Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

W salonie CP obiecywali mi PVR, w internecie tez pisze ze umie nagrywac a tymczasem nie mogę nic nagrać. [...] Nagrania nie ma!

 

Dodam że nagrania nie ma tez w uszkodzonych materiałach ani tych zaplanowanych, próbowałem nagrywac również wg. instrukcji z małym opóźnieniem, próbowałem nagrywać z EPG [...] ale nie nagrało nic..

 

[...]

 

 

No więc widzisz jaro73, że nie całkiem jest tak jak ty mówisz. Są tacy którzy nie mają problemów opisanych przez ciebie.

 

No więc widzisz mentoris ... są tacy, którzy mają problemy z nagrywaniem Sagema .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś ją radę dla mnie? Co zrobić jeśli nie nagrywa? Wymiana nie wchodzi w grę.

 

Mógłbyś podać powód dlaczego nie możesz go wymienić?

przecież skoro on ma taką opcję jak nagrywanie to to ma to robić bez łachy (tak jak to mój czyni) ostatecznie głównie za tę funkcję trzeba bulić po 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum a więc witam wszystkich serdecznie. Śledzę ten wątek niemal od początku i mimo że miałem niewielkie problemy z tym dekoderem to się nie odzywałem. Tak jak większość mam podłączone dwa kable i przyznaje, że z nagrywaniem nie miałem nigdy problemów a przepraszam kiedyś miałem tak że dekoder włączał nagrywanie ale nie wyłączał.

Na dzień dzisiejszy mogę napisać że problemy są coraz częstsze np: w tej chwili pisząc tego posta siedzę przy tv kanały się przełączają ale jest na każdym czarny obraz. Z sieci nie mogę odłączyć bo nagrywam film (no właśnie ciekawe czy się nagra). próbowałem odpalić coś z dysku ale nie można. Może macie jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeden sposób na nagrywanie odpadł - wyciągnięcie karty przed rozpoczęciem nagrania.

Do tej pory tak robiłem - i jeden kanał jakimś cudem nagrywał przez tydzień.

Wczoraj o 20.00 zrobiłem tak samo - wyciągnąłem kartę na chwilkę - potem rozpocząłem nagranie - Polsat HD - film "Marley i Ja", później drugi film "Efekt motyla".

Pierwsze nagranie - 1 min. i wiadomo ... ale potem - tak po 23 min. "ciemności" dalsze nagranie do końca.

Drugie nagranie - tylko nagrana 1 min.

W przyszłym tygodniu znowu pójdę wymienić ten badziew - bo już mi się kurz na nim zebrał :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że to problemy z sygnałem, jednak to wina dekodera na kanałach National Geographic HD, Animal Planet HD jak i Nickelodeon HD, są problemy z zawieszaniem się obrazu na ekranie. Problem wygląda następująco : oglądam kanał HD, nagle widać kwadraciki i obraz się tnie a potem albo się od razu naprawia, albo na moment zamraża ( z tymi rozmazanymi kwadracikami ) i potem naprawia. Wynika z tego że ten dekoder ma problemy z kanałami HD. Też mam problem z listami ulubionych, mi się same przełączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą dzwonili do mnie z CP w odpowiedzi na moją pisemną reklamację. Facet poinformował mnie że Dział Techniczny CP stwierdził abym wymienił sobie dekoder w APO ponieważ mój egzemplarz jest uszkodzony, a oni nie stwierdzili jeszcze takiego przypadku jak mój (black screen) aby zajmować się nim globalnie !!!!!! K.r...a.....!!!!!!! Ręce i nogi opadają. Zamieściłem na necie film z tą przypadłością oraz zdjęcia z info nagra o braku kanału, zaproponowałem podesłanie linka do tego forum jednak mój rozmówca nie był zainteresowany tymi materiałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z góry chciałem zanaczyc że bardzo przepraszam jeżeli podobny temat juz był zgłaszany, chodzi mi o liste kanałów na dekoderze ESI-88, czy jest możliwe aby przyciskiem "ulubione - tym z serduchem" była mozliwośc manewru tylko po 3-4 listach, czy za każdym razem trzeba klikać wszystkie A, B, C, D, E.... i drugi temat, w kazdej liście sa automatycznie dodane 4 programy od polsatu (dla abonentów, VOD info i takie [beep]y) czy mozna to jakoś usunąć.

wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...