Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma możliwości ułożenia listy - to raz

 

a 2 - a w sprawie Astry - antena 90 jak najbardziej OK, monoblock - może źle montujesz (uchwyt na lewej stronie) osobiście nie testowałem z monoblockiem a montuje jedynie na zezie+diseq i rewelacyjnie działa. Wprawdzie montuję głównie pod Trwam ale też jest sporo pod Niemców (taki nasz region)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj zostałem posiadaczem zestawu multi z 2 dekoderami Sagemcom DSI87, na 2 dekoderach za żadne skarby nie mogę uaktywnić karty. Na każdym z nich przy znalezieniu programu piszę "Uprawnienia wygasły". Dekodery miałem włączone całą noc i nic, dzisiaj o 6:00 reaktywowałem kartę przez ICA i dalej nic. Może ktoś wie o co chodzi ?

 

Wersja karty: DNASP400 RevI41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zostawić obie karty na kanale 71 (tak około godziny, dla pewności że patch wgra się na karty), portem zrób reaktywację obu kart przez ICA, też na kanale 71 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@margaj żadna rewelacja i raczej nie o to tu chodziło - tak myślę, chyba raczej wyrzucenie czegoś czego nie ma i przeniesienie kanału tam gdzie kto chce.

 

@lipa7776 nie aktywujesz tego. Musisz włożyć kartę do innego dekodera i zrobić reaktywację i dopiero aktywną kartę do dekodera i tak jak wyżej. Ja już o tym pisałem, że po zmianie softa dekoder blokuje aktywację karty. Aktywną kartę powinieneś dostać w punkcie obsługi i jeśli podpisałeś nową umowę to również zaktywowany dekoder - tak jest u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się tym dekoderem i tak:

 

- w ulubionych można poukładać dowolnie kanały, ale nie wiem czy lista nie ma ograniczeń

 

- nie można przenosić kanałów z listy Cyfry+

 

- nie można przenosić kanałów z listy ulubionych

 

ciekawi mnie to - dekoder ma powiedzmy 900 kanałów, to czy w ulubionych te 900 można poukładać po swojemu. Miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartujcie - ja mam listę poukładaną z 90 kanałów. Mówicie - trzeba od nowa układać jak chce sie zmian - a czy to tydzień zajmuje to ułożenie? Do DAN-SAT - widze że to norma w tym kraju, że ktoś kto handluje sprzętem, nie ma pojęcia o tym czym handluje. Ciesze się z tego co mam bo inni nie mają takich list - ktoś może nazwać to pseudo-listą, ale jest i mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sprzęcie to jedyny z niewielu minus BRAK EDYCJI KANAŁÓW i nie wprowadzajcie w błąd że można przesuwać kanały!!!Listę swoja można nawet na 150 kanałów wstawić.Wielcy znawcy swojego sprzętu. :>

 

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, nikt nie pisał o edycji czy przesuwaniu kanałów, a o ułożeniu własnej kolejności. To można zrobić we własnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartujcie - ja mam listę poukładaną z 90 kanałów. Mówicie - trzeba od nowa układać jak chce sie zmian - a czy to tydzień zajmuje to ułożenie? Do DAN-SAT - widze że to norma w tym kraju, że ktoś kto handluje sprzętem, nie ma pojęcia o tym czym handluje. Ciesze się z tego co mam bo inni nie mają takich list - ktoś może nazwać to pseudo-listą, ale jest i mi odpowiada.

Nie jestem użytkownikiem tego dekodera i tyle i dopóki nie będzie pracował na spliterze to nie będę, a to forum jest po to, żeby swoją wiedzę poszerzać i dzielić sią nią z innymi. Nie wiem jaka jest norma w kraju osób nie posiadających wiedzy na temat tego czy innego sprzętu. Nie myli się ten co nic nie robi. Cieszy mnie fakt uświadomienia w sprawie tego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lipa7776 nie aktywujesz tego. Musisz włożyć kartę do innego dekodera i zrobić reaktywację i dopiero aktywną kartę do dekodera i tak jak wyżej. Ja już o tym pisałem, że po zmianie softa dekoder blokuje aktywację karty. Aktywną kartę powinieneś dostać w punkcie obsługi i jeśli podpisałeś nową umowę to również zaktywowany dekoder - tak jest u nas

 

W moim przypadku aktywacja kart (multiroom - dwie normalne karty), po aktualizacji oprogramowania w/w dekodera, przebiegła bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...