Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor nie musi byc włączony podczas nagrywania, dekoder sam się włączy i wyłączy o określonym przez programowanie nagrania czasie.

Przy programowaniu musisz oczywiscie właczyc na ten krótki czas TV aby dokonac tego programowani.

Proponuję abys poćwiczył programowanie, kilkuminutowe nagrywanie, i bedąc troche bardziej doświadczony łatwiej nam bedzie udzielic wskazówek. Mozesz nieograniczenie sie bawić tym nagrywaniem, dekoderowi nic nie będzie, najwyzej sie zawiesi - a to nie problem. nawet jak sie uszkodzi, to jak jest na gwarancji to wymienią go w punkcie C+ na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuję od trzech dni z tunerem dysk z zasilaniem zewnętrznym : WD ELEMENTS DESKTOP 500GB USB 2.0.(allegro 265zł z odbiorem własnym w w-wie) jak na razie jedyny problem to że tuner zaczął mi pokazywać błąd formatowania gdy włączyłem na chwilę pendriva, gdy póżniej włączyłem dysk wyskakiwał błąd formatowania pomogło wyłączenie z napięcia tunera i restart, jakość nagrań o.k., dysk pobiera 6,5 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy zmianie w menu czas wyswietlania info przyspieszylo przelaczanie programow.Kupilem dysk toshiba 320gb i niestety go nie wykrywa,w zwiazku z tym pytanie jakie wymagania musi miec dysk aby został wykryty i ewentualnie gdzie na stronie cyfry jest kontakt aby sie dowiedziec od nich jaki dysk jest ok dla tego dekodera

są może zasilacze do dysków 2,5 ? w dysku toshiba 320gb oprócz wejscia na usb mam wejscie na zasilacz,zastanawiam sie skoro dysku nie wykrywa bez zasilacza to czy wykryje go z zasilaczem,tylko czy sa takie zasilacze i gdzie kupic taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania do dysku zewnętrznego:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że dekodera Sagemcom HD pozwala na podłączenie dysku o następujących parametrach:

 

- minimalna pojemność pamięci USB to 4GB,

- urządzenia USB o pojemności od 4GB do 8GB pozwalają na korzystanie tylko z funkcji time shirting,

- pełna funkcjonalność PVR (nagrywania audycji oraz funkcja time shifting) jest dostępna, jeśli pojemność urządzenia wynosi co najmniej 8GB,

- terminal nie współpracuje z dyskami, których maksymalny (nawet chwilowy) pobór prądu z gniazda USB przekracza 500mA. Dyski twarde o większym poborze prądu muszą posiadać własne zasilanie,

- dysk nie jest rozpoznawany jeśli posiada wirtualny napęd CD-ROM (po włożeniu do komputera pojawia się dysk i napęd CD-ROM/DVD-ROM),

- dekoder nie współpracuje z dyskami, których rozmiar sektora wynosi 4KB (Advanced Format).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To moj pierwszy post na forum, więc chciałbym przywitać wszystkich.

Od kilku lat jestem abonentem C+. Korzystajac z mozliwosci wypowiedzenia umowy, udalo mi sie podpisac nowa na korzystniejszych warunkach. Przy okazji skorzystalem z opcji multiroom i zakupu dekodera Sagemcom DSI87.

Udalo mi sie podlaczyc dysk WD My Book 1TB (oczywiscie z wlasnym zasilaniem). Dysk podlaczylem przy wlaczonym dekoderze, wykryty natychmiast. Bezproblemowy format. Wszystko dziala pieknie. Dysk wlacza sie sam przy zaprogramowaniu nagrania. W porownaniu do Philipsa PVR ktorego mam w innym pokoju, Sagem to demon predkosci.

Jedyny problem ktorego nie rozgryzlem to maksymalna rozdzielczosc 576i na podlaczonym projektorze. Ten sam dekoder po podlaczeniu do TV bezproblemowo dziala w HD. Philips PVR podlaczony pod ten sam projektor lapie 720p na tych samych kablach (DVI-HDMI). Macie jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj dostępna będzie nowa wersja oprogramowania do Sagemcomów HD

 

Najważniejsze zmiany:

 

Informujemy, że na satelicie dostępna jest nowa wersja oprogramowania do dekoderów

Sagemcom DSI87. Nowe oprogramowanie wprowadza następujące zmiany.

1. Wprowadzenie aplikacji TV Rachunek.

2. Wprowadzenie aplikacji Odtwarzacz Multimediów.

Aplikacja umożliwia wyświetlanie plików graficznych oraz odtwarzanie muzyki

z pamięci włożonej do gniazda USB.

Uwagi:

- Aplikacja nie obsługuje formatu MP3 (obsługiwane są pliki WAV).

- Nie ma możliwości nagrywania na pamięć, z której odtwarzane są multimedia.

Nagrywanie możliwe jest po sformatowaniu pamięci w dekoderze. Proces ten usuwa

wszystkie zapisane dotychczas pliki.

3. Usunięcie problemu z zawieszaniem się dekodera przy włączaniu (efekt niebieskiego

obrazu występujący z niektórymi telewizorami).

4. Wprowadzenie dodatkowych funkcji przewijania:

- Krótkie naciśnięcie przycisku przewijania powoduje skok do przodu (lub do tyłu).

- Dłuższe naciśnięcie (ok. 1s) rozpoczyna przewijanie.

- Dłuższe naciśnięcie w czasie przewijania zwiększa szybkość przewijania.

 

Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...