Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, cud normalnie!

Dostałem dzisiaj od CYFRY+ tego maila z zawiadomieniem o wyłączeniu od 1 kwietnia kanału 13th Street Universal i tych paru innych. :D

Treść tego maila jest taka sama, jaka była już tutaj wcześniej cytowana przez innych forumowiczów, którzy też takiego maila już wcześniej dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi , czy jesli wyslalem dzis wypowiedzenie umowy z powodu usuniecia kanałów , to jest szansa ze dostane jakas dobra oferte powiedzmy okolo 20 kwietnia?

czy wypowiedzenie można cofnąc do 30.04.2013 r?

dzis konsultanktka mi mowila ze jak wysle, to oni nie dzwonia i jak bede chcial podpisac to od nowa jako nowy klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: siostra przedłużyła umowę 13 marca (na 18 miesięcy) na C+Optimum HD. Pomijając fakt, że znika kanał 13th Street (ma go wpisanego w kanałach oferowanych) to wypowiadać trzeba będzie teraz czy można dopiero na dzień 30 czerwca 2013 (bo niby do 1 lipca trzeba się określić czy sie migruje do nc+ czy nie). Wolałaby umowę dociągnąć do końca czerwca ale nie wiem czy się da ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie dlaczego kanał 13th Street nadal jest dostępny na liście kanałów skoro go wycofali?????

Prawdopodobnie lista zmieni się przy okazji większych zmian 05.04. Obecnie wyłączyli uprawnienia a następnie wyłączyli przekaz, zatem kanał nie nadaje już z tych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś wzór wypowiedzenia w związku z usunięciem 13th Street? Pewnie będzie więcej chętnych na takie pisemko. Jeśli teraz je wyślę to kiedy muszę zwrócić sprzęt? Czy można zamiast słania listów wypowiedzieć umowę w punkcie nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działając na podstawie art. 7 § 1 Regulaminu Umowy o Abonament oświadczam, że rozwiązuję z dniem 30 kwietnia 2013 roku Umowę o Abonament z CYFRĄ+ zawartą w dniu ............... roku (nr abonenta ....................) z powodu braku akceptacji dokonanych zmian programowych, tj. wycofania z dniem 1 kwietnia 2013 roku z oferty kanału 13th Street Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jakiś prawnik?:) Takie coś znalazłem na forum nc+

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=64188

Na innym forum też się zastanawiają czy można wysyłać reklamację i żądać zniżki. Są jakieś podstawy ku temu?

 

Może być taki wzór wypowiedzenia?

Napisał

Imię Nazwisko:

Adres:

Numer zawartej umowy:

 

 

Do Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o.

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

Pismo Dotyczy: Rozwiązanie umowy o abonament.

 

 

W związku z ze zmianami w ofercie telewizji cyfra+ które państwo planują i zmniejszeniem ilości programów w ofercie będącego integralną częścią zawartej przeze mnie z państwem Umowy Abonenckiej, oświadczam, iż nie akceptuję tych zmian.

 

W związku z powyższym wypowiadam Umowę Abonencką bez zachowania okresu wypowiedzenia. Informuje również, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia. (30.04.2013r)

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia rozwiązania umowy listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską.

 

Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela telewizji nc+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu.

 

Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się z o zaprzestanie przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Canal+ Cyfrowy Sp. Z o.o. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ze zm.).

 

 

Z poważaniem:

 

 

 

Dnia ……………………………..2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ludziska sprawdźcie sobie jednak czy wasze wypowiedzenia dotarły.. bo można się rozczarować. No ale od początku.. 10 kwietnia byłem w punkcie nc+ aby wypowiedzieć umowę, dostałem specjalny druczek, potwierdzenia itd. Wczoraj tak jakoś dla pewności postanowiłem zadzwonić do nc+ aby sprawdzić jak wygląda moja sprawa, no i oczywiście się rozczarowałem ponieważ w systemie nie było mojej rezygnacji. Postanowiłem zadzwonić do punktu gdzie ją składałem, pani sprawdziła i również potwierdziła że mojej rezygnacji nie ma w systemie. Po dłuższej burzliwej rozmowie Pani poprosiła o ponowne przyjechanie i wypisanie rezygnacji. Rezygnacja wypisana, podbita, wysłana faksem z punktu nc+ plus wysłałem wypowiedzenia listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nieprawda. Mam przed oczami cennik obowiązujący od 22 października 2012 i już wtedy nie było w pakietach TCM, Cartoon Network i CNN. W cenniku z 2 lutego 2012 roku jeszcze są, także musiały wylecieć z oferty w październiku 2012.

http://www.cyfraplus.pl/upload/regulami ... ty2012.pdf

http://www.cyfraplus.pl/upload/2012/12/ ... 0_2012.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisemku jest data z końca października. Troche mnie to zdziwiło że nie ma tych kanałów a na forum czytam by ludzie słali wypowiedzenia. Co jeśli ktoś wyśle wypowiedzenie z tego powodu a nie miał tych kanałów gwarantowanych? Cyfra+ nie przyjmie tego wypowiedzenia czy przyjmie i naliczy jakąś tam karę za zerwanie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, iż kanały: CNN, Cartoon Network i TCM

pozostają w ofercie CANAL+ Cyfrowego S.A., pomimo wcześniejszych

zapowiedzi o ich wycofaniu od 1 lipca br.

 

W związku z powyższym, nie ma zastosowania art. 7 §1 Regulaminu

Umowy o Abonament co do możliwości rozwiązania Umowy

o Abonament z powodu zmian programowych.

 

Z poważaniem,

Zarząd CANAL+ Cyfrowy S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...