Skocz do zawartości

Dlaczego, SK nie lubi Nki ?


robbo2k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja odpowiem zbiorowo

 

Po czwarte na primo:

Pawop ciagle pisze "brak premium" i owszem ale nie porownujmy

142zl vs 60 zl bo to sens ma mierny. Poczekajmy jeszcze 4 godziny i sie dowiemy czy VOD i kanal filmowy bedzie mogl zastapic oferte premium.

 

No i się dowiedzieliśmy. VOD nie umywa się do Premium i tylko przez ok pół roku stała opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
To ja odpowiem zbiorowo

 

Po czwarte na primo:

Pawop ciagle pisze "brak premium" i owszem ale nie porownujmy

142zl vs 60 zl bo to sens ma mierny. Poczekajmy jeszcze 4 godziny i sie dowiemy czy VOD i kanal filmowy bedzie mogl zastapic oferte premium.

 

No i się dowiedzieliśmy. VOD nie umywa się do Premium i tylko przez ok pół roku stała opłata.

 

Tu sie nie zgodze, ze VOD nie dorowna premium. Czesto w vod sa lepsze i nowsze filmy niz w pemium (tak przynajmniej jest poza granicami Polski). Mysle, ze ITI moze pokazac klase wlasnie poprzez VOD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD w Nce to:

-MGM

-SPI (m.in. Miramax)

-Lions Gate

-Europa Corp

-TVN

i jeszcze kilka małych wytwórni

 

kanały Premium (C+ i HBO nie tylko C+ jak pisze Mati29)

-Warner Bros

-New Line Cinema

-Castle Rock Entertainment

-Columbia Pictures

-MGM

-Disney Pictures

-Touchstone Pictures

-Miramax Films

-Lions Gate

-Universal Pictures

-Paramount Pictures

-Dreamworks Pictures

-20TH Century Fox

i jeszcze kilka mniejszych wytwórni.

 

Chyba trzeba być ślepym, żeby nie widzieć różnicy, nawet jak ITI podpisze jeszcze jakieś umowy, to i tak nie będzie tego wszystkiego, co mają kanały premium. Nienależy zapominać, że stała opłata za VOD będzie tylko do połowy przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za sformułowanie w przypadku serwisu internetowego: LUBI czy NIE LUBI?

 

Nie znamy takich okresleń w redakcji - prosimy więc nie insynuować nam, że n-ka lub ktokolwiek inny jest mniej lub więcej lubiany. Dla nas przede wszystkim liczy się informacja i rozwój polskiego rynku.

 

taka prawda serwis nie jest obiektywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ja nie jestem, ale co to zmienia?

 

Wedlug mnie to nic nie zmienia, bo jesli interesujemy sie wszyscy TV Sat to przeciez kazdy moze miec swoje zdanie o kazdej platformie nie posiadajac jej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem, ale co to zmienia?

 

oczywiscie, ze to nic nie zmienia, ale pokazuje obiektywizm wypowiedzi.

Ja zawsze "cenilem" tych, ktorzy wypowiadaja sie w danym temacie nie majac najmniejszej stycznosci z przedmiotem tematu - albo wiecej, gdy nawet nie ma przedmiotu tematu (bo cos jest w planach), a juz wypowiedzi sa negatywne. I zeby bylo jasne - jestem za zdrowo-rozsadkowym podejsciem do tematu czyli zwyczajna zdrowa krytyka, a nie krytykanctwem.

 

Pytanie skad bierze, sie to krytykanctwo?

 

Czyzby swoisty "syndrom helsinski"? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu uprawia krytykanctwo? Bo napreno nie ja. Krytykując Nke podaje konkretne argumenty, a że niektórym one się nie podobają i reagują nerwowo, to już świadczy o nich samych.

Niewypowiadam się o możliwościach Nboxa, ani o innych kwestiach techniczych, bo Nki nie posiadam, ale nieuważam, że musze ją mieć, żeby ocenić VOD i oferte programową, bo jest ona (jak również kanały w niej dostępne) powszechnie znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu uprawia krytykanctwo? Bo napreno nie ja. Krytykując Nke podaje konkretne argumenty, a że niektórym one się nie podobają i reagują nerwowo, to już świadczy o nich samych.

Niewypowiadam się o możliwościach Nboxa, ani o innych kwestiach techniczych, bo Nki nie posiadam, ale nieuważam, że musze ją mieć, żeby ocenić VOD i oferte programową, bo jest ona (jak również kanały w niej dostępne) powszechnie znana.

 

To ciekawe, ze potrafisz ocenic usluge VoD - ktorej jeszcze nie ma - pewnie masz konkretne argumenty wynikajace z tej "powszechnej wiedzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Histeria z jaką zwolennicy Ntki twierdzą iż SATKURIER nie lubi tej platformy żywo przypomina zachowania polityków PiSu. Też każda krytyczna uwaga na ich temat wywołuje jakieś pretensje o stronniczość. Mam nadzieję, że Szanowni zwolennicy Ntki nie zaczną doszukiwać się na tym forum jakiegoś wrogiego im układu :lol:

PS. Czy @Pawop uprawia krytykanctwo hmmm oj zdarza mu się... Jednak ogólnie jego posty są rzeczowe i na temat.

Pozdrawiam Ntkowiczów i zyczę im aby wrzucili na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem n-ki, tylko jej abonentem ( to różnica )

 

nie zarzucam stronniczosci nikomu z moderatorów ani SK ( takie zarzuty sa dziecinne ).

Natomiast staram sie niwelować krytykanctwo ( krytykanctwo osob które produkt znaja tylko z internetu ) zwlaszcza PAwopa. Na prawie kazdy wątek o n-ce lub CP, czy to o VOD , czy o ofercie, czy o wynikach sprzedazy. zawsze chce udowodnic swoja teze ( CYFRA jest najlepsza bo ma premium, reszta jest nic nie warta bo nie ma premium )

Czasami podejrzewam ze ten czlowiek po prostu sprzedaje Cyfre :)

 

Wolno mu i nie mam nic przeciwko, ale i mi wolno bronic innych platform

bo tak sie sklada ze mialem cyfre , mam n i osobiscie dla mnie jest to lepsza oferta. Dla mnie , nie dla wszystkich :) Wiec nie przekonuje wszystkich ze n jest najlepsze w swiecie, co najwyzej bronie przed pusta krytyka :)

 

i jak najbardziej na luzie Jarku :)

w koncu to tylko telewizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie krytykuje VOD jako usługi, tylko oferte Nki, która została już przedstawiona i która dla mnie jest bardzo przeciętna.

Po drugie stała opłata za VOD będzie tylko przez kilka pierwszych miesięcy (5-6), sam Sojka powiedział to na konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...