Skocz do zawartości

problem z umową tv kablowa pilne!!


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy szukałem szukałem może za mało ale mianowicie chce zerwać umowę z tv kablową i mam pytanie ostatnio wyłączyli tvn style i canal+ i tu nasuwa mi się pytanie co można zrobić by zerwać umowę umowa promocyjna podłączenie za 1 zeta:( dodam iz aktualnie wymigują się iż kanał hbo jako jeden premium a 20zł wystarczy a mnie interesował powiedzmy tylko canal+ mało tego wyłączyli kilka niemieckich kanałów tv :evil: PROSZE O POMOC:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Decydująca jest druga część - "po uprzednim poinformowaniu abonentów o tym fakcie" - to jest właśnie furtka dzięki której mogą się ratować, bo powiedzą, że dali informację na lokalnym kanale planszowym (lub coś w tym stylu). Udowodnić, że nie dali jest ciężko, a nie oglądanie będą zrzucać na abonenta.

 

Przy próbie postawienia sprawy jasno (tzn. idziesz i mówisz, że rezygnujesz, bo zmienili ofertę i w obecnym kształcie już nie satysfakcjonuje Cię ona) jak reagują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIech zgadnę czy to nie Vectra?

Podstawą (najlepszą) do zerwania umowy, jest zmiana regulaminu przez kablowkę, możesz wowczas bez zachowznia normalnego trybu zerwać umowę bez konsekwencji finansowych. Uwaga: często TV kablowa zabezpiecza się przed tym i na odwrocie rachunku drukuje regulamin, mo0że być ona nowy! Jak pisal ktos wczesniej, sposobem na poinformowanie abonenta o zmianie oferty sa nie oglądae przez większość z nas plansze informacyjne, tyle tylko, że podpisując umowę + regulamin, zawierasz w sensie prawa obustronną umowę o świadczeniu usług:Ty placisz-oni dostarczają to co było w ofercie w chwili podpisania umowy. Kazda zmiana regulaminu upowaznia Cie do rozwiązania umowy. Każda zmiana oferty jest w rozumianiu prawa zmianą warunków umowy, w związku z czym powinieneś podpisać do niej aneks, jesli nie podpisałeś, a oferta jest inna od tej na którą decydowałes się w chwili podpisania - masz prawo ją rozwiązać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...