Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupa śmiechu.

wychodzi na to że mogą robić co chcą. jak wyżej podane jest info i jak byk pisze że nawet nadawca CBS uznaje te kanały za NOWE. Tym bardziej jestem ciekaw jak mogą traktować to jako tylko zmianę nazwy jak nawet Stevie Wonder zauważy że to bardzo różniące się kanały.

super, następnym krokiem będzie zamiana np. kanału kulinarnego na sportowy i też będzie git ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem emailem odwołanie od decyzji. Tak mi polecił koleś z BOK oto treść:

 

REKLAMACJA

 

Jestem zmuszony do napisania reklamacji za sprawą mojego wypowiedzenia umowy.

Czuje się oszukany ze strony Cyfry+.

Dnia 3 grudnia 2012 doszło do zmiany kanału ClubTV na kanał CBS Drama, który nadaje inne programy niż wcześniej ClubTV.

Nowy kanał CBS po za zmianą nazwy posiada inna ramówkę która dla mojej rodziny jest nie do zaakceptowania i straciliśmy dostęp do kanału lubianego przez kobiety w rodzinie.

Dlatego postanowiłem wysłać wypowiedzenie z art 7 i paragrafu 1 o zastąpieniu kanału kanałem.

Jednak moje wypowiedzenie zostało odrzucone.

Tłumaczcie to te samą koncesją nadawcy kanału, co właściwie nie jest prawdą.

ClubTV jak i CBS Drama nadają na koncesji angielskiego odpowiednika KRRiT czyli OfCOM.

Na stronach OfCOM widnieją dwie oddzielne koncesje dla nie istniejącego już kanału ClubTV Polska oraz nowego CBS Drama.

Wg. tego te dwa kanały maja inną koncesję a zastąpienie ich w ofercie nie jest tylko zmiana kanałów.

Poniżej podam lin do strony OfCOM

 

Koncesja ClubTV http://mavise.obs.coe.int/channel?id=1842

http://www.ofcom.org.uk/static/tvlicensing/cs/1210.htm

 

Licencja CBS Drama http://mavise.obs.coe.int/channel?id=1858

http://www.ofcom.org.uk/static/tvlicensing/cs/654.htm

 

Jak widać są to niezależne koncesje na nadawanie w Polsce.

Dlatego czuję się oszukany przez Cyfrę, nie wiem na jakiej podstawie piszecie mi że to ten sam kanał. Proszę o jakieś argumenty bo uważam że moje uprawniają mnie do wypowiedzenia umowy.

 

Jak jestem jeszcze przy koncesjach to mam pytanie o kanał Zone Romantica, miał zostać zastąpiony kanałem CBS Action, jednak nie stało sie tak. CBS Action rozpoczął nadawanie a Romantica nie zaprzestał mimo że jego koncesja wygasła i nie widnieje juz na stronach OfCOM a jedynie mamy koncesje na kanał CBS Action. Czy to oznacza że bezprawnie kontynuujecie nadawanie kanału?

 

Proszę o rozpatrzenie mojej reklamacji. Mam nadzieje że będzie ona zakończona po mojej myśli, ewentualnie proszę o rekompensatę w postaci darmowego Multiroom z dekoderem PVR do końca umowy wraz z HBO za 0zł

 

Z szacunkiem

xyz

 

 

____________

 

Zaraz zaczniecie pisac że żebram Multiroom, ale co mi szkodzi napisać?? Nic tym bardziej że mozna to zrobic emailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekPB

Nic nie żebrzesz. Nie bój nic.

Zobaczymy, może to się odwróci. Na pewno grają nie fair. To widać.

 

Darmowy MR i PVR to jest jakaś rekompensata. W marcu i tak będą ruchy negocjacyjne po nowym regulaminie i cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OFICJALNE STANOWISKO CYFRY PLUS

 

Nie można wypowiedzieć umowy.

Moje wypowiedzenie na początku było w toku czyli standard 30 dni na rozpatrzenie.

Niedawno telefon i informacja że CBS Drama to ta sama licencja i ten sam profil kanału.

Ja mówię że wg. OfCOM sa dwie różne.

Oni się opierają na informacjach odebranych od nadawcy.

Wg. nich nie jest to zastąpienie kanału kanałem bo jest to ten sam kanał ta sama tematyka tylko inna nazwa

 

Wszyscy co macie wypowiedzenia w trakcie realizacji dostaniecie takie info

 

Hmmm...temat powinien być zmieniony na [beep]ny po zawarciu umowy.... :lol:

Sugerowałem że nie można wypowiedzieć umowy ale większość na tym temacie się zna jak Kosmica TV

@777 sorry poczta zarobiła (P.S. następna możliwość rozwiązania umowy to koniec roku - bo będzie rebreding na 2013):lol::lol2::?:shock::lol::lol2:

 

 

Do @cyfra.tv sorrry musiałem to napisać....Wesołych Świąt :wink:

Taki Off-Top... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa okazja do rozwiązania umowy będzie, gdy zostanie usunięta Zone Romantica. Prawdopodobnie stanie się, to za niecałe 3 miesiące, tak odpowiedziała INEA na pytanie abonenta odnośnie niepozostawienia kanału w ofercie i zastąpieniu go przez CBS Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy szczerze tylko na MR z PVR.

Płace nie całe 90zł miesiecznie i nie mam zamiaru płacić jeszcze 40zł za MR ja to oni teraz chcą

A zależy mi na tym bo powymieniałem ostatnio TV w domu.

NNK czy TNK nie ma sensu brac bo za dekoder musze zabulić a pewnie za 3-4mc nie będzie juz tej oferty na runku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem to co chciałem i wycofałem wypowiedzenie -co prawda weszłem w okres 3 mies do końca umowy-ale wypowiedzenie wysłane ze względu na clubtv!!!!!!

i oficjalna formułka "czy rezygnuję z wypowiedzenia"-było w systemie!!!!!

moim zdaniem trzymają wszystkich do końca ,żeby jak najmniej wypowiedzeń poszło

pozdr niedowiarków i mądrali,którzy uważają że C+ I CP to takie biedne firmy,które my abonenci oszukujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie....pod tym linkiem wyżej jest napisane że CBS Drama to REBRANDING Zone Romantica...

czyli formalnie wg NADAWCY CBS Drama jest następcą Zone R. a CLUB TV to INNY kanał i inna licencja.

jak na moje tj. czarno na białym.

czekam na kontakt ze strony Cyfry i podam im to co znaleźliście.

ośmieszają się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekPB

Nic nie żebrzesz. Nie bój nic.

Zobaczymy, może to się odwróci. Na pewno grają nie fair. To widać.

 

Darmowy MR i PVR to jest jakaś rekompensata. W marcu i tak będą ruchy negocjacyjne po nowym regulaminie i cenniku.

 

Zmieniasz nick ale to nic nie zmienia dalej piszez głupoty agencie do zabawiania :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@the vel @777 ma misję do spełnienia aby wszyscy wysyłali wypowiedzenia :mrgreen:

 

A tak na poważnie to już naprawdę temat przewałkowany jest do bólu aż stał się niestrawny, co za dużo to niezdrowo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zablokowane zmiany kanałów w ICA, więc napisałem e-maila z pytaniem czy moje wypowiedzenie dotarło. Odpowiedź dostałem w w ciągu 2 minut :) (szok)

 

"Szanowna Pan,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wniosek z wypowiedzeniem Umowy został zarejestrowany 12 grudnia 2012 roku. Zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu.

 

Proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zablokowane opcje zmiany oferty i opcje dodatkowe w ICA. Wypowiedzenie z powodu ClubTV wysłane w ub. piątek.

 

Update:

odpowiedź e-mailem od C+:

CBS Reality, CBS Drama, CBS Action są to kanały telewizyjne, które pojawiły się w Polsce 3 grudnia 2012. Stacje te są efektem współpracy nadawcy kanałów Chello Zone (dotychczasowego nadawcy kanałów m.in. Zone Reality, Club TV, Zone Romantica) oraz CBS Studios International. Na mocy tego porozumienia nastąpiło wzbogacenie dotychczasowej oferty Chello Zone o ofertę programową z biblioteki medialnej stacji CBS.

 

W związku z powyższym, brak jest podstaw do rozwiązania Umowy o Abonament we wcześniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisz im że mało Cię to interesuje bo CLUB TV to nie jest rebranding na CBS Drama bo mają RÓŻNE licencje i są bardzo różniącymi się kanałami.

ściemniają ile mogą...

ja wysłałem w śr. w zeszłym tygodniu wypowiedzenie i oni nadal twierdzą że nie otrzymali jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi odpisali Szanowny Panie,

 

 

"odpowiadając na e-mail, z przykrością przyjąłem informację o chęci rozwiązania Umowy o Abonament.

 

Uprzejmie wyjaśniam, że przesłane przez Pana wypowiedzenie zostało odnotowane. Zakończenie kontraktu nastąpi 31 marca 2013 roku.

 

Oferta promocyjna na przedłużenie kontraktu zostanie przygotowana na trzy miesiące przed końcem Okresu Minimalnego. W celu zapoznania się z nią, proszę o kontakt w styczniu 2013 roku.

 

W ciągu miesiąca od rozwiązania Umowy, proszę zwrócić kartę abonencką oraz dekoder u autoryzowanego dystrybutora CYFRY+."

 

Potraktowali jak normalnie wypowiedzenie z końcem okresu minimalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...