Skocz do zawartości

Wyjasnienie - dlaczego n koduje kanaly FTA


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

arsenal

To też sam widze TVP3 na Cyfrze a nadawany z Astry to duża różnica, logo jest mnie rozmazane itp...

 

Nawet jeżeli biorą sygnał z Astry to jest to dalej sygnał w MPEG2 przekodowany ponownie na MPEG4, a na chwilę obecną nie masz możliwości porównania tego kanału na jednym odbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej odpowiedz jaką otrzymałem od TVP Kultura na pytanie dlaczego są zakodowani w N-ce:

 

"Szanowny Panie,

 

poniżej zamieszczam odpowiedź jaka została udzielona na Pańskie pytanie przez p. Krzysztofa Sztanderę Szefa działu reemisji BWZiH TVP SA

 

Wszystkie kanały platformy n są płatne ponieważ poza abonamentem telewizyjnym należy opłacić miesięczną opłatę za jej używanie. My sprzedajemy licencję a gospodarowanie nią to sprawa tego kto ją kupił. Niestety.

pozdrawiam

Anna Czarkowska"

 

TVP Kultura

 

J.P Woronicza 17

 

00-999 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci powiedział, że TVPSport to kanał bezpłatny :shock:

 

nikt

tak samo jak nikt nie mówil ze TVP kultura jest bezpłatna.

Kanały tematyczne TVP to nowość. Dla mnie ciezko zrozumiec czemu jeden kanal tematyczny ( kultura ) ma byc free of charge a drugi ( TVP sport ) juz nie. Oczywiscie to nie jest w gestii n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ...odwalcie sie od N ...

 

ja mam pakiet za 26 zł ... Bajki dla dziecka i pod koniec listopada zmienie Sport na Filmy ...

 

Nke wzialem jako najtańszą platformę gdzie dostane filmy w HD, i TVP 1 i TVP2 ... może lepiej zamiast psioczyć na KOMERCYNJA platformę raczkującą która wywaliła KUPE KASY w tą investycję, a jak narazie zebrała tylko 1 abonament od okolo 30.000 abonentów. Mają ofertę taką na jaką ją w tej chwili stać ... jak ci odpowiada to ją przyjmij ... jak nie to weź polsat cyfrowy za 10 zł miesiecznie ....

 

Wytłumaczcie mi raczej czemy państwowe kanały TVP1 i TVP2 są nadawane zakodowane ???? czemu z nieaktywna kartą CP lub C+ nie da sie ich oglądać????!!!!!! PRZECIEŻ TO PAŃSTWOWA TELEWIZJA!!!!!!! naziemny sygnał u mnie jest zasłaniany przez bloki i jest nędza!!!!! a abonament płącę ... CZEMU NIE MOGĘ TEGO DOSTAĆ ZA DARMO Z SATELITY!!!! należy mi się to bardziej niż wszystkie FTA u komercyjnego nadawcy jakim jest n

 

Edycja Mr. Orbita: Z kartą n-ki też ich nie obejrzysz jak nie zapłacisz - to raczej pytanie do TVP czemu tak jest, bo nie widzę związku z innymi platformami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...