Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przywróceniu ustawień fabrycznych w moim dekoderze też pojawił się problem z "brakiem sygnału" rano. Dodałem kanały na listę ulubionych i poustawiałem wg. swojej kolejności. Gdy z niej korzystałem znowu zniknął sygnał, ale po przełączeniu na listę CP, nie ma problemu z brakiem sygnału rano. Spróbujcie czy u Was też się tak stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie ten nowy soft bo zwariować można z tym dekoderem. W sumie co to za różnica czy go się uśpi na noc czy wyłączy z prądu, rano i tak trzeba po uśpieniu wtyczkę wyciągnąć z prądu bo żadnym przyciskiem nie da się go włączyć więc wychodzi na to samo. Najlepiej po prostu w ogóle go nie wyłączać, niech sobie chodzi 24h non stop a rachunki za prąd wysyłać do cyfrowego polsatu dopóki coś nie zrobią z tym badziewiem, które nam wcisnęli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy przyjmować aktualizację oprogramowania, którą teraz robią. Mi dekoder chodzi bez zarzutu. Mam go od lutego. Niezależnie czy wyłączę i włączę to Init pokazuje się przez 3-4 sekundy, a potem się włącza i świetnie działa. Ostatnia aktualizacja, która była nie zaszkodziła działaniu, a nawet polepszyła. Tzn. to tylko moje odczucia. Dekoder włącza się szybciej, ogólnie działa szybciej. Ale czuję się w niebezpieczeństwie czytając wasze wypowiedzi, dlatego odpukać w niemalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że wiem co jest przyczyną, przynajmniej u mnie wyświetlania w trybie czuwania, zamiast zegara, napisu "16 dla abonentów". Zdarzyło to mi się dwa razy przedwczoraj, kiedy przez niebo przewalały się co chwila wielkie chmury burzowe. Kiedy wyświetlił mi sie ten napis, włączyłem dekoder, a on dał dłuższy niz zwykle init, to jest około 15 sek. i po włączeniu wyświetlił brak sygnału. Rzeczywiście sygnału nie było, bo przechodziła chmura burzowa. Potem sygnał sam z siebie się pojawił, kiedy chmura przeszła. Wygląda na to, że w trybie czuwania dekoder się komunikuje po coś z satelitą (może w celu aktualizacji czasu). Gdy mu połączenia z satelitą zabraknie, głupieje i wyświetla ten napis. Jeżeli niebo jest czyste, tak jak w większości przypadków, wszystko jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedż CP po 5 dniach w wsprawie rekompesaty;Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że problemy z uruchamianiem dekodera zostaną

rozwiązane w nowej wersji oprogramowania, która w najbliższych dniach

zostanie wysłana na Pana dekodera. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S/PDIF to standard przesyłania dźwięku cyfrowego, ( TOSLINK - optyczne ) ( COAXIAL - elektryczne ). A Ty piszesz że zależy ci na coaxial i pokazujesz wtyczkę toslink. W kolejnym poście jeszcze bardziej zakręciłeś i trochę się pogubiłem w tym co tak na prawdę potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S/PDIF to standard przesyłania dźwięku cyfrowego, ( TOSLINK - optyczne ) ( COAXIAL - elektryczne ). A Ty piszesz że zależy ci na coaxial i pokazujesz wtyczkę toslink. W kolejnym poście jeszcze bardziej zakręciłeś i trochę się pogubiłem w tym co tak na prawdę potrzebujesz.

 

 

Zastanawiam się na CP , pytanie brzmi czy ten dekoder posiada wyjście dźwięku 5.1 s/pdif czy coaxial ?

 

Zależy mi na s/pdif czyli:( tutaj mamy foto )

 

Wydaje mi się że napisałem bardzo wyraźnie na czym mi zależy ! :read: Co więcej podparłem swoją wypowiedź zdjęciem tego na czym mi zależy ... jaśniej już się nie dało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...