Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, wgrał się nowy soft i przy podłączeniu dekodera przez kabel hdmi nie ma obrazu a jest tylko dźwięk. Wszystko jest ok jak podłącze przez euro. Czy wie ktoś co może być nie tak? Przed wgraniem softu wszystko było ok.

 

U mojej siostry która ma ten dekoder to samo. Nie potrafię jej pomóc. Żadne włączenia i wyłączenia nie pomagają. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest szczyt wszystkiego,ta aktualizacja przynajmniej na moim ''dekoderze'' o ile tak można to coś plastikowe tak nazwać nie przyniosła nic dobrego.Dekoder po wyłączeniu i ponownym włączeniu albo jest bez głosu albo jest bez obrazu,nie mówiąc już o zmienianiu kanałów bo wydaje mi się że jest jeszcze gorzej! Sprzedaje na dniach ten dekoder i kupuje Arive już mi się nie chce z tym denerwować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu uruchamiałem tuner pobrany z punktu C+ i przy pierwszym włączeniu automatycznie sie zaktualizował, czy to dla Ciebie jakiś problem? Według mnie to nie błąd a właściwe działanie. Inna sprawa że każdy następny soft jest gorszy ale to że się aktualizuje to chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder ponad rok,nie zawiesił się nawet raz,kanały przełączają się szybko,HD naprawdę przyzwoite,szczególnie te z Astry,włączenie trochę trwa,ale w porównaniu z Philpsem 6201,to o wiele krócej.Wniosek nasuwa się jeden.....niektórzy trafiają na felerne egzemplarze,ale tak jest także z innymi markami.Dodam,że po aktualizacjach nie stwierdziłem zmian na gorsze,z pendrivem chodzi dobrze,chociaż teraz nie używam go,bo nie ma potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jakie formaty odtwarza ten sagem?

U mnie mp3 i mkv w ogóle nie widzi. Jedynie odpalił mi filmy w avi z czego jeden bez dźwięku.

Jeżeli ten odtwarzać ma tak działać to mogli go sobie darować. W mojej arivie 202e odtwarzacz miał być takim dodatkiem, a sprawdza się o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten dekoder od roku i nie mam z nim żadnego problemu. Hula, aż miło. Inną sprawą jest firmware, nie każdemu może pasować. Ja mam uwagi do celowości niektórych rozwiązań i sposobu ich działania, ale jeśli chodzi o niezawodność to nigdy nie miałem problemów.

Inną sprawą jest też to, że zanim się na niego zdecydowałem przeczytałem CAŁY TEMAT i decydując się na niego miałem pełną świadomość jego zalet i wad. Dlatego apeluję: ludzie to są wasze pieniądze i wasze nerwy. Oszczędzicie sobie wiele nerwów jeśli najpierw dowiecie się czegoś więcej na jego temat. Warto, żeby nie nie było zawodów i utyskiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę gdzie tkwi problem,niektórzy chcą by taki dekoder zastępował wszystko,a więc był nagrywarką,odtwarzaczem różnych plików,może nawet robił zdjęcia,zastępował telefon,był kinem domowym,komputerem i diabli wiedzą czym jeszcze.A tak serio,dla mnie dekoder służy tylko w celu odbioru programów,nagrywarkę mam porządną stacjonarną,a inne urządzenia z osobna pełnią swoją określoną rolę.Dlatego te softy to taki pseudo dodatek,który ma niby uczynić z tego urządzenia coś multimedialnego...jak ktoś tego oczekuje,a okazuje się ,że są problemy,to tylko na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...