Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega mówił mi, że u niego nie pojawia się init, więc uważam że ok 7 sekundowy init jest długi. Natomiast ok 4 minutowy init jest BARDZO dlugi. U mnie po dłuższym uśpieniu za pierwszym razem brak fonii, a za drugim obrazu. Więc nie uważam, że ten soft leczy wszystkie problemy sagemików. Chyba, że ja jako jedyny będę miał takie problemy, to w ramach przeprosin będe w stanie wysłać do CP kwiatki i bombonierkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mówił mi, że u niego nie pojawia się init,

Ja bym mu nie wierzył na słowo. :wink:

Czyżby nie było już porannych initów?

U mnie na razie wszystko w porządku, :jupi: ale nie potwierdzę tego na 100%. Wcześniej długi init pojawiał się u mnie jak dekoder był wyłączony ok 8-10 godzin, a dzisiaj nie miałem prądu ok 5 nad ranem. Zobaczymy jak u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie mam to oprogramowanie, nie bylo mnie przez 2 tygodnie w Polsce to nie wiem co sie dzialo przez ten czas ale wczoraj restartowalem go 3 razy pobralem nowe oprogramowanie i rano sie nie wlaczyl

ustawilem teraz fabryczne ustawienia i zobaczymy co bedzie jutro, w sumie to wieczorem jak wroce z pracy i dekoder nie bedzie pracowal przez ponad 9 godzin

dodam ze to jest juz moj 5 dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Krotko i na temat - Dopoki aktualny prezes bedzie mial stolek w CP moze byc tylko gorzej, jedynym rozwiazaniem jest nowy prezes i nowe poglady na marke Cyfrowy Polsat. ;)

 

Sorry za OT. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co go przytrzymujesz przy włączaniu?

Przytrzymuję go by przejść w stan "głębokiego" uśpienia.

No bo Kolego źle robisz. Żeby dekoder wprowadzić prawidłowo w stan głębokiego uśpienia należy przytrzymać przycisk Power na dekoderze dłużej ale tylko wtedy gdy dekoder jest włączony czyli oglądasz programy. To co Ty robisz czyli włączając go przytrzymujesz dłużej przycisk to u mnie robi się dokładnie to samo (przed chwilą sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...