Skocz do zawartości

Chciał(a)bym zobaczyć to na platformie Cyfra+


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

---------------------------------------------------------

Witam.

Proszę! Bardzo proszę o wyemitowanie filmu pt:

Tożsamość Bourne'a - w którym wystąpili Richard Chamberlain (jako Bourne) i Jaclyn Smith.

Będzie to nie lada gratka dla wielbicieli dobrego filmu.

-pozdrawiam-

 

data_zgloszenia : 20100711_

 

I odpowiedź:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękuję za nadesłaną korespondencję e-mail i wyrażenie opinii. Pragnę poinformować ze Państwa sugestie i uwagi zostały przekazane do odpowiedniego działu.

 

Jednocześnie informuje, ze staramy się wzbogacać nasza ofertę programowa o nowe, interesujące filmy, które - mam nadzieje - zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

 

Zapewniam, ze wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

Fax: 22 310 45 44

Wiem, że to automat! Niemniej już raz zadziałało - więc czekam(y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadziała ale nie wiadomo. Jak by każdego tak posłuchali to by było ciekawie :D

Skoro tak napisałeś! To powiem ci, że mam już jeden sukces. Jakiś czas temu, poprosiłem Cyfrę+ o pewien polski film. Pewnie, że trochę to trwało. W końcu zaczęto go emitować w różnych porach. Raczej w tych późniejszych. Myślałem, że film ten z racji poruszanej problematyki, został ocenzurowany! Nic bardziej mylnego. Szkoda tylko, że nie mając już Cyfry+ nie mogłem stwierdzić, czy był pokazany tak jak "pierwowzór" - bez żadnych cięć?! Pewnie jesteście ciekawi co to był za film?

 

Dobrze by było, że jeśli ktoś już zapowie jakiś film, to żeby skrobnął coś o nim lub o aktorach. Przynajmniej kto zagrał w nim główną rolę. Takie małe nic, a jednak nie będzie to tylko suchy tytuł, z którego być może jeszcze nic nie wynika.

 

A tak przy okazji obejrzałbym film "Nędznicy"

78293.1.jpg

– ale ten z Jean Gabin.

 

No i oczywiście słynne już "Purpurowe skrzypce" - historia instrumentu obdarzonego nadprzyrodzoną mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...