Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
To normalne, że ten dekoder się tak długo uruchamia? Najpierw mam napis boot i czerwona dioda się świeci, potem zamiast niej zapala się zielona, potem init, przełącza się na kreski od nieustawionego czasu, czerwona dioda miga, potem znowu na chwilę init, zapala się zielona dioda i włącza się ostatni kanał.

 

aż 27 sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfry reklamację nt. powolnego działania mojego dekodera Sagemcom: powolne przełączanie kanałów, zacinanie się obrazu. Otrzymałem informację, że mam wykonać reset fabryczny, pomimo, że napisałem, że to przynosi tylko chwilową poprawę. Jednak najciekawsze zdanie jest takie:

Odnosząc się do kwestii dekodera SagemCom, informuję, że nie otrzymaliśmy zgłoszeń dotyczących zakłóceń w jego użytkowaniu.

Tak, tak drodzy Użytkownicy forum... do Działu Relacji z Abonentami nikt nie zgłasza problemów. Po prostu ich nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie problem ze spowolnionym, zacinającym się obrazem ? bo mam dsi 83 i to sie dzieje, mam połączenie przez euro. Ma ktoś połączenie przez euro i ten tuner ?

miałem tak jak przez euro był podłączony. Poprzez HDMI działa bez zarzutu, ale niektóre kanały tną dźwięk - np. TVN Turbo HD , dźwięk mam z czkawką, wcześniej tego nie zauwązyłem bo nie nie patrzyłem na ten program bo mieli pół roku przerwy teraz zaczynają się premierowe odcinki programów.

że nie otrzymaliśmy zgłoszeń dotyczących zakłóceń w jego użytkowaniu.[/i]

bo wszyscy wymieniają na nowy a jak ktoś mało cierpliwy to męczy się z tym dziadostwem na co dzień, mnie też już wnerwia od 2 tygodni ale nie po drodze mi go wymienić i na to liczą, ja jak dzwoniłem do cyfry to też mi gość powiedział że nie występują problemy, a jeśli ja je mam to mam do nich maila napisać - wydaje mi się że po prostu głupa rżnął - chcą ci wmówić że to z tobą jest coś nie tak a nie z ich "świetnym" sprzętem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@tofikowy, w sprawie dekodera pisz reklamacje do spółki CANAL+ Cyfrowy, aż do uzyskania konkretnej odmowy załatwienia sprawy, a wówczas, to już wydrukuj całą korespondencję z C+ i skieruj sprawę do stosownego do Twojego miejsca zamieszkania Rzecznika Konsumentów.

 

Inaczej z nimi nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu dwóch emaili do cyfry w koncu ktos sie zainteresował moim powolnym działaniem tego tunera i spowolnieniami. Pan z Cyfry zadzwonił do mnie i przyznał racje Dekodery Sagecom Dsi 83 działające przez Euro robią spowolnienia. Mówił mi że mogę go bezpłatnie wymienić w każdym punkcie Cyfry i zaproponował Pace PVR za darmo (dopóki nie opracują nowego oprogramowania dla Sagecoma). Tak więc mi się udało i Wam też radzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił mi że mogę go bezpłatnie wymienić w każdym punkcie Cyfry i zaproponował Pace PVR za darmo (dopóki nie opracują nowego oprogramowania dla Sagecoma).

Czyli dobrze rozumiem, że sagemcoma można wymienić na Pace czy tylko wypożyczyć Pace do czasu wypuszczenia sprawnego softu do sagemcoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Tobik33.Swój problem opisałem na stronie235.

Byłem w punkcie Cyfry aby wymienic deka ale mają same 83 z nowym softem.

Chciałem wymienić na taki sam,czyli 87 i nie aktualizować softu/dopóki go nie poprawią/.

Problem ten pojawił się od softu 52.A swoją drogą będę pisał reklamację do Cyfry i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...