Skocz do zawartości

HD DVR Echostar 7400 czy HD Samsung DSB-H370G


kaj78z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma dylemat co wybrać :

HD DVR Echostar 7400

HD Samsung DSB-H370G

Chcę wymienić swojego Echostar 606 na jeden z tych dekoderów pierwszy oferuje i CP telefonicznie, zaś drugi APS. Minusem Echostara jest brak własnej listy choć wiele czytam o nowym sofcie dla Samsunga który też zablokuje możliwość robienia swoich list. Mam poważny dylemat. Czy szanowni czytelnicy, użytkownicy mogą coś doradzić. Dzięki wielkie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Samsunga DSB-H370G i mogę go z czystym sumieniem polecić.

Posiada możliwość tworzenia własnych list , prosta i czytelna obsługa , uniwersalny pilot (jedyna wada - za bardzo się grzeje).

Natomiast jeśli nie ma błędu w numeracji dekodera i chodzi o HD DVR Echostar 7400 to zdecydowanie wybrałbym ten ponieważ jest to dekoder z twardym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam EchoStara DVR-7400 HD. To, że nie można tworzyć własnej listy kanałów, jak dla mnie jest mało instotne. Nie przeszkadza mi to wcale. Za to bardzo fajną sprawą jest to, iż można zaprogramować dekoder, aby nagrał interesujący nas program, film etc. Możemy go sobie później odtworzyć w dogodnym dla nas momencie. Tego nie da nam Samsung DSB-H370G, ani żaden inny dekoder HD oferowany przez CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych umowach nie ma dzierzawy - ale DVR HD mozna uzyskac tylko przy 29 miesiecznej umowie i to przy pakiecie Familijny+SuperFilm z mozliwoscia zejscia do F+HBO lub F+RX+HBO albo przy opcji premium.

 

Przy upgradzie sprzetu (umowa 24 miesiace) dekoder DVR HD udostepniony za 1 zl a czy jest dzierzawa i w jakiej wysokosci zalezy od pakietu:

przy Familijnym jest to 15 PLN/m,

przy Familijnym+RelaxMix 5 PLN/m

przy pakietach Familijny+SuperFilm i Familijny+RelaxMix+HBO brak oplat za uzytkowanie sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...