Skocz do zawartości
  • 0

Wybór tunera SD PVR do C. Polsatu, a działanie EPG


akm97
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Szukam tunera jak w tytule. Najoczywistsze wybory, to Ferguson 7900 i Opticum 7300. Czy któryś z użytkowników wymienionych tunerów mógłby się wypowiedzieć jak wygląda kwestia EPG na Polsacie. Czy można wyświetlić tylko 2 następne pozycje, czy programy do końca danego dnia, czy może więcej (na kolejne dni). A może jakieś inne propozycje co do wyboru tunera. Wiem, że najrozsądniej byłoby kupić tuner HD, ale posiadam bardzo dobry telewizor kineskopowy Panasonic PM32TX (może przekręciłem oznaczenie modelu), który posłuży mi jeszcze kilka lat. Mam jeszcze pytanie, co do jakości wykonania Opticuma. Nie widziałem go na żywo, ale wygląd na zdjęciach przypomina mi trochę wykonanie jak Manty, która dla mnie wydaje się tandetna. Czy Ferguson jest lepiej wykonany?

P.S. Przeczytałem oba wątki wymienionych tunerów, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Opticuma 7300 sprawdzam właśnie - dla Cyfrowego Polsatu jest EPG do końca bieżącego dnia (dziś ramówka dla kanału Polsat kończy mi się na filmie Frankie i Johnny zaczynającym się o 23:00, a kończącym 1:45). Przypuszczam, że program na kolejny dzień pojawia się dopiero w nocy. Do Fergusona nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję wszystkim za informacje. No niestety cena Arivy TT zwala z nóg. Na dekoder HD przyjdzie pora, jak kanały HD spowszednieją i ceny kanałów i dekoderów spadną. W ofercie jest jeszcze LinBOX 7819, ale ktoś w innym poście zapytał, czy to nie zabawka, więc mam wątpliwości co do jego jakości i dopracowania, ale jak ktoś posiada informacje o jego współpracy z EPG Polsatu to również proszę o informację. Poza tym szukam dekodera SD, ale tańsze HD wchodzą w grę. Może Ariva 200?

Najpilniej jednak w tej chwili poszukuję informacji o Fergusonie 7900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...