Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwne to jest, wniosek jest taki że muszą być dwie serie wadliwe i te lepsze wybudzające się. Mój się wybudza beż żadnych problemów. Jedyne wyjście to iść do APSu i wybierać tak długo aż znajdzie się sprawny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz do rozpaczy doprowadza ten dekoder, nie dosc ze zalaczal sie chyba z 5 min to jak sie zalczyl to dziwek szedl a obraz stal w miejscu. Zero reakcji na przelaczanie z pilota wzrost dzwieku itd, chyba oddam ten dekoder i przynajmniej nie bede placil za wypozyczenie tego [beep]a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Kolego źle robisz. Żeby dekoder wprowadzić prawidłowo w stan głębokiego uśpienia należy przytrzymać przycisk Power na dekoderze dłużej ale tylko wtedy gdy dekoder jest włączony czyli oglądasz programy. To co Ty robisz czyli włączając go przytrzymujesz dłużej przycisk to u mnie robi się dokładnie to samo (przed chwilą sprawdzałem).

Dzięki kolego za wskazówkę, dzisiaj wieczorem na pewno spróbuję, zrobić tak jak mówisz, jutro dam znać czy się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mozna oddac przeciez to nie jest moj dekder na wlasnosc , zajde i powiem ze chce oddac i nie chce z niego juz korzystac....musza przyjac nie maja innego wyjscia.Abonament mozna oplacac ale nie musze placic za korzystanie z czegos co nie dziala i tak jest to moj ostatni kontrakt z CP wzialem cyfre bo nie bede ryzykowal wypadku porazenia dzieci przez prad jak zostana same w domu i beda probowaly z restartowac dekoder CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to całkiem normalne, to co mamy się chwalić, że dekoder działa poprawnie?

Nie o to chodzi. Był nowy soft i przydało by się wiedziec jak sprzęt na niego zareagował. Sądząc z tego, że nic rano nie napisałeś, to ESI wystartował dzisiaj normalnie, ale można się tego tylko domyslać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kiedys udalo sie wygrac z ERA GSM to nie znaczy ze teraz nie uda sie z nimi. Mam jeszcze ponad 20 miesiecy umowy z abonamentem premium wiec jest o co walczyc a przez ostatnie 2 miesiace wymienilem juz 6 dekoderow, dzisiaj zostal kolejny wymieniony jesli bedzie dzialal to OK jesli nie to wybacz.........ale Twoje motto mowi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...