Skocz do zawartości

Nowości w Cyfrze+


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nowości? Tutaj też mamy nawijać o transponderach na Hot Bird? Bez przesady, szkoda klawiatury :lol:

 

Edycja Mr. Orbita: Tematy w tamtym dziale rozdzieliłem. Tak więc tam już tylko o nowościach w CP, a tu tylko o nowościach w C+, bez aspetku braku miejsca na transponderach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ciekawostka w C+:

" Nadawca kanałów w platformie Cyfra+, spółka Canal+ Cyfrowy wyszła na swoje w 2006 roku i nie jest biedna mimo, że straciła pozycję lidera wśród platform cyfrowych w Polsce. Właściciel Canal+ Cyfrowy – Telewizyjna Korporacja Partycypacyjna SA (TKP) – zakończyła 2006 rok osiągając 150 mln zł zysku netto."

(źródło: satkurier)

No to chyba biedni nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szkoda tylko, ze zamiast ladowac ta kase w poprawe jakosci i ilosci kanalow, oni inwestuja w nowa siedzibe i jakos niewiele ostatnio nowosci jest w C+ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nic trudnego...

A może patrzą tak: Programów mamy dość. Abonentów coraz więcej. Po co inwestować, jest OK, i do tego zarabiamy kasę".

A większość z was myśli, że tak ma być. PO CO wprowadzać nowe programy, po co nadmiernie rozwijać ofertę, skoro dobrze (i to jak dobrze) jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 "nic" nie robili i zarobili, w 2006, zrobili niewiele więcej, a zarobili więcej. Tu nie chodzi o to, czy my jesteśmy zadowoleni, tylko, jak w każdym biznesie- minimalnym kosztem maksymalny zysk - oby być tylko jak najwyżej "nad kreską".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to co napiszę to nie nowość, ale mam pytanie. Cyfra wraz z firmą Sharp mają promocję dla swoich abo, ktoś kto wygra ten konkurs zdobędzię telewizory. Czy te telewizory, które oni oferują obsługują HD Ready czy Full HD :?: Bo na Info+ widziałem, że Full HD a na TXT, że HD Redy. Jak to wydląda :?: Jak coś nie jest jasne w tym co napisałem to pytać. A więc odp na moje pyt. te telewizory, które oni oferują obsługują HD Ready czy Full HD :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...