Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

73. ŁUKASZ ZDZINNICKI, KOŚCIAN

353. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

416. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

418. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

419. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

421. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

423. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

425. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

427. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

428. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

429. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

440. LUCJAN CHOJNACKI, KOŚCIAN

87. BARTOSZ KUBICKI, KOŚCIAN

104. MARCIN KUBICZA, KOŚCIAN

 

24 tys mieszkańców i tylu laureatów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Cyfrę w grudniu i skorzystałem z konkursu Magiczny Tydzień. 21 stycznia dostałem sms'a "Gratulacje ! Wygrałeś nagrodę w konkursie Magiczny Tydzień CYFRY+. Skontaktujemy się z tobą telefonicznie aby uzgodnić datę dostarczenie nagrody" po przeczytaniu sms'a od razu zajrzałem na stronę cyfry i na listę zwycięzców i faktycznie okazało się że moje nazwisko znajduje się przy telewizorach 23 calowych :) no to nic tylko się cieszyć. Ale po paru dniach gdy zajrzałem ponownie na listę zwycięzców pisało czerwonym drukiem że jeden ze zwycięzców nie był uprawniony do wzięcia udziału i że we wtorek, 25 stycznia w poniższej lokalizacji opublikują zweryfikowaną listę zwycięzców. Zajrzałem na listę po tym całym zweryfikowaniu i teraz moje nazwisko jest przy telewizorach 40 calowych :) Czy ktoś z was miał podobny przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem 23" LG. Zajrzałem na stronkę producenta i ku mojemu zdziwieniu LG nie chwali się tam produkcją telewizora o takiej przekątnej. Natomiast mają monitory lcd 23" z wbudowanym tunerem tv. Czy ktoś ma ma orientację jak takie monitory sprawują sie w roli telewizora ? W szczególności chodzi mi o to czy mają wbudowane głośniki, czy będę musiał podłączyć jakieś do dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMSUNG PS50C680 już wisi na ścianie :)

Pierwsze moje zdanie wypowiedziane jak go rozpakowałem brzmiało :) O Kur...!!!

Telewizor super.

 

 

jacekracing Mam pytanie bo ja czekam na Samsunga 40 calowego czy dzwonił do Ciebie konsultant aby ustalić datę dostarczenia nagrody tak jak to w sms napisali ? Bo u mnie na razie cisza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo iż jestem laureatem, to powiem, że konkurs jest zrobiony mało profesjonalnie.. pomijając totalny brak informacji na temat wyników, zamieszanie z nieuczciwymi dystrybutorami, późne ogłoszenie listy zwycięzców, a teraz nawet wspomniane usunięcie miejscowości zwycięzców. Zapewne jest to wynik interwencji abonentów biorących udział w konkursie. Organizacja konkursu została przesunięta na zewnętrzną firmę, ale tak czy owak jest to wina Cyfry. Fakt, jeszcze wszystko niby jest w zgodzie z regulaminem, terminy nie są przekroczone ale totalne zero informacji od organizatora...

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że tv w końcu dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na reklamacje i z Pewnością sprawa trafi do PRzK i Telewizji bo tyle Syfu co oni zafundowali to się w Pale nie mieści, a CYFRZE + też sie oberwie bo tak samo są odpowiedzialni za tej Bajzel jak Organizator, może UOKiK znowu nałoży ze 2 miliony złoty kary za zatrudnianie partaczy nie Organizatora itd. a jak się potwierdzi że C+ wiedziała o wszystkim to ta kwota może być kilka razy większa, i się nauczą szacunku i pokory dla Nowych i Obecnych Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem tv 50' czekalem na niego z niecierpliwoscia i ... przyslali uszkodzony, paczka nie naruszona tv stan zewnetrzny bez zastrzezen natomiast po wlaczeniu przez cala dlugosc ekranu ciagnie sie 20cm czarny pas jak gdyby wypalonych pikseli wszystko ponad tym i ponizej jest widoczne...w cyfrze nic sie nie da dowiedziec wiec zadzwonilem do organizatora ktorego dane trzeba bylo sobie samemu znalezc jeszcze nie dosc tego ich serwis nie ma telefonu trzeba sie droga mailowa kontaktowac moze mi ktos pomoze i podpowie/doradzi co powinienem zrobic?

w regulaminie jest napisane: "Uczestnik ma prawo zgłaszać Organizatorowi reklamacje dotyczące Konkursu, najpóźniej do dnia 31.03.2011 roku, w formie pisemnej..." tylko czy dotyczace samego konkursu czy rowniez wygranych czyt. tv ? tak czy inaczej szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo jezeli paczka nie jest uszkodzona kurier nie ma obowiazku czekania w tym wypadku na uruchomienie tv bo to niestety troszke czasu zajmuje mam znajomych ktorzy pracuja w DPD i sie dowiadywalem wiec mam nadzieje ze nikogo nie spotka takie "szczescie" jak mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...