Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że Cyfra+ aż się prosi o mega kary. Oficjalnie podano, że niektóre mecze polskiej ekstraklasy będą pokazywane w nSport, którego abonenci C+ formalnie nie mają. Ciekawe jak to się ma do wcześniejszych deklaracji przy zawieraniu umów z abonentami, że wszystkie mecze ekstraklasy pokaże Cyfra+???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mam w umowie ani zone romantica, ani TCm, ani cbs-ów. Ale liczę że wyłączą 13th street :]

Tak że poczytajcie sobie dokładnie umowy jakie kanały są gwarantowane, a na początku kwietnia wydaje mi się że coś wyłączą z tych kanałów których nie ma w nc+ i wtedy rozwiążecie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś napisać, podpowiedzieć, gdzie mogę znaleźć listę gwarantowanych programów dla pakietu Superpremium HD?

Bo zawarłem umowę 12/2011, dostałem słynną podwyżkę 01/2012, mam regulamin ogólny ale tam tego pakietu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypowiedzeniu koniecznie trzeba podać numer umowy i datę jej zawarcia? Po przeprowadzce szanse na odnalezienie umowy znikome.

Czy mozna wypowiedziec umowę u dystrybutora z którym zawierało się umowę? Mam nadzieję, że tam posiadają nr i datę zawarcia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypowiedzeniu koniecznie trzeba podać numer umowy i datę jej zawarcia? Po przeprowadzce szanse na odnalezienie umowy znikome.

Czy mozna wypowiedziec umowę u dystrybutora z którym zawierało się umowę? Mam nadzieję, że tam posiadają nr i datę zawarcia umowy

Numer Abonenta musisz podać :) ewentualnie możesz podać numer PESEL to i tak Cię znajdą. Lokalny Dystrybutor pewnie posiada kopie i Cię znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś jeszcze zawieruszyły się wykazy z gwarantowanymi kanałami to macie tutaj dość sporo regulaminów i cenników:

http://www.cyfraplus.pl/abonent/regulaminy.html

(jakby zasłaniał obrazek nc+, to googlujecie "cyfra+" i wchodzicie na ich stronę przez Google)

 

Trzeba tylko wiedzieć kiedy się podpisywało/przedłużało telefonicznie, a potem szukacie w regulaminie cennika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Informacja ze strony http://ncplus.pl/strefa-abonenta

 

 

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz sam sobie zadaje pytanie. Wypowiadać umowę i się targować? nsport dostaniemy do końca czerwca. Umowę mam do końca września. Ale się w kwietniu i maju zagotuje w c+!!! Ciekawe tylko, że te informacje przesłali na e-mail przed samymi świętami tak aby część ludzi nawet tego nie zauważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jak to jest z tym wypowiedzeniem, czy można wypowiadać umowę na koniec kwietnia? Bo piszą o odłączeniu kanałów dla użytkowników sd a dla użytkowników hd zmiana będzie od lipca bo powyższe kanały wciąż będą warunkowo, czyli mogę zrywać umowę na koniec kwietnia czy trzeba czekać aż coś zniknie faktycznie w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jak to jest z tym wypowiedzeniem, czy można wypowiadać umowę na koniec kwietnia? Bo piszą o odłączeniu kanałów dla użytkowników sd a dla użytkowników hd zmiana będzie od lipca bo powyższe kanały wciąż będą warunkowo, czyli mogę zrywać umowę na koniec kwietnia czy trzeba czekać aż coś zniknie faktycznie w dekoderze?

 

Piszą także o kanale ESPN Classic bez wspominania o użytkownikach HD czy SD. Może to da podstawę do rozwiązania umowy w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy w sytuacji kiedy wysłałem wypowiedzenie umowy w związku z upływem okresu na jaki była zawarta (do końca maja), to czy teraz mogę wysłać wypowiedzenie tej umowy z powodu zmian w regulaminie, ze skutkiem na koniec kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...