Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest cwaniactwo. Skoro jest program w ofercie a nie jest dodany do regulaminu przy podpisywaniu umowy to co to jest jak nie cwaniactwo? Widocznie nie masz w życiu sytuacji losowych selko że nie raz życie zmusza do szukania rozwiązań aby zerwać umowę. Więc nie obrażaj ludzi skoro nie wiesz jaki jest powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwid, cwaniactwem to akurat Ty się popisałeś swego czasu, jak niby 1.01. miała być wyłączona TVN Warszawa, wysłałeś wypowiedzenie z tego powodu w N i odrazu podpisałeś w C+ jeszcze w grudniu. TVN Warszawy nie wyłączyli i zostałeś z dwiema umowami.

Jeżeli ktoś ma sytuacje losowe, to wysyła pismo do Warszawy, z kserem np. potwierdzenie zarejestrowania się w PUP i umowa może być zmieniona czy w wyjątkowych sytuacjach rozwiązana, więc tłumaczenie się sytuacją losową mija się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się zadzwoni na partyline C+, poda numer abonenta to powiedzą czy Zone Romantica była gwarantowana czy nie? Mają takie możliwości techniczne? Osoba która chce zakończyć umowę gdzieś posiała papiery :) Przedłużała umowę w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to widzę, że mam szczęście, bo nawet jeśli byłbym stratny na fuzji (np. przeniesienie praw do innych kanałów, których nie będę miał w C+ Optimum) i zamknęliby mi furtkę do wypowiedzenia umowy, to widzę, że zrządzeniem losu przedłużałem umowę we wrześniu 2012, a więc przed zmianą regulaminu i będzie można wypowiedzieć umowę przez kuriozalną zone romantica :lol: mam swój sprzęt i romantica świeci, więc w razie bzdetów o podmianie na action można się wybronić, że ten kanał jest mi nieznany i niepotrzebny, a narzucona listy C+ jest mi nieznana. Czyli tak czy siak człowiek może spać spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabar

 

Tu masz racje.Ja mam umowę do końca czerwca i od kwietnia mogę negocjować z nc+.Jednak gdyby się okazało że oferta będzie ''kibel'' od razu 1 kwietnia leci wypowiedzenie z powodu Romantici i tym samym skrócę sobie umowę o 2 miesiące :D SKY UK mi wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy. Jeżeli przedłużenia dokonałeś przed 22 października 2012 roku, to możesz wypowiedzieć z tego tytułu umowę. Jeśli później to nie, bo od tego dnia obowiązuje nowy regulamin, który nie przewiduje Zone Romantica jako kanału gwarantowanego. Mi się fartło, bo przedłużałem we wrześniu i w regulaminie od 2.02.2012 do 22.10.2012 ten kanał jeszcze tam jest :smile:

 

Inna sprawa to fakt, że trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie wygaszenia tego kanału, bo póki co mam informację pośrednią:

- Kanał Zone Romantica został w grudniu ubiegłego roku zastąpiony stacją CBS Action. Jednakże jeszcze do końca marca może go odbierać część widzów Cyfrowego Polsatu i CYFRY+. Niestety już od kwietnia kanał zniknie zupełnie z anteny - powiedziała serwisowi cyfrowypolsatnews.pl Marta Kulmińska.

 

Jeszcze się okaże, że C+ nam zrobi psikusa i będzie trzymała ten kanał na siłę przy życiu, wiadomo po co 8) A jeśli nie i oferta nc+ okaże się mało przyjazna, to od 1.04 będzie można słać wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak sobie oglądałem konferencję, przeglądam sobie stronę z ofertą i tak się zastanawiam, czy po 5.04 będzie można wypowiedzieć umowę po wyłączeniu/zmianie nazwy C+gol, C+weekend itp.. Oraz czy po ewentualnej zmianie nazewnictwa nowe kanały zostaną włączone do cyfry+ czy będą tylko w nc+.

 

Może ktoś zna odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...