poczekać, a nie od razu zachłysnąć się nową platformą. Też miałem ochotę kupić, ale soft w n-boxach nie za bardzo, nie można mieć dekodera na własność, jakieś kary za zepsucie( kto świadomie będzie chciał zepsuć?), niepełna oferta a trzeba płacić itd...., itd.......

Inaczej sobie wyobrażałem platformę nowej generacji! :(

I nie piszcie, że trzeba im dać czas... bo czas to pieniądz. :wink:

Byłem gotów nawet kupić ,,N-kę" dla 3 programów ( TVN Lingua, Discovery TVN Historia i szczególnie Wojna i Pokój), a teraz to już sam nie wiem.... :?

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nawet w ulotce były informacje że tych kanałów nie ma jeszcze i kiedy będa dopiero! poza tym nagle każdy chce reklamować a za to że będą dodatkowe kanały w pakietach to nikt by nie chciał płacić więcej za pakiet!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przeczytać to co się podpisało. Jeśli był załączony jakiś wykaz dostępnych kanałów a ich nie ma to sprawa jest prosta. Można rozwiązać umowę lub żądać obniżenia ceny. Jeśli załącznika nie było to sprawa jest trudniejsza. Trzeba by kombinować w stronę oferty przedstawianej np. na ulotkach czy nawet publicznie w inny sposób bo to też cywilnoprawna oferta.

Co do pierwszej sytuacji macie zresztą przyklad z CP: w skład oferty wszedł Eurosport a nie można go było odbierać i facet dostał rabat. To że nie można odbierać kanału bo go nie ma to w zasadzie taka sama sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że w n od początku była informacja, że kanały te, będą dołączone a w umowie są wyszczególnione pakiety, a nie kanały!!

z resztą po co?, robić halo, skoro wszyscy, przynajmniej z forum, dobrze wiedzieli, że kanałów tvp jeszcze nie ma! (film rozrywka)

Edycja:bogdan425 - poprawiłem co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...