Skocz do zawartości

Nowości w Cyfrze+


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Jak dla mnie to najwieksze szanse na lidera ma CP, rozwija oferte programowa, nowy tuner samsunga z HD tez jest wart uwagi i planuja wprowadzic kanaly w HD, za to C+ jakos spi ciagle niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do końca bym się z tą wypowiedzią nie zgodził. Cyferka to przynajmniej wielka firma, francuska. A z tą ofertą programową CP to co takiego aż super? Superstacja? Bez przesady

Pozdrawiam :wink:8):lol:

 

Edycja Mr. Orbita: Usunięty zbędny cytat - nie cytujemy jeśli odpowiadamy na ostatni post !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najwieksze szanse na lidera ma CP, rozwija oferte programowa, nowy tuner samsunga z HD tez jest wart uwagi i planuja wprowadzic kanaly w HD, za to C+ jakos spi ciagle niestety

 

 

zobaczysz jak Cyfra ruszy to się zdziwisz. Cyfra będzie liderem. Nawet nie zauważysz kiedy to wszystko się stanie. Jeszcze to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czeka kiedy wyprowadzi TPS i później coś zrobi, co cyfra zrobi tyle miejsca będzie mieć nowe kanały, czy nie będzie za późno po N czy polsat co miesiąc można powiedzieć daje kanały nowe do swoi ofert, pół roku do dużo kiedy TPS wyprowadzi się,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadawca (HBO) nie nadaje sygnalu 16/9 i dzwieku 5.1 to nie mozna miec pretensji do Cyfry.

Cudotwórcami nie sa.

 

Skanadalem jest to co soba reprezentuje N ktora miala byc Tv nowej generacji a puszcza na VoD taka kaszane i w takiej jakosci ze po prostu wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niema co Cyfry obwiniać, ale HBO tak :P. powinni(HBO) wprowadzić już dawno DD, bo to powinna być norma w tych czasach. A i tak nie wprowadzą DD dopuki te TP będą tak załadowane(chyba), a wiedomo co się dzieje z DD na innych kanałach z grupy HBO :?: Bo mieli testować i testuja :?: A czy to jest problem wprowadzić DD i 16/9 :?: Bo wg. mnie nie

 

 

Pozdro 4 all :wink:8):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to HBO emituje niektóre filmy z 5.1

 

słyszeliście o nowości w C+, że ma wprowadzić PVR-yhttps://satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35659. tylko jaka to nowość PVR. ja mam od dawna PVR i nie tylko ja, a dlaC+ to nowość :lol::?: na dodatek PVR C+ bedzie miał pewno zabezpieczenie, nie będzie można zgrać programu nagranego na HDD na np. płytkę dvd. tak jest z PVR-em CP. :wink: co o tej nowośći myślicie :?:

 

PS. powinni dać PVR-y TWINY a nie z jedną głowicą... :roll:

 

Edycja Mr. Orbita: Posty połączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie możesz się doczekać to kup sobie twina PVR.są bardzo przystępne ceny. napewno ten twój sprzęt będzie bił na głowę PVR-y C+. tak samo jest z tunkami HD C+...przecież to kicha...tylko tyle dobrze, że można kupić za niższą cenę. lepiej wydać więcej i mieć lepszy sprzęt, niż [beep] sobie później w brodę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...