Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcja nagrywania w czasie działa prawidłowo, dekoder włącza się samoczynie i po nagraniu wybranego programu wyłacza.

Najwiekszym plusem jest mozliwość oglądania nagranego programu bez karty w dekoderze, przydatne ponieważ w tym czasie z karty można korzystac w innym pokoju, majac zainstalowany tam drugi dekoder C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój linux Ubuntu wykrywa tylko jeden folder na tej karcie co ją używam, "lost+found " i jest niedostępny znaczek kłódki i pisze brak wymaganych uprawnień do obejrzenia zawartości i co ciekawe ma tylko 524Mb :shock:

 

No tak po wybraniu otwórz jako administrator otwiera i kłódki już nie ma tylko że folder nic nie ma chociaż miejsca jakby mniej niż pisze.

 

fotka:

GroteFoto-J4UXHZHQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie proponuje aktualizacji oprogramowania, ręczne wyszukiwanie też nic nie daje, co jest grane?

 

Możesz wymusić ręcznie aktualizację, wyciągnij wtyczkę z gniazdka i przytrzymaj P+ (oczywiście na dekoderze) i włącz do gniazdka trzymając przez chwilę powinien zacząć pobierać, potem czekaj.

PS.

Robiłem tak już dwa razy eksperymentując tylko pamiętaj że robisz to na własną odpowiedzialność u mnie dwa razy się udało wcześniej, dzisiaj bez probl pobrało nowe oprogramowanie na dwóch moich tunerkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymusiłem w ten sposób:

ustawiłem kanał 85 (na tym była pierwsza aktualizacja po zakupie dekodera), włączyłem wyszukiwanie programów (bo nie znajdował wcześniej nic w aktualizacji oprogramowania). Po tym sam dekoder poinformował, że jest nowe oprogramowanie. Być może trzeba jeszcze włączyć aktualizacja oprogramowania (jeśli nie znalazł wcześniej sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączyłem czytnik kart sd i też nagrywa :D karta 16gb

---------------------------------------------------------------------

Mam pytanko czy ktoś z Was miał taki problem na moim pilocie już od dłuższego czasu starło się(-znikło )oznaczenie klawiszy -może spróbować wymienić ten pilot u przedstawiciela cyfry + ??

 

Chciałbym dokupić jeszcze jeden pilot to tego dekodera ,szukałem w necie w sklepach internetowych ale nie mogę znaleźć ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

swój dysk Samsunga S2 Portable 3.0 640GB podłączyłem, wpierw udało się sformatować i nawet nagrać kawałek programu, natomiast po ponownym włączeniu dekodera i podłączeniu dysku, wyskakuje komunikat "błąd formatowania dysku" i w ogóle skaczą komunikaty w stylu "odłączono dysk USB" a za chwilę "funkcja TS i urządzenie USB jest gotowe itd." mogę zaplanować nagranie ale nie wyświetla się REC na wyświetlaczu i oczywiście nic się nie nagrywa. Czy ktoś może mi odp. czym jest to spowodowane? Czy to kwestia tego, że ten dysk potrzebuje zewn. zasilania? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart sprawdź jakie napięcie potrzebuje dysk S2 a jaki daje napięcie USB z dekodera i wtedy będziesz wiedział czy się mieści w zakresie czy nie

Twój dysk szczytowe zużycie podczas rozpędzania dysku [W] 2.6, teraz trzeba się dowiedzieć ile daje mu prądu STB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się w teście dysku Samsung S2 3.0 640 GB, że: "Podczas odczytu S2 potrzebował 2,5 W, w trybie spoczynku 1,6 W, w spoczynku 1,4 W. Nośnik nie powinien sprawiać żadnych problemów podczas podłączania, np.: przez dłuższe kable przedłużające, gdyż podczas rozpędzania potrzebuje tylko 2,6 W. To mało biorąc pod uwagę, że niektóre modele na starcie pobierają nawet 4,7 W" a co do USB w dekoderze to nie wiem jak to sprawdzić, może ktoś będzie miał te informację? Tak się jeszcze zastanawiam czy USB 3.0 w dysku może gryźć z USB dekodera 2.0??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...