Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A można sobie kupić dwa? Bo tyle potrzebuje, nie mam multiroomu, ani dwóch umów. Chce po prostu nie łazić z dekoderem z pokoju do pokoju, gdy będę chciał coś oglądać w innym, tylko z kartą.

 

@edit: trzeba przy tym przedłużac umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ale koledzie chodzi o inny sposób podłączenia do kompa ale nie da śię nie ma softu takiego żeby pracowała sieciówka ani usb sprzedają sprzęt chwalą się co to nie ma ale to przecierz nic nie działa i działać nie bedzie znam tego operatora z praktyki.A tuner ma na pokładzie Linuxa.Pozdrawiam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajer1, koledze chodzi o podłączenie tuner, by na komputerze można było oglądać TV, więc nie ma mowy o jakiś innych sposobach. Tylko graficzna kart z odpowiednim zestawem wejść + ewentualne przejściówki.

 

Bajer1, jeżeli pisząc o nieaktywnej sieciówce czy USB masz na myśli jakiś streaming to lepiej już zaopatrzyć się w coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program aktualizacyjny Clone+ Update v3.2.0.0 Data publikacji: 17.08.2011r.

 

Zmiany:

- poprawno współpracę z box'ami firmy Ferguson np. model @Link200 etc.

- usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, Irdeto, MediaGuard, Viaccess.

 

Oprogramowanie dedykowane dla platform: CYFRA+, Orange TP, TNK, SCT, Free-X, Theme-X i wielu innych.

 

Gdyby działało na pewno by się tym pochwalili, więc nie liczyłbym na to. Użytkowników Clone+ jest dość dużo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie nabyłem nowego sagema Wszystko działa w porządku jednak mój egzemplarz ma trochę dziwną przypadłość :) Niezależnie od tego czy dekoder znajduje się w stanie czuwania czy tez jest włączony cały czas wyświetla aktualna godzinę (zamiast numeru programu) . Zdaję sobie sprawę że to tylko kosmetyka i nie przeszkadza to zbytnio w odbiorze kanałów ale nie wiem czy wymieniać dekoder czy pozostawić tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie nabyłem nowego sagema Wszystko działa w porządku jednak mój egzemplarz ma trochę dziwną przypadłość :) Niezależnie od tego czy dekoder znajduje się w stanie czuwania czy tez jest włączony cały czas wyświetla aktualna godzinę (zamiast numeru programu) . Zdaję sobie sprawę że to tylko kosmetyka i nie przeszkadza to zbytnio w odbiorze kanałów ale nie wiem czy wymieniać dekoder czy pozostawić tak jak jest.

Można to zmienić . Wejdź w menu - ustawienie terminala - i tu masz dwie opcje ,możesz ustawić wyświetlacz numeru kanału lub ustawiasz na zegar .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie nabyłem nowego sagema Wszystko działa w porządku jednak mój egzemplarz ma trochę dziwną przypadłość :) Niezależnie od tego czy dekoder znajduje się w stanie czuwania czy tez jest włączony cały czas wyświetla aktualna godzinę (zamiast numeru programu) . Zdaję sobie sprawę że to tylko kosmetyka i nie przeszkadza to zbytnio w odbiorze kanałów ale nie wiem czy wymieniać dekoder czy pozostawić tak jak jest.

 

To nie jest wada dekodera, bo tak ma być. W menu terminala możesz sobie wybrać, co ma być na wyświetlaczu podczas oglądania TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dekoder Sagemcom ds 187 i pytanie: jak mam z niego nagrywać? Przekopałam już menu i nic mnie nie natchnęło:( Jest podpięty do tv i nagrywarki ale tam mam ustawienie na AV2 i koniec. W poprzednim dekoderze ustawiałam kanał godzinę itd..a tu "kiszka"... :(

Pomożecie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako że przedłużyłem umowę z zakupem Sagemcoma dostałem list z którym mam go wymienić. Wróciłem z wakacyjnych wojaży chciałbym pójść odebrać sprzęt i oddać stary, ale dziś okazało się że nie ma już stoiska w którym 3 lata temu podpisywałem umowę.

 

Wie ktoś gdzie jest w Krakowie taka możliwość? tak bliżej centrum. Żeby na 100% był dekoder? Bo zostały mi 3 dni.

Jak nie to pozostaje mi kursowanie.

 

Z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest w Krakowie taka możliwość? tak bliżej centrum. Żeby na 100% był dekoder? Bo zostały mi 3 dni.

Jak nie to pozostaje mi kursowanie.

 

Z góry dzięki,

 

TELCOM

KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE

UL.SYROKOMLI 26

TELEFON: 124271599

 

PREXIM

KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE

UL.SŁOWACKIEGO 4/1

TELEFON: 126345500

FAX: 126345500

 

Proszę bardo polecam Syrokomli 26.... :)

 

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem i po godzinie zawiozłem na wymianę :)

Połowa kanałów była , połowa nie , według infolinii ( technicy magicy ) żle ustawiona antena :censored: ,na moją sugestię że na poprzednim dekoderze wszystko hulało aż miło, stwierdzenie że to albo antena lub dekoder.

Po sprawdzeniu w centrum cyfry - jednak padnięty dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa aby pojawiło się oprogramowanie do tego dekodera umożliwiające nagrywanie na USB? Troszkę mnie to dziwi, ponieważ kupiłem ostatnio do drugiego telewizora tani tuner z MPEG-4, aby móc odbierać telewizję cyfrową naziemną i tam jest możliwość nagrywania na pendrive. Czy nie działanie tego gniazda USB w powyższym dekoderze nie jest po prostu napędzaniem koniunktury, aby kupić sobie dekoder z nagrywarką? Bo nie rozumiem w czym jest problem aby napisać soft, który by umożliwił nagrywanie w DSI87? Przecież to nie system operacyjny jest do napisania tylko stery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...