Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zauważyć,że napisałem swój post jako odpowiedź na informacje,że nie wszystkim działają dekodery w tym podstawowym zakresie,a więc obrazu przede wszystkim.Nie jest to głos w dyskusji odnośnie bezwzględnej jakości sprzętu,oprogramowania itp.Wymiana informacji pomaga podjąć opowiednie działania,a więc ustawić antenę,konwerter,ewentualnie wymienić dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po dodaniu nowych kanałów i aktualizacji mam mały problem z Canal+GOL HD.Dokładniej chodzi o głos na tym kanale.Cały czas sam robi się troszkę głośniej i zaraz sam się ścisza i tak na okrągło.Na szczęście mam w TV opcję automatyczna regulacja głośności i po włączeniu tej opcji głos jest ok.

Czy ktoś ma podobny problem z głosem na Canal+GOL HD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten dekoder od samego początku jak sie pojawił na rynku i tylko narzekałem na zaniki dźwięku a tak wszystko było OK :]

Dziwne, że początkowo nie narzekałeś na zamulanie się dekodera przy szybszym śmiganiu po kanałach, ja trochę narzekałem :] Ale z którąś z kolei aktualizajcą polepszyło się, jest normalnie i już nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten dekoder od samego początku jak sie pojawił na rynku i tylko narzekałem na zaniki dźwięku a tak wszystko było OK :]

Dziwne, że początkowo nie narzekałeś na zamulanie się dekodera przy szybszym śmiganiu po kanałach, ja trochę narzekałem :] Ale z którąś z kolei aktualizajcą polepszyło się, jest normalnie i już nie narzekam :D

nie narzekałem na to bo nigdy nie przełączam kanałów strzałkami góra-dół :lol2: zawsze wciskam cyfry a zresztą ja nie latam po kanałach jak dziki bąk z kanału na kanał chyba ze reklama leci to cykne na co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, każdy nośnik będzie formatowany i odtwarzanie nagranych programów będzie możliwe tylko na tym egzemplarzu na którym zostało dokonane nagranie :cry: Nie bedzie możliwości odtworzenia nawet na innym egzemplarzu Sagemcoma, dysk/pendrive zostanie przypisany do nr seryjnego dekodera 8)

 

ale nasuwa się pytanie czy będzie kodowane nagrania bez możliwości przeróbki na kompie i odtworzenie na DVD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...