Skocz do zawartości

Nowości w Cyfrze+


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy że wróci pakiet Premium w kształcie jaki był w latach 2000-2002.

 

TVP1, TVP2, TVP3, TVPolonia, TVPKultura, Tele5, Polonia1, TV4, TVN, TVN24, polskie stacje radiowe, C+, C+F, C+S, C+S2 lub to samo tylko zamiast Multiplexu MAX Pack

 

Cena 55zł, tak jak to miało wtedy miejsce, przy dzisiejszych promocjach i rabatach może by wyszło ok 45 zł nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w C+ maja byc zmiany, to chcialbym zeby oferta upodobnila sie do tej znanej z N, tzn pakiet podstawowy w sensie informacja i rozrywka z ogolnodostepnymi kanalami a do tego koniecznosc wykupienia np. 2 opcji (np. canal+ i film). Bardzo bym sie z tego cieszyl bo mialbym Canal+ i np. sport z cyfry i film + dokument w N. Ale moje marzenia mogą okazać się płonne :lol: W kazdym razie przy 2 pakietach w N w moim domu Cyfry nie uzywamy od kilku dni i ... jest dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska jest chłopcze dodatkową opcją do każdego pakietu oprócz Prestiżowego. Także wątpię aby wszedł w skład pakietu Startowego ponieważ w wyższych pakietach nawet go nie ma. Ale jest jedynie opcją dodatkową do pakietów od Startowego do Komfortowego :!: Ale fajnie by było, gdyby Kino Polska dołączył chociaż w skład pakietu np. Komfortowego. Ten pakiet jest godny swojej ceny jak na Cyferke i Kino PL mógłby wejść w skład pakietu bez dodatkowej opłaty jak jest obecnie.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak potoczą się opisywane przez Was hipotetyczne zmiany cenników/pakietów w Cyfrze...? :D

Po pierwsze mam nadzieję, że nic nie podrożeje, po drugie, że jakieś tam kanały (dotychczas płatne), znajdą się w "normalnych" pakietach... :D

Po wtóre, nie miałbym nic przeciwko, gdyby coś nowego dołączyli- choć zdaję sobie sprawę, że nie mają miejsca na TP póki co...

 

Pożyjemy (jeszcze ze dwa tyg.), i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest prawda o tej zmianie pakietów, to pamiętajcie, że od ostatniej podwyżki(nawet nie pamietam kiedy ona była), doszło kilka kanałów w tym 2 filmowe. więc nie zdziwcie się, że jak teraz prestiż kosztuje 145 zł, to po zmianie pakietów jego odpowiednik może sięgnąć nawet 160 zł :evil::!: pamiętajcie, żę C+ nigdy nie była skora do obniżek...(zwłaszcza teraz kiedy trzeba im sponsorować budowę nowej siedziby). przykład: pakiet startowy z 25 na 29 zł. pakiet w którym nic nie ma. w konkórencji za tą kasę + 5 zł. kilkanaście dobrych kanałów. :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rychu_PL Witaj :wink: Chodzi mi o to, że kombinują, ponieważ CN odbierają Abonenci niższych pakietów lecz wynika to jednak z przerwy w kodowaniu kanału CN, widze to na dekoderze Ferguson. CN jest na razie jako FTA. A no może jednak coś wykombinują? Też tak uważam, że jak rozdzielą się TCM i CN to do pakietu Tematycznego mogą dorzucić CN a TCM od Komfortowego i również racja z kanałem Boomerang oraz Fox Life. Ale również mają się pojawić kanały TVP także Cyferka zaskakuje :D Się zobaczy... Na razie to po prostu trwa przerwa w kodowaniu CN..

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...