Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem wypożyczają jako główny dekoder, ale jako dodatkowy do multiroomu już sprzedają na własność! Więc jak widać można mieć dekoder pvr ready na własność...

 

Tylko , że dekodery, które są sprzedawane nadają się tylko i wyłącznie do multiroomu N-ki :!: Jak już zrezygnujesz z n-ki to będziesz mógł ten dekoderek wyrzucić do śmietnika, bo nawet do TNK się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876 dzięki za odpowiedź, u mnie "zwiecha" występuje na "travel channel" - choć muszę dodać, że nie jest to "total crash", wciśnięcie power na pilocie powoduje "boot", po którym tuner pracuje normalnie. Zauważyłem również podwójny "boot" gdy tuner zostaje wyłączony na "minimini". Sytuacje te mają miejsce po odcięciu zasilania dekodera (mam całe rtv podłączone do listwy zasilającej z wyłącznikiem - ECO :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie podłączenia dwóch telewizorów do SagemCom-a poprzez złącze HDMI i EUROSCART . Czy obydwa złącza wysyłają sygnał i można oglądać równocześnie (oczywiście ten sam program) na dwóch telewizorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie podłączenia dwóch telewizorów do SagemCom-a poprzez złącze HDMI i EUROSCART . Czy obydwa złącza wysyłają sygnał i można oglądać równocześnie (oczywiście ten sam program) na dwóch telewizorach?

Ja mam podłączony TV przez hdmi, a przez EURO podłączyłem kartę tv w komputerze. Wszystko działa jak należy. Można oglądać równocześnie przez hdmi i euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cy ktoś ma podłączony TV z obsługą HDCP ale przez kabel HDMI->DVI? Mam 10 metrowy kabel (został mi z innej instalacji) i w menu sagemcoma da się wybrać jedynie 575p czyli tak jak by nie wykrywał HDCP w TV. To przez kabel? Czy ktoś się orientuje, czy te kable są "symetryczne" to znaczy HDMI może być albo wejściem albo wyjściem? Pytam bo poprzednio pracował odwrotnie - Z WYJSCIA DVI (PC) do WEJŚCIA HDMI (TV)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś byłem w punkcie Cyfry+ i usłyszałem od sprzedawcy ze programiści pracują nad nowym oprogramowaniem do tego dekoderka Sagemcom DSI87 (HD) które to oprogramowanie ma zmienić ze będzie współpracował ze splitterami a dlatego że ludzie nie chcą ich brać i jest bardzo małe zainteresowanie nimi ale czy to dojdzie do skutku poczekamy zobaczymy bo jak na razie sa tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacabad, kurde, wiem, że już 23, ale wypadało by tekst przepuścić przynajmniej przez worda. Nie wiem jak to wygląda w tym dekoderze, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby programiści C+ zmusili go do współpracy ze spliterami. Prędzej programiści spliterów pracują nad tym, by ich splitery działy z tym dekoderem.

No i ostatnia kwestia, jeżeli sprzedawca powiedziałby, że od 04.04. cyfra zacznie sprzedawać PVR też byś uwierzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakich to bajek ludzie nie wymyślą :jupi:

 

Witam dziś byłem w punkcie Cyfry+ i usłyszałem od sprzedawcy ze programiści pracują nad nowym oprogramowaniem do tego dekoderka Sagemcom DSI87 (HD) które to oprogramowanie ma zmienić ze będzie współpracował ze splitterami a dlatego że ludzie nie chcą ich brać i jest bardzo małe zainteresowanie nimi ale czy to dojdzie do skutku poczekamy zobaczymy bo jak na razie sa tragiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużyłem dziś umowę z C+. Długo rozmawiałem na temat dekodera Sagemcom DSI87 HD, ponieważ czytałem na wielu forach, że nie współpracują z nim splittery. Powiedziano mi, że wprowadzono nowe oprogramowanie, które powinno umożliwić odbieranie programów przez ten dekoder za pośrednictwem splitterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom obsługuje tylko Nagre, której nie obsługują splitery :( Nie było żadnych zmian, które by to zmieniało :?

 

To mam rozumieć, że w BOA mnie okłamali, że coś kombinowali z tym? :?

 

Jak wiadomo Sagecom DSI87 HD do odbioru kanałów kodowanych potrzebuje DNASP400 RevI45. Czy jeśli włożę do splittera kartę z DNASP400 RevI41 to Sagemcom DSI87 HD odbierze czy nie odbierze kanały kodowane? Wydaje mi się, że nie, ale jest tu wielu fachowców, którzy potwierdzą w 100% swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowałem. Może się przyda jako wskazówka dla następnych. Zadziałał tylko w przypadku odłączenia kabla antenowego, włączył się i sygnalizował brak sygnału, podłączyłem kabel i obraz się pojawił. Wyłączyłem w celu sprawdzenia ponownego uruchomienia i ..... znowu to samo. Więc włączyłem znowu bez anteny, jak się uruchomił podłączyłem antenę, przywróciłem ustawienia fabryczne i jest ok - uruchomił się raz poprawnie (ciekawe na jak długo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...