Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nad twoja wypowiedzią zastanawiał bym się poważnie. Dowodem może być, to, że na niektórych telenowelach widnieje stare logo Zone Romantica sprzed 2010 roku, w którym, to napis ZONE jest pogrubiony i jaśniejszy. Czyli po prostu te telenowelę są emitowane z nagrań. Jak inaczej, to wytłumaczyć? Jeszcze przed 3 grudnia na ZR te same telenowele były emitowane z nowym logo.

 

Przecież żadna ze stacji telewizyjnych nie emituje serialu/programu ze starym logo. To tak jakby Polsat powtarzał teraz jakiś serial ze starym logiem.

 

Na stronie C+ wciąż brak programu tv Zone Romantica na pierwsze dni stycznia. Ramówka innych kanałów jest już podana do 5 stycznia. Nigdy wcześniej nie było takich opóźnień w przypadku tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Zone Romantica kiedy ten kanał znika zniknie z cyfry+ i z cyfrowego polsatu ? Czemu nie ma programu zone romantica od 1 stycznia czyżby do końca roku 2012 będzie istniał kanał Zone Romantica a potem znika czy wypowiedzenia polecą w styczniu prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Zone Romantica zniknął także z wykazu kanałów w portfolio na stronie spółki Chellomedia, która to jest właścicielem Chello Central Europe (nadawca Zone Romantica na Polskę, a wcześniej także Węgry) oraz Chello Zone (nadawca nieistniejącej już europejskiej wersji ZR). W takim razie, pytam się Kto jest nadawcą Zone Romantica, którą obecnie mogą oglądać abonenci CP i C+?

 

Kanał zniknął zarówno z oferty Chello Central Europe, Chello Zone jak i całej spółki Chellomedia.

 

Jeżeli faktycznie ZR zniknie z początkiem stycznia, to może platformy zaserwują w jej miejsce stację Novela TV, która jest o tej samej tematyce. Wtedy nici z wypowiedzeniem umowy.

 

Zastanawia mnie jedno dlaczego od razu nie zastąpili ZR kanałem CBS Action tak jak, to było na początku zapowiadane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Zone Romantica zniknął także z wykazu kanałów w portfolio na stronie spółki Chellomedia, która to jest właścicielem Chello Central Europe (nadawca Zone Romantica na Polskę, a wcześniej także Węgry) oraz Chello Zone (nadawca nieistniejącej już europejskiej wersji ZR). W takim razie, pytam się Kto jest nadawcą Zone Romantica, którą obecnie mogą oglądać abonenci CP i C+?

 

Kanał zniknął zarówno z oferty Chello Central Europe, Chello Zone jak i całej spółki Chellomedia.

 

Jeżeli faktycznie ZR zniknie z początkiem stycznia, to może platformy zaserwują w jej miejsce stację Novela TV, która jest o tej samej tematyce. Wtedy nici z wypowiedzeniem umowy.

 

Zastanawia mnie jedno dlaczego od razu nie zastąpili ZR kanałem CBS Action tak jak, to było na początku zapowiadane?

 

W sytuacji gdy Zone Romantica zniknie i zostanie zastąpione innym kanałem o podobnej tematyce to oczywiście będzie można rozwiązać umowę... gdy zagwarantowany masz ten oto kanał w ofercie i nie może być mowy o "odświeżonej wersji ZR"- tutaj sytuacja będzie klarowna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Club TV też był zagwarantowany i zniknął... zastąpiony o podobnej tematyce (tylko wg Cyfry :D) i jakoś nie przyjmują wypowiedzeń ;]

 

na święto trzech króli zabiorą Eurosport i wstawią Snooker TV i też nikt nie będzie mógł [beep]nąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jest linia trzymana przez platformę i pojedyńczy abonent może toczyć walkę z wiatrakami jednak jak wiemy w przypadku ZR sprawa jest mniej skomplikowana... bo CBS nie ma w ofercie kanału o tematyce, który stanowiłby substytut ZR tak więc wzorem TVN HD + 1 będzie można rozwiązać umowę ... bo magiczne słowo rebreding nie będzie miało zastosowania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ponownie napisałem do nich z zapytaniem czy wysłali już do mnie NA PIŚMIE odmowę przyjęcia mojej rezygnacji z artykułu 7.

Napisali ze sprawa jest ciągle rozpatrywana i proszą o cierpliwość.

 

grają na czas, skoro są tacy pewni że to był rebranding... ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam odpowiedź od rzecznika praw konsumentów:

 

Szanowny Panie

Wypowiedzenie jest czynnością jednostronną i po jego złożeniu (i ewentualnie upływie terminu wypowiedzenia) umowa wygasa, niezależnie od stanowiska drugiej strony. Powinien Pan konsekwentnie stać na stanowisku, iż Pańskie wypowiedzenie miało podstawy i, co za tym idzie, było skuteczne. Jeśli Cyfra będzie dalej przesyłać faktury do opłacenia, należy złożyć wniosek o przeprowadzenie mediacji do prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej:

http://www.cik.uke.gov.pl/sposoby-dochodzenia-roszczen/mediacja
albo do Sądu Polubownego przy UKE
http://www.cik.uke.gov.pl/sposoby-dochodzenia-roszczen/sad-polubowny

 

zaraz również prześlę to Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie nie ma co się denerwować

Umowy ci co wysłali wygasają 31 grudnia.

Dzwoniąc na infolinię i pytając się o wypowiedzenie dostałem info iż umowa będzie rozwiązana z obowiązującym terminem.

Natomiast jak zapytałem czy jest możliwość kontynuacji z ewentualnymi innym promocjami usłyszałem w słuchawce że NIE.

Grzecznie podziękowałem za rozmowę i się rozłączyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro operator kombinuje (póki ludzie nie wyślą wypowiedzenia strasząc odejściem ) i daje 'głodowe' propozycje przedłużenia umowy to dlaczego ludzie nie mają robić tak samo ? ;]

pierwsze propozycje bywają o 40% wyższe niż można wynegocjować ostatecznie! nie wliczając w to bonusów z darmowym np. HBO, Cinemax itp oraz Multiroom.

 

teraz widzisz po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś konkretnie może napisać:

 

1) Czy wypowiedzenia z powodu zmiany oferty są honorowane ?

 

2) Jeżeli są honorowane to na co konkretnie powoływać się żeby takie wypowiedzenie było skuteczne ?

 

Marzę o tym żeby pozbyć się sagem zloma ... Mam już serdecznie dosyć ich sprzętu. Chcę odejść I nigdy już nie wracać do C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro operator kombinuje (póki ludzie nie wyślą wypowiedzenia strasząc odejściem ) i daje 'głodowe' propozycje przedłużenia umowy to dlaczego ludzie nie mają robić tak samo ? ;]

pierwsze propozycje bywają o 40% wyższe niż można wynegocjować ostatecznie! nie wliczając w to bonusów z darmowym np. HBO, Cinemax itp oraz Multiroom.

 

teraz widzisz po co ?

Jestem z Cyfrą od dawna , ale zawsze w okresie promocyjnym......wypowiedzenie wysyłam na ok.3 miesiące przed końcem i prawie zawsze dostaje to co chcę i jest akcja "powrót". Zmian w regulaminie nie wykorzystywałem do tego celu.....kilka razy poprosiłem bez wypowiedzenia i też dostałem "gratisy" .

 

Czy ktoś konkretnie może napisać:

 

1) Czy wypowiedzenia z powodu zmiany oferty są honorowane ?

 

2) Jeżeli są honorowane to na co konkretnie powoływać się żeby takie wypowiedzenie było skuteczne ?

 

Marzę o tym żeby pozbyć się sagem zloma ... Mam już serdecznie dosyć ich sprzętu. Chcę odejść I nigdy już nie wracać do C+

Imponuje mi Twoja stanowczość , ale nigdy nie mów "nigdy" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziut60 daruj sobie osobiste wycieczki I

przestań spamować w tym temacie.

Średnio interesuje mnie twój osobisty

stosunek do tego tematu. Nie obchodzi

mnie co dostajesz od cyfry, jak długo z nią

jesteś... Czy I jakie dostajesz gratisy, oraz

to na ile miesięcy wcześniej negocjujesz

swoją ofertę. Przestań spamowac I

zaśmiecać ten temat. Żyj I daj żyć innym.

Złote przysłowia zachowaj dla siebie.

Także proszę Ciebie uprzejmie, jak nie

masz nic do powiedzenia to sobie odpuść,

a jak czujesz presję wsadzenia swoich

pięciu groszy to trzymaj się tematu wątku

w którym się wypowiadasz.

 

Wracając do tematu. Posiada ktoś konkretne info na temat możliwości I sposobu rozstania się z cyfrą ?

 

Moderatora uprzejmie proszę o nie wycinanie moich postów I jednoczesne pozostawianie wypowiedzi w stosunku do których odpowiadam ...

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konkretnej informacji. Z początkiem miesiąca zniknął kanał CLUB TV co zgodnie z regulaminem jest podstawą do wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec miesiąca. Ludzie wypowiedzenia wysłali, a oficjalnym potwierdzeniem, że zostały one przyjęte będzie brak rachunku w następnym miesiącu tudzież stan konta w ica. Nikt nie dostał jasnej informacji: 'Tak, wysłał Pan wypowiedzenie, umowa się kończy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...