Jump to content

Magazyn 997


Recommended Posts

Dziś ukazała się informacja, że po 24 latach z anteny zostanie zdjęty program 997. Ostatnia program był emitowany 2 grudnia

 

Głównym powodem tej decyzji jest wciąż topniejąca oglądalność programu prowadzone przez Michała Fajbusiewicza, który powiedział - To niestety prawda, 997 w kolejnej ramówce TVP2 nie będzie. W czwartki TVP2 ma ogólnie najgorsze wyniki, dlatego 997 też miał średnie - dodaje Fajbusiewicz. Istnieje szansa, że program zostanie przywrócony do kolejnej ramówki TVP2, jednak nie jest to pewne - Chciałbym, żeby program wrócił, ale nie wiem jaka będzie przyszłość. Czekam na rozmowę z prezesem w tej sprawie, ale na pewno w zimowej ramówce nas nie ma i nic się w tej kwestii nie zmieni. Na wiosnę jest duży znak zapytania, ale sądzę, że przy tym kierownictwie Dwójki są nieduże szanse są na jego powrót. Mam trochę żal do TVP2 - powiedział Fajbusiewicz.

 

Źródło: http://www.fakt.pl

Link to post
Share on other sites

Ostatnie zmiany emisji nie były dla tego magazynu udane. Kiedyś jak był nieco wcześniej bardzo chętnie oglądałem ten program ze względu na jego cel. To nie tylko pokazywanie krwi ma ekranie, ale przede wszystkim ludzkich zmagań z przeciwnościami losu. A widzowie także byli pomocni w dostarczaniu informacji o przestępcach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...