Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 1 lutego 2012 roku, dla Abonentów wynajmujących dekoder Sagemcom HD będą wysyłane TV rachunki oraz e-rachunki.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż od kolejnego miesiąca nie będzie Pan otrzymywał blankietów do zapłaty.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxx

Dział Relacji z Abonentami

---------------------------------------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

Fax: 22 310 45 44

Skorzystaj z Internetowego Centrum Abonenta:

http://www.ica.cyfraplus.pl

http://www.cyfraplus.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o, al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS 0000051835, NIP: 526-22-46-271

kapitał zakładowy 300.000.000 zł

---------------------------------------------------------------------------------------------

Napisałem do cyfry, aby nie wysyłali już do mnie papierowych rachunków za opłatą 5zł/mc ( regulamin od 1.01.2012r) i z pytaniem kiedy na dekodery Sagemcom HD zostanie wprowadzona funkcja TV Rachunek. Odpowiedź jak wyżej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj po raz 1 było dziwne zachowanie się Sagemcoma, miał włożoną kartę, włączam dekoder on prosi włożyć kartę. Wyjąłem, włożyłem, nagle się zaciął, to wyjąłem i włożyłem kabel to kontaktu. No ok, zrestartował się, czekam czekam nagle cały niebieski ekran ( Bluescreen ). To znów restart z gniazdka, tylko że wyjąłem teraz kartę. Ok zrestartował się ponownie włożyłem kartę i jakoś poszedł, a w dodatku te białe paseczki na górze ekranu na programach SD mnie rozwalają...Po prostu katastrofa. Zobaczymy jak będzie 1 lutego po wprowadzeniu tej opcji TV Rachunek, może jakiś nowy soft dadzą.. Ale nie będą [beep]zielił na przód bo się zamętu narobi. Wiem tylko tyle że TV RACHUNEK 1 Lutego br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To są 4 linie wygaszania pionowego 16, 17, 18, 21 /329, 330, 331, 334/, na tych na których nadawany jest teletekst, teoretycznie nie powinno być ich widać na ekranie telewizora :D

 

@mateuszj14, zobaczę te ustawienia. Ale mam takie małe białe paseczki na samej górze ekranu tylko na programach SD i to zależy na których.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji dekodera ma problem z odbiorem wszystkich kanałów z tp 10892(to ten z m.in. TVP1,TVP2) i tp 11411(to ten z m.in. Canal + Film HD,Canal + Gol HD.). Sprawdzałem oba tp poziom i jakość jest na nich 0%, dziwne, co się mogło stać? Macie jakieś pomysły?. Do aktualizacji nie miałem nigdy problemów z tym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...