Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2231/91


ace1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na początku chciałem przestrzec wszystkich przez zakupem tego dekodera to jest totalny bubel który po 2, 3 dniach się psuje na początku ciągłe restarty a potem całkowicie przestaje działać , sam jestem w kropce i nie wiem teraz co mam zrobić zakupiłem dwie sztuki tego badziewia w czwartek z usługą MR i tak jeden przestał mi działać już wieczorem , drugi działał ale też łapał co chwile restarty , wyłącza się itp.

Ten pierwszy wymieniłem w piątek na nową sztukę podziałał do wczoraj i padł i tak zostałem z jednym dekoderem który ciągle się restartuje to jest porostu zgroza na 3 sztuki wszystkie trefne także coś chyba z tym jest nie tak .

Nie rozumiem jak można tak niedopracowane , niesprawdzone dekodery wypuścić na rynek i to przecież przez samą cyfre plus.

Także reasumując wziąłem sobie cyfre na Święta i teraz nie mam jej na czym oglądać , dlatego pisze jeszcze raz nie kupujcie tych tunerów i trzymajcie się od nich z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same w sobie te dekodery nie są złe. wszystkiemu winne jest trefne oprogramowanie, które dotyczy niestety ogółu sprzętu oferowanego przez Cyfrę+. W moim Sagemcom HD zanika co chwilę na 2 sek. głos co też potrafi zniechęcić do oglądania czegokolwiek. Nie pozostało Wam nic innego jak dzwonić i pisać do nich, ja Was rozumiem. Pozdrawiam poświątecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te nowe Pace, to rzeczywiście, jest to usterka, podejrzewam, że właśnie skopali oprogramowanie, podobnie jak w sagemie hd, jest info, że jeśli dzieje się coś takiego - należy wymienić dekoder w punkcie C+. Ale ciekawe, kiedy będzie nowe oprogramowanie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety tez jestem szczęściarzem który posiada pace dsr 2231, o wadach nie będę pisał bo mam te same. Mogę tylko dodać że brakuje mi w pakiecie 5 kanałów i pani z obsługi stwierdziła że mam źle ustawioną antenę. śmieszne :) A propo tunerów jaki byście polecili, albo macie przetestowany z ich bogatego pakietu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

On się nie psuje po jakimś czasie, tylko przy przejściu w stan stand by zaczyna ściągać nowe oprogramowanie i wtedy następuję bład zapisu do pamięci i.... koniec :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też właśnie wymieniłem na dwa thomsony i na razie jest ok , wszystko działa jak należy nic się nie zawiesza , działa stabilnie nawet nie ma porównania z tym nowym pacem także chyba w obecnej chwili to najlepsze rozwiązanie. Co nie zmienia faktu że nerwów to mi ten nowy chiński wynalazek napsuł co nie miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dzisiaj jest już nowy soft do Pace 2231/91, ładuje sie automatycznie przy przejściu w tryb stand-by (napis "load") na wyświetlaczu :-) Oprogramowanie usuwa problemy z samoczynnymi resetami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam dwa takie dekodery. Jeden zaktualizował się tak jak opisuje Cyfra.tv, a drugi cos dziwnie "za" szybko (nie wyświetlił się wogóle napis "load" i już zdażył mi się raz zrestartować. Jak próbuje go aktualizować ręcznie to powiadamia, ze oprogramowanie już zaktualizowane. Jak myślicie - pozbyć się go i wymienić u dystrybutora na 2221? Bo już nie bardzo wiem co zrobić. Jakby co to wymieniać mogę przez cały okres gwarancyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie wymienić dekoder na 2221. I mam pytanie: czy to normalne, że wymienili mi TYLKO terminal, a pudełko zostawili od 2231? Czy ma to związek z tym, że w systemie oba są widziane jako PACE SD. Bo szczerze mówiąc trochę mnie to zdziwiło.

 

 

Normalne, normalne. W systemie jest Typ Pace DSR 2221/91 i podtyp, albo taki sam albo 2231/91. Poza tym... to tylko pudełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić ten dekoder, mam jednak jeszcze kilka wątpliwości:

 

1. Wszędzie pisze, że można odbierać HB + Astra, a czy można odbierać HB + Eurobird? Czy współpracuje ze standardowymi przełącznikami?

2. Czy można dodawać dowolne transpondery?

3. Jak to jest dokładnie z listami ulubionych? Piszecie, że są ale nie takie jakie powinny być. Może ktoś opisać jak to dokładnie działa?

4. Czy mogę podłączyć tuner do amplitunera za pomocą kabla cinch (L/R) <---> cinch (L/R)? Do tego służy ten kompozyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...