Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- > na forum nie podajemy danych osobowych innych osób :read: Jest to niezgodne z regulaminem tego forum - dotyczy to Twojego posta z korespondencją od CYFRY+.

Co do

Szanowni Państwo,

 

Uznaliśmy, że jeden ze zwycięzców konkursu "Magiczny Tydzień CYFRY+", będąc związanym z podmiotem organizującym ten konkurs, nie był uprawniony do wzięcia w nim udziału. We wtorek, 25 stycznia w poniższej lokalizacji opublikujemy zweryfikowaną listę zwycięzców.

 

Gratulacje dla nowych abonentów którzy wygrali!!!

 

podaj proszę źródło tej informacji.

Każdy może napisać sobie taką informację jak powyżej. Bez podania źródła jest zupełnie bezwartościowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam informacje z wczoraj od bardzo kontretnej Pani z działu PR. Nie bede cytował calosci co mi przyslala (bo nie pytalem czy mogę), ale:

 

"faktycznie doszło do nieprawidłowości i naruszenia pkt. 8 regulaminu konkursu (...) udziału w konkursie nie mogą brać współpracownicy CYFRY+ i ich rodziny, w tym

także dystrybutorzy CYFRY+. Została już podjęta decyzja o wstrzymaniu wydania nagród (...) Weryfikujemy (...) laureatów konkursu i podejmiemy stosowne kroki, aby zapobiec takim nadużyciom w przyszłości."

 

Trzeba mieć nadzieję, że szybko nie zapomną o tym i w następnym konkursie szanse będą mieli wszyscy równe, czego Wam życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie z tego co widzę to cyfra Sama się zamotała w swoim regulaminie, jeżeli chodzi o punkt 8 to nie za bardzo rozumiem kilku kwestii.

- pracowniki organizatora no spoko, wiadomo żeby nie było ustawiania.

- pracownicy cyfry + ( kto wchodzi w skład C+) kierownicy, przedstawiciele itp. od kiedy punkt jakiś dystrybutorski albo APS jest pracownikiem C+.? a dokładnie pracownik sklepu - ktoś wie jak to wygląda formalnie, wydaje mi się że zabrakło im dopisać w regulaminie dystrybutorów, nie opisali tego po prostu. Bo osoba pracująca np w sklepie jakimś nie jest pracownikiem C+ tylko np. elektromarketu lub sklepu. Nie ma podpisanej umowy o prace z C+ tylko z pracodawcą swoim, stad nie jest pracownikiem C+ a w art. 8 nie ma słuchu o dystrybutorach i APS. Więc jedno z drugim się wyklucza. - tu mi się wydaję, że popełnili błąd w C+ stad się nazwiska powtarzają bo brali na siebie z 10 umów lub 20 i wygrali z 5 TV 3D. Bo jeżeli tak jest to dobry prawnik szybko to ominie. A swoją drogą nie robi się takich konkursów że 200TV dziennie. Chcą robić to dla wszystkich powinny być TV od odpowiedniego pakietu. z jakaś opcją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie umiecie czytać ? Ten regulamin jest tak napisany, że może brać udział w konkursie prawie każdy. W punkcie 8 jest mowa tylko o pracownikach np dystrybutora a nie o samym dystrybutorze. Wedlug mnie dystrybutorowi nie slusznie odebrano wygraną, ponieważ jemu można było brać udział w konkursie bo wlasciciel punktu nie jest pracownikiem we własnym punkcie dystrybutorskim. A tak na marginesie na liscie jest wiecej dystrybutorow bioracych udział w konkursie i czy im tez odbiora nagrody ? Regulamin wyglada tak jakby pisal go przedszkolak! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki przekręt a nie Konkurs, mam nadzieje że po moim piśmie Powiatowy Rzecznik Konsumentów przekaże sprawę do Prezesa UOKiK i ktoś Kompetentny sprawdzi jak to faktycznie było z tym Konkursem bo laureatów zmieniają jak skarpetki, co to za Organizator Partacz jak po blisko miesiącu się obudził ze niby coś jest nie tak? a z regulaminu który zresztą sami stworzyli i sami go łamią traktując jak im pasuje. Niestety zapomnieli o prostej zasadzie a mianowicie: "JAK SIĘ WYMAGA UCZCIWOŚCI I PRZESTRZEGANIA REGULAMINU OD INNYCH TO SAMEMU TRZEBA BYĆ UCZCIWYM I PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU" jednak z tym organizator ma Duże Problemy!

Jak się kilka milionów zrobionych w konia nowych klientów C+, i obecnych abonentów z Telewizji dowie o sprawie to Organizator będzie musiał Sztab ludzi zatrudnić by udzielić wszystkim odpowiedzi i wtedy im bokiem wyjdzie nabijanie ludzi w Butelkę, a C+ też nie lepsza skoro takich Organizatorów najmuje ale JAKI PAN TAKI KRAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- > na forum nie podajemy danych osobowych innych osób :read: Jest to niezgodne z regulaminem tego forum - dotyczy to Twojego posta z korespondencją od CYFRY+.

Co do

Szanowni Państwo,

 

Uznaliśmy, że jeden ze zwycięzców konkursu "Magiczny Tydzień CYFRY+", będąc związanym z podmiotem organizującym ten konkurs, nie był uprawniony do wzięcia w nim udziału. We wtorek, 25 stycznia w poniższej lokalizacji opublikujemy zweryfikowaną listę zwycięzców.

 

Gratulacje dla nowych abonentów którzy wygrali!!!

 

podaj proszę źródło tej informacji.

Każdy może napisać sobie taką informację jak powyżej. Bez podania źródła jest zupełnie bezwartościowa...

 

TEN TEKST...: "Uznaliśmy, że jeden ze zwycięzców konkursu "Magiczny Tydzień CYFRY+", będąc związanym z podmiotem organizującym ten konkurs, nie był uprawniony do wzięcia w nim udziału. We wtorek, 25 stycznia w poniższej lokalizacji opublikujemy zweryfikowaną listę zwycięzców."

... POJAWIŁ SIĘ NA STRONIE CYFRY,

NA LIŚCIE ZWYCIĘZCÓW TEGO KONKURSY -

ROZWIĄZANIE KONKURSU DLA NOWYCH ABONENTÓW "MAGICZNY TYDZIEŃ CYFRY+"

http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2 ... iczny.html

 

Dziś zmienili tekst, który wygląda tak:

"Szanowni Państwo,

Poniżej aktualna lista zwycięzców konkursu "Magiczny Tydzień CYFRY+". CANAL+ Cyfrowy zastrzega sobie prawo do jej weryfikacji pod kątem dopełnienia wszystkich punktów regulaminu przez biorących w nim udział uczestników. "

(http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2 ... iczny.html)

 

Na pierwszy rzut oka zniknął pan B. ODWAŻNY, czyli:

50''

4. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

5. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

6. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

7. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

 

40''

69. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

70. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

72. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

73. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

77. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

78. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

80. BARTOSZ ODWAŻNY, KOŚCIAN

 

Mowa była o jednym uczestniku do sprawdzenia więc pewnie tylko jego usunęli, czyli osoby prowadzące punkty Cyfry+ i sprzedający jej ofertę nie mogli brać udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie umiecie czytać ? Ten regulamin jest tak napisany, że może brać udział w konkursie prawie każdy. W punkcie 8 jest mowa tylko o pracownikach np dystrybutora a nie o samym dystrybutorze. Wedlug mnie dystrybutorowi nie slusznie odebrano wygraną, ponieważ jemu można było brać udział w konkursie bo wlasciciel punktu nie jest pracownikiem we własnym punkcie dystrybutorskim. A tak na marginesie na liscie jest wiecej dystrybutorow bioracych udział w konkursie i czy im tez odbiora nagrody ? Regulamin wyglada tak jakby pisal go przedszkolak! :)

 

ON założył firmę i pracuje dla Cyfry, od niej dostaje pieniądze za usługi wiec też nie może brać udziału. We wszystkich tego typu konkursach przeważnie żaden z podmiotów w jakikolwiek sposób związany z organizatorem nie może brać w nim udziału, choćby miał takie same szanse jak człowiek "z ulicy".

Powiem więcej, z reguły dzieci takiego pracownika związanego z organizatorem, jego rodzice, rodzeństwo i dziadkowie nawet nie mogą brać udziału w konkursach - może właśnie po to by cała Polska nie była zaskoczona gdzy np. połowę nagród przypadnie dystrybutorom.

 

A kto wg ciebie jest jeszcze dystrybutorem CYFRY+ na tej liście?

Napisz, sprawdzimy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

missio a czy osoba zakładająca firmę np jak ten gość odważny, jest pracownikiem firmy C+, albo jego pracownik, który u niego pracuje? no nie jest. Źle napisali regulamin a założę się, że gość dojdzie swoje w sądzie, bo tak się pewnie skończy. Przeczytaj uważnie ten art. 8 tam nie ma nic o dystrybutorach i APS - machneli się po prostu. A domniemywać że tam tak powinno być napisane to sobie można. Musi być wskazane dokładnie kto nie może. Cyfra przecież nie może zwolnić Ciebie - więc jaki ty pracownik jesteś dla nich :) jakby co - to tak na uboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie umiecie czytać ? Ten regulamin jest tak napisany, że może brać udział w konkursie prawie każdy. W punkcie 8 jest mowa tylko o pracownikach np dystrybutora a nie o samym dystrybutorze. Wedlug mnie dystrybutorowi nie slusznie odebrano wygraną, ponieważ jemu można było brać udział w konkursie bo wlasciciel punktu nie jest pracownikiem we własnym punkcie dystrybutorskim. A tak na marginesie na liscie jest wiecej dystrybutorow bioracych udział w konkursie i czy im tez odbiora nagrody ? Regulamin wyglada tak jakby pisal go przedszkolak! :)

 

ON założył firmę i pracuje dla Cyfry, od niej dostaje pieniądze za usługi wiec też nie może brać udziału. We wszystkich tego typu konkursach przeważnie żaden z podmiotów w jakikolwiek sposób związany z organizatorem nie może brać w nim udziału, choćby miał takie same szanse jak człowiek "z ulicy".

Powiem więcej, z reguły dzieci takiego pracownika związanego z organizatorem, jego rodzice, rodzeństwo i dziadkowie nawet nie mogą brać udziału w konkursach - może właśnie po to by cała Polska nie była zaskoczona gdzy np. połowę nagród przypadnie dystrybutorom.

 

A kto wg ciebie jest jeszcze dystrybutorem CYFRY+ na tej liście?

Napisz, sprawdzimy;)

 

Oczywiście missio ma rację. Nie wolno szefowi firmy krzak czy sat-sytem brac udziału w konkursie, jago rodzinie jak i pracownikom, co jest jasne i logiczne. Bo konkurs jest dla abonentów, a nie dla firm sprzedających usługi cyfry. Zresztą dla wiekszości z abonentów, podejście jest takie iż przychodzą i podpisuja umowę z cyfrą, a nie z firma która jest franczyzobiorcą cyfry. I to tyle. Wczoraj w rozmowie tel z Panią ( nazwiska juz nie podaje :wink: ) powiedziała bez dwóch zdań, że takie zachowanie godzi w etykę i dobre imie firmy!!!

A teraz najważniejsze, wygraliśmy 50 cali!!! :D Normalnie niewierze, no ale mój kolega niestety nie znalazł sie na liście, mimo nowych 11 osób...

Wygrałem tv, straciłem dobrego kumpla :/ A mówiłem żeby ze dwie umowy podpisał i nie pił wódki przed wysłaniem smsa bo się recę trzesą, to mnie nie słuchał. Niestety, aby dowiedzieć się na której pozycji był jego sms musimy wysłac pismo.

To tyle. Gratulacje dla wszystkich co wygrali.

Aaa, do kolegi co piszę że system Playa nawalił, przeczytaj regulamin, oni są zabezpieczeni iz za takie zdarzenie nie ponosza odpowiedzialności, ale walcz o swoje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

missio a czy osoba zakładająca firmę np jak ten gość odważny, jest pracownikiem firmy C+, albo jego pracownik, który u niego pracuje? no nie jest. Źle napisali regulamin a założę się, że gość dojdzie swoje w sądzie, bo tak się pewnie skończy. Przeczytaj uważnie ten art. 8 tam nie ma nic o dystrybutorach i APS - machneli się po prostu. A domniemywać że tam tak powinno być napisane to sobie można. Musi być wskazane dokładnie kto nie może. Cyfra przecież nie może zwolnić Ciebie - więc jaki ty pracownik jesteś dla nich :) jakby co - to tak na uboczu.

 

Albo tłumaczysz po swojemu albo wg regulaminu. Jak wolisz.

Ten człowiek jest PODMIOTEM ZAANGAŻOWANYM W PRZEPROWADZENIE KONKURSU a takie osoby wg regulaminu nie mogą brać w nim udziału. To nie ważne że ma pracownika który fizycznie stoi za kasą. On, jego firma podpisuje w imieniu C+ umowy. Bardziej to chyba tylko prezes Cyfry+ jest bardziej związany z Cyfrą+;)

Z resztą prezes C+ też nie mógłby brać udziału w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

missio a czy osoba zakładająca firmę np jak ten gość odważny, jest pracownikiem firmy C+, albo jego pracownik, który u niego pracuje? no nie jest. Źle napisali regulamin a założę się, że gość dojdzie swoje w sądzie, bo tak się pewnie skończy. Przeczytaj uważnie ten art. 8 tam nie ma nic o dystrybutorach i APS - machneli się po prostu. A domniemywać że tam tak powinno być napisane to sobie można. Musi być wskazane dokładnie kto nie może. Cyfra przecież nie może zwolnić Ciebie - więc jaki ty pracownik jesteś dla nich :) jakby co - to tak na uboczu.

Uwierz mi że nie będzie szedl do sądu, mało tego, podejrzewam że oni nałożą na niego karę!!! Zadam ci pytanie, jak byś sie czył, gdybyś w Koscianie podpisał umowę i wysłał smsa i nie wygrał, a salon w którym podpisałeś umowę czytasz wygrywa 20 telewizorów??? Odpowiedz mi jak bys sie czyl i co byś sobie myslał? Dla nie wiedzących ta firma ma pieć punktów dystrybutorskich. Ciekawi mnie co sądzą o tym klienci tej firmy, którzy podpisali umowy w magicznym tygodniu a nic nie wygrali?

Gdyby zrobił te umowy na ciotkę klotke czy wujka stacha, to ok. Ma prawo podpisać kilka umów, jesli uzyska zgodę z centrum Cyfry. Ale poszedl po całości... Szczerze powiem to ciekawi mnie ile umów podpisal? Czy tylko te 20? Ja myslę że on nie liczył że tyle wygra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40''

 

416. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

418. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

419. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

421. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

423. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

425. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

427. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

428. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

429. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

Idę o zakład że 80% zwycięzców to dystrybutorzy, z tym że reszta z nich miała pecha i mają po jednej sztuce... och jak przykro :)... może za mało umów sprzedali i nie mieli tego szczęścia...

 

Ciekawe kim jest ta pani, również całkowicie przypadkowo z KOŚCIANA

Może to ta ciotka na którą resztę umów spisali.

Musi mieć dużo telewizorów albo nie słyszała o multiroomie

Nie wiem śmiać się czy płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jacekracing,

 

Tak są zabezpieczeni jeśli chodzi o operatora Play i innych, tylko ważne są dwie kwestie, po pierwsze PLAY nie miał problemu technicznego, po drugie obowiązkiem Organizatora zgodnie z punkt. 8 regulaminu było umożliwić mi wzięcie udziału w konkursie na takich samych prawach jak inni uczestnicy, czyli udzielić odpowiedzi w trakcie trwania Konkursu lub, przedłużyć konkurs do chwili udzielenia odpowiedzi, bo regulamin jest dokumentem obowiązującym Organizatora i Uczestnika, natomiast Organizator zapomniał iż nadrzędne przepisy Prawa jak i Ustawy obowiązują Operatora ponad Regulaminem którego i tak Operator nie przestrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście laureatów jest pewna osoba, na pozycji nr 2:

 

"Telewizory SAMSUNG 3D 50" zdobyli:

...

2. JACEK NAWROCKI, POZNAŃ

..."

 

A na stronie internetowej:

CENTRUM CYFRA+ - SAT ELITA (POZNAŃ)

http://www.centrumcyfra.com/promocje/ma ... egalnie/3/

 

Na dole strony www jest osoba o tym samym imieniu i nazwisku (Jacek Nawrocki - 531-218-555)

Zbieg okoliczności czy kolejny Salon Cyfry wygrał sobie TV 50" 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Jestem osobą bezpośrednio zaangażowaną w sprzedaż Cyfry+ w dość dużym punkcie dystrybucyjnym. Ze względu na chęc zachowania swojej anonimowości nie mogę powiedzieć gdzie pracuję. Z moich informacji wynika, że według regulaminu, który okazał się niezwykle nieprofesjonalnie napisany w konkursie nie mogą brać udziału pracownicy :( Jeżeli chodzi o właścicieli to w świetle prawa bez problemu jest do udowodnienia to, iż są oni prawomocnymi osobami upoważnionymi do brania udziału w konkursie. Według mojego szefa jedenastokrotny finalista wymieniany wcześniej z nazwiska miał pełne prawa do uczestnictwa ze względu na beznadziejnie napisany regulamin. Zresztą mój szef sam brał na siebie umowę i też wygrał TV :) W kwestii uczestnictwa w konkursie pracowników oni rzeczywiście nie byli uprawnieni! Aczkolwiek po mojej wstępnej analizie na liście laureatów jest conajmniej 50 osób, które nie powinny się tam znajdować - są to głównie sprzedawcy Cyfry+ z punktów tradycyjnych jak i ze sprzedaży door to door. Znam też taką osobę, która jest właścicielem dużego centrum Cyfry+ z wielkopolski i wygrała 15 TV tylko brała umowy na swoich znajomych. To jest dopiero przewałka i właśnie o to będę zabiegał, aby to wyjaśnić. Szczególnie gratuluje Panu Jackowi N. - sprzedawcy i jeszcze bezkarnemu posiadaczowi TV 50'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

416. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

418. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

419. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

421. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

423. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

425. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

427. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

428. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

429. AGNIESZKA SZKLARSKA, KOŚCIAN

 

... i ta pani też zniknęła z osławionej listy zwycięzców.

 

Wprowadzasz w błąd. Nie znikneła i nie zniknie... Tylko numerki się zmieniły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...