Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, w listopadzie pojawi się nowy soft :D Będziesz mógł nagrywać na pendrive'a, przy czym dekoder sformatuje cały dysk wirtualny tak abyś nie mógł przenieść danych na komputer lub inny sprzęt 8)

 

Oczywiście zawsze bedziesz mógł skasować nagrania i sformatować go ponownie do FAT 8)

 

Jestem ciekaw w jaki sposób to będzie rozwiązane. Zapewne będzie inny system plików niż FAT32 oraz NTFS. Ale ja myślę, że to będzie tylko kwestia czasu aby rozpoznać dany system czy napisać moduł/sterownik do jego obsługi.

Ale oczywiście bardzo dobrze, że będzie taka możliwość choć niestety Sgemcom nie współpracuje ze splitterem co dla mnie i wielu innych spisuje go na wieczne nieużywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za monoblock ? może na 1. wyjściu nie ma HB tylko Astrę ? monoblock musi mieć na 1. porcie HB a na 2. Astrę - tylko taki działa w dekoderach C+. nie wiem czy przestawienie anteny centralnie na Astrę by nie pomogło... wtedy trąbka na HB byłaby z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wcześniejsze posty . Konwerter ten ma odwrotnie ustawione porty na satelity , Astra jest na pierwszym , a Hot Bird na drugim . Tunery Sagemcom nie mają możliwości zmiany portów LNB i dlatego konwerter ten nie nadaje się do tego tunera .

Szmelc to to nie jest , jest dobry , ale do tunerów z możliwością dowolnej zmiany portów LNB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesza mnie takie pytania jak wystarczy karte wysunąć i już znasz odp. Oprocz stronga nie pamietam który model pozostale modele cyfry nie zadziala bez karty nawet dla fta musi być karta ,jesli nie musisz nie oddawaj karty nawet jak wygaśnie,lub kup na allegro po nadplaconej wygaśnieta i też zadziala dla fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem dzis ten dekoderek wraz z nowa umowa w cyfrze. Podlaczylem go do TV kablem HDMI i na tv pokazuje brak sygnalu mimo ze wejscie hdmi jest podswietlone a na dekoderze miga

01--01p, 01--02p itd.

teraz patrze ze miga znowu 02--01p itd

Co to oznacza ??

 

edit; dobra juz jest obraz czy to bylo jakies pobieranie aktualizacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...