Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja mam taki dziwny problem, że na niektórych kanałach HD np. teraz na FILMBOX HD dzwięk nie idzie w parze z obrazem tzn. o około 1sekunde dzwięk jest za wcześnie.

mam nadzieje, ze to nie problem z dekoderem bo mieszkam za granicą i nie na ręke mi odsyłanie go do Polski.

Czy ktoś z Was zauważył coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dysk jest rozpoznawany i pokazuje 100% zajętego i nie działa timeshift i wyszukiwanie nagrań, to znaczy że dysk nie jest przygotowany pod dekoder, w Sagemcomie nie można sformatować dysku i przygotować go do pracy z dekoderem

 

jedyne wyjście do APSu

 

 

problemów z FIlmoxem u mnie nie było a kiedy to zanotowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz dzwięk nie był zsynchronizowany około tydzień temu gdy na FILMBOX HD oglądałem film "Obsesja", potem chyba na NAT GEO HD też to samo. I jedno sprostowanie: dzwięk jest za póżno o około sekundę. Drażni mnie już to z lekka.

Ps. Dobrze, że chociaż sławny "INIT" do tej pory mnie nie męczy, ale po tym jak przeczytałem 40 stron tego tematu wnioskuje, że ten dekoder chyba nie jest po to, żeby działać-jest po to żeby wqurwiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie CP i z tego co usłyszałem to problem z dzwiękiem MOŻE BYĆ przez to, żę antena jest zle ustawiona i sygnal jest za słaby.

Siła sygnału to 45% a jakość wysoka.

Jakoś nie wydaje mi się, żeby to miało jakiś związek z tym dzwiękiem bo to zdarza się co jakiś czas i tylko z tego co zauważyłem na kanałach HD.

Czy ktoś ma pomysły co jest nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła sygnału faktycznie troszkę niska ale bez przesady, zauważyłem że Sagemcom ma podzieloną siłę sygnału na trzy części, w pierwszej części (do 35%) jest sygnał słaby, czyli może szatkować, w drugiej 35-65% jest sygnał dobry a powyżej 65% jest znakomity (czyli lepiej niż wymagane), wartość pow. 80% spotyka się tylko na dużych czaszach pow. 100cm.

 

Na aktualnej antenie mam 65% (90cm stalowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...