Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra cos kręci. dzwoniłem dziś z zapytaniem czy moje wypowiedzenie dotarła było to ok. 15

Dowiedziałem się że zarejestrowali wypowiedzenie ale jest ono zablokowane i nic więcej mi nie może powiedzieć.

Pytam się czy mogę wypowiedzieć czy nie, on znowu że w systemie jest blokada i muszę czekać na decyzje czy dalsze informacje. A pytanie kiedy doszło powiedział że w czwartek było w systemie

 

wygląda na to że sami jeszcze nie podjęli decyzji co teraz...

bo jakby byli pewni swego to po prostu by wypowiedzenie odrzucili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z odpowiedzią będą zwlekać maksymalną ilość czasu żeby inni nie zdążyli wysłać wypowiedzeń ;) cwane są żabojady

 

zakładając że masz rację, to czekając do końca miesiąca zminimalizują ilość nadesłanych wypowiedzeń.

oby tak było.

ja napisałem maila czy dotarło do nich moje wypowiedzenie (wysłane w środę) to twierdzą, że niby jeszcze nie doszło ;]

 

całkiem możliwe że grają na czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane listem poleconym priorytetowym na pewno doszło ale nie jest jeszcze zarejestrowane. Mówią że nie ma bo nie ma w systemie. Też tak mam.

Gdyby mieli odrzucać to od razu by odrzucali więc będą przyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Prosze o doradzenie.

Jako ze moge wymówic umowe z powodu wył. Romantica mam dylemat.

Teraz mam c+optimum za który płacę 93 zł, umowę do kwietnia 2013.

Dla nowych dostałbym ten sam pakiet za 77 zł + MR 0 zł ale umowa na 18 mies.

Czy w/g was opłaca się tak zrobic czy czekac do zakończenia bieżącej umowy, wtedy pojawić sie może oferta c+n, ale czy będzie bardziej atrakcyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co Cyfra otrzymała nasze wypowiedzenia, ale nie podjęła żadnych działań...tj. nie odrzuciła ich, więc być może jest coś na rzeczy...

aczkolwiek jak się odezwą ktoś da znać. jeśli będę pierwszy to niezwłocznie napiszę co się dzieje aktualnie ;)

 

edit:

dostałem przed chwilą maila że na dzień dzisiejszy NIE otrzymali mojego wypowiedzenia (wysłane w środę ;])

oraz że kanał club tv zmienił tylko nazwę i nie upowaznia mnie to do wypowiedzenia umowy.

mydlą oczy, odpisałem im że artykuł 7. mówi co innego... zobaczymy co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi przypomina korespondencję z pewnym sklepem, który sprzedał mi tuner DVBT (tylko w wersji SD z późniejszymi konsekwencjami).

Oczywiście argumenty sklepu , a jakże.... co pan nam tu, to pańska interpretacja, a my mamy swoją.

Dopiero jak odwiedził ich inspektor PIH i przedstawił SWOJĄ interpretację to sklep szybciutko oddał cała kasę nie wybrzydzając . , że sprzet pól roku używany.

Kanał Club TV znikł, w spisie gwarantowanych BYŁ- czemu to abonent MA udowadniać , że ma rację jeśli po jego stronie jest pt. 7... a przecież abonent nie jest omnibusem

Kary na pewno nie naliczą, wypowiedzenie mogą kwestionować, ale czy bezkosztowo nie można zwrócić się do jakiegoś urzędu w sprawie interpretacji? I to może wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 3 stycznia raczej, bo 3 grudnia zniknął.

ja dostałem kolejnego maila, że nastąpił rebranding club tv na cbs drama i działają na tej samej koncesji, więc nie jest to podstawa do wypowiedzenia umowy.

dla mnie to ściemnianie, bo podobno moje wypowiedzenie nie doszło od tygodnia :D no i maile są bardzo zdawkowe... chyba dostali nakaz zbywania klientów póki co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CBS Reality, CBS Drama, CBS Action są to kanały telewizyjne, które pojawiły się 3 grudnia 2012. Stacje te są efektem współpracy nadawcy kanałów Chello Zone (dotychczasowego nadawcy kanałów m.in. Zone Reality, Club TV, Zone Romantica) oraz CBS Studios International. Na mocy tego porozumienia nastąpiło wzbogacenie dotychczasowej oferty Chello Zone o ofertę programową z biblioteki medialnej stacji CBS.

 

Program Zone Romantica pozostaje w CYFRZE+, pokazując te same treści co dotychczas.

 

W związku z powyższym, brak jest podstaw do rozwiązania Umowy o Abonament.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha dostałem odpowiedź na email w sprawie wypowiedzenia

Oto treść

 

zanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CYFRA+ odnotowała rezygnację z Umowy o Abonament. Kontrakt zostanie rozwiązany 30 kwietnia 2013 roku.

 

Bardzo proszę o zwrot dekodera i karty do przedstawiciela CYFRY+ w terminie miesiąca od daty zakończenia kontraktu.

 

Lista dystrybutorów znajduje się na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html

 

Proszę o wybór placówek oznaczonych jako WYMIANA SPRZĘTU.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą promocyjną dla stałych Abonentów pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 46.

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

 

 

heh, jaki 30 kwietnia, tylko tyle napisali, zupełnie jak by potraktowali moje wypowiedzenie jak standardowe z końcem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwienie dlatego że jakim prawem wypowiedzenie z paragrafu 7 traktują jako wypowiedzenie na koniec umowy.

Napisałem im abysie pilnie telefonicznie odezwali w tej sprawie, nie mam zamiaru płacić jeszcze za telefon do nich

 

PS

 

W ICA mam zablokowane oferty specjalne i i modyfikacje pakietu :??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie przyjmując wypowiedzeń stanie się oszustem i kłamcą.

 

@rigidigi, opowiadasz głupoty. Skoro C+ sam sobie dobrowolnie napisał w regulaminie że zmiany w ofercie gwarantowanej upoważniają do wypowiedzenia to musi to respektować.

 

@MisiekPB, kiedy wysyłałeś?

Ja w środę i jeszcze nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...